18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narkotyki zawsze spoko

maderfakermen • 2023-07-02, 22:30
No może tylko weszły za mocno.



cd:


robo72

2023-07-04, 18:59
Szary_Jeleń napisał/a:

To oglądanie TVN-u tak robi z ludźmi.



widać że to co masz w opakowaniu na szczycie ciała jest totalnie wyprane przez TVPiS INFO

Geraldinio

2023-07-04, 22:17
robo72 napisał/a:

widać że to co masz w opakowaniu na szczycie ciała jest totalnie wyprane przez TVPiS INFO



Nieskalany inteligencją elektorat pisu sądzi, że jak będzie w tv oglądać lgbt, albo nie daj boże jakiegoś geja na ulicy spotka, to się tym zarazi :D

ale poważnie, ci debile biorą to na serio.

0dbytBiskupa

2023-07-04, 23:25
Geraldinio napisał/a:

Sporo osób mogłoby dać ci nawet browara za komentarz, ale nie dostaniesz, bo się nie szczepili i nie żyją.


No patrz, a ja się nie zaszczepiłem i żyję. Ale browara nie dam, bo żaden ze mnie antyszczep. Nie do pomyślenia, co? I jeszcze jestem za Ukrainą, ale maski nie nosiłem. Nie pasuję do stereotypu?

Geraldinio

2023-07-04, 23:36
0dbytBiskupa napisał/a:

No patrz, a ja się nie zaszczepiłem i żyję. Ale browara nie dam, bo żaden ze mnie antyszczep. Nie do pomyślenia, co? I jeszcze jestem za Ukrainą, ale maski nie nosiłem. Nie pasuję do stereotypu?



Ale kto powiedział, że wszyscy są zaszufladkowani pod konkretny stereotyp? na tym polega wolność i demokracja, ja osobiście jestem katolikiem ale niepraktykującym, wielu zatwardziałych katoli mi to wypomina, że to sprzeczne.
ale kto mi zabroni?
Wierzę w Boga i jednocześnie j***ć pie**olony kościół, niejednemu katolowi wywala w tym momencie blue screen w głowie :D

0dbytBiskupa

2023-07-05, 16:22
Geraldinio napisał/a:

Ale kto powiedział, że wszyscy są zaszufladkowani pod konkretny stereotyp? na tym polega wolność i demokracja, ja osobiście jestem katolikiem ale niepraktykującym, wielu zatwardziałych katoli mi to wypomina, że to sprzeczne.
ale kto mi zabroni?
Wierzę w Boga i jednocześnie j***ć pie**olony kościół, niejednemu katolowi wywala w tym momencie blue screen w głowie


W Irlandii to już norma od lat. Nikt by się nie zdziwił, nawet ci zatwardziali katole, których już niewielu pozostało. W Polsce za chwilę też tak będzie.