18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narkotyki zawsze spoko

maderfakermen • 2023-07-02, 22:30
No może tylko weszły za mocno.



cd:


GordonSrordon

2023-07-02, 22:42
Wezwać klechę
Oni lubią ćwiczyć na cpunach którym się odkleiło
Katopojeby im jeszcze brawo biją zachwyceni

JamPawel

2023-07-02, 22:43
A to nie jest przedstawienie jakiegoś teatru alternatywnego? Bo nie widzę różnicy.

pankruk

2023-07-02, 22:44
Pewnie ktoś jej kiedyś powiedział "masz zapal sobie, mega rozluźnia, mordo ja mogę przestać palić z dnia na dzień, lepsze to niż wóda, nie ma kaca".

skaza71

2023-07-02, 22:51
Umila sobie czas tańcem, czekając na hotdoga

0dbytBiskupa

2023-07-02, 23:00
Jeden przytomny:
"A dzwonił ktoś na pogotowie? Bo tylko nagrywacie filmiki na jutuba..."
"Niech pan w ogóle takich rzeczy nie mówi!" No, k***a...

Nie wiem, co jest większą patologią, tak się naćpać, czy nagrywać patofilmiki z ćpunami.

pankruk napisał/a:

Pewnie ktoś jej kiedyś powiedział "masz zapal sobie, mega rozluźnia, mordo ja mogę przestać palić z dnia na dzień, lepsze to niż wóda, nie ma kaca".


Palić można zioło, brauna albo cracka. I parę innych rzeczy, z których każda działa inaczej. Więc nie pie**ol jak jakiś monarowiec, że "zapalisz, a skończysz z pokłutymi żyłami!"

Geraldinio

2023-07-02, 23:08
Wiadomo co brała? dobrze jest profilaktycznie wiedzieć, czego unikać na przyszłość... :)

pankruk

2023-07-02, 23:16
0dbytBiskupa napisał/a:

Jeden przytomny:
"A dzwonił ktoś na pogotowie? Bo tylko nagrywacie filmiki na jutuba..."
"Niech pan w ogóle takich rzeczy nie mówi!" No, k***a...
Nie wiem, co jest większą patologią, tak się naćpać, czy nagrywać patofilmiki z ćpunami.
Palić można zioło, brauna albo cracka. I parę innych rzeczy, z których każda działa inaczej. Więc nie pie**ol jak jakiś monarowiec, że "zapalisz, a skończysz z pokłutymi żyłami!"



Będę pie**olił jak monarowiec bo normalni ludzie z jakimiś zainteresowaniami tego gówna nie dotykają i nieważne czy to ta wasza k***a ukochana trawka czy inne gówno. Znałem ogarniętych chłopaków, którzy raz dali się namówić na jaranie i po roku napie**alali wszystko jak leci i są obecnie wrakami. Mam znajomego, który nie potrafi przeżyć tygodnia bez jarania i jak się do niego mówi to trzeba czekać ok. 20 sekund aż ogarnie co do niego mówisz bo łapie zwiechy jak stary bankomat.

Halrnan

2023-07-02, 23:21
no i nie napiła się i dzień zj***ny

Las1989

2023-07-02, 23:22
Polowa z was by ja na chate zawinela

Batman_

2023-07-02, 23:24
pankruk napisał/a:

Będę pie**olił jak monarowiec bo normalni ludzie z jakimiś zainteresowaniami tego gówna nie dotykają i nieważne czy to ta wasza k***a ukochana trawka czy inne gówno. Znałem ogarniętych chłopaków, którzy raz dali się namówić na jaranie i po roku napie**alali wszystko jak leci i są obecnie wrakami. Mam znajomego, który nie potrafi przeżyć tygodnia bez jarania i jak się do niego mówi to trzeba czekać ok. 20 sekund aż ogarnie co do niego mówisz bo łapie zwiechy jak stary bankomat.



A ja mam masę ziomków, którzy bez „piwerka” nie mogą wytrzymać jednego dnia. „Przecież to jest k***a tylko jedno piwko! Co mi tam zaszkodzi?!”

Beka z ludzi, którzy wrzucają wszystkich palacych do jednego wora, jednocześnie nie mając nic przeciwko alkoholowi. Używce, która zabija najwiecej ludzi na świecie.

0dbytBiskupa

2023-07-02, 23:32
pankruk napisał/a:

Będę pie**olił jak monarowiec bo normalni ludzie z jakimiś zainteresowaniami tego gówna nie dotykają i nieważne czy to ta wasza k***a ukochana trawka czy inne gówno. Znałem ogarniętych chłopaków, którzy raz dali się namówić na jaranie i po roku napie**alali wszystko jak leci i są obecnie wrakami. Mam znajomego, który nie potrafi przeżyć tygodnia bez jarania i jak się do niego mówi to trzeba czekać ok. 20 sekund aż ogarnie co do niego mówisz bo łapie zwiechy jak stary bankomat.


Bo używki (wszystkie, alkohol też) są dla ludzi odpowiedzialnych. Zawsze znajdzie się taki, kto zacznie od piwka, a skończy pijąc denaturat. Ale czy każdy?

Geraldinio

2023-07-02, 23:35
Batman_ napisał/a:

A ja mam masę ziomków, którzy bez „piwerka” nie mogą wytrzymać jednego dnia. „Przecież to jest k***a tylko jedno piwko! Co mi tam zaszkodzi?!”
Beka z ludzi, którzy wrzucają wszystkich palacych do jednego wora, jednocześnie nie mając nic przeciwko alkoholowi. Używce, która zabija najwiecej ludzi na świecie.



Dokładnie to chciałem napisać.
Są różne nałogi i używki, ale ta laska we filmie na 100% nie była po trawce, która tak notabene jest o wiele mniej szkodliwa, niż alkohol. To już wielokrotnie udowodniono, a ja z automatu wierzę lekarzom i naukowcom, a nie religii, czy ideologii.

vengo

2023-07-02, 23:44
GordonSrordon napisał/a:

Wezwać klechę
Oni lubią ćwiczyć na cpunach którym się odkleiło
Katopojeby im jeszcze brawo biją zachwyceni



Matka wie, że ćpiesz frajerzyno?