18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narkotyki

maksymilian45 • 2014-11-24, 02:16
Krótka animacja o uzależnieniu

Pącki

2014-11-24, 08:40
Żółte ścierwo - metamfetamina :szczerbaty:

kaktus83

2014-11-24, 09:30
Pącki napisał/a:

Żółte ścierwo - metamfetamina :szczerbaty:



To nieźle zanieczyszczony syf widzę, że tam w Krakowie wciągacie

Pącki

2014-11-24, 10:43
kaktus83 napisał/a:



To nieźle zanieczyszczony syf widzę, że tam w Krakowie wciągacie



Wszystko co najlepsze :szofer:

~DMT

2014-11-24, 11:21
Narkotyki (CZYSTE związki chemiczne k***a jego mać, a nie przerabiane 100 razy przez pseudo biznesmenów na ch*j wie co) jak i wszystko inne jest dla ludzi z głową. Masz słabą psychę, odpuść sobie już na starcie bo nic dobrego z tego nie wyniknie.

weltmajster

2014-11-24, 13:01
MaszAyahuaskę napisał/a:

Narkotyki (CZYSTE związki chemiczne k***a jego mać, a nie przerabiane 100 razy przez pseudo biznesmenów na ch*j wie co) jak i wszystko inne jest dla ludzi z głową. Masz słabą psychę, odpuść sobie już na starcie bo nic dobrego z tego nie wyniknie.

Znam takich co uważali podobnie, że mają silną wolę i że ich uzależnienie nie dotyczy. Teraz łażą ujszczani po mieście bez celu, ewentualnie odbywają kolejne terapie odwykowe. Ci, którym się udało przestać brać mają napady obsesyjnych lęków, no ale to szczegół. Narkotyki są właśnie dla słabych, którzy nie potrafią docenić tego co mają lub dla tych, których życie jest smutne jak p*zda, bo nie potrafią wziąć się w garść.

Arkil

2014-11-24, 13:05
To jakby taka analogia do harda. (oczywiście z odznaczeniem fekaliów i innych shitów)

Wchodzisz pierwszy raz - o k***a, co to jest! Zaraz się porzygam!
Wchodzisz drugi raz - ło...! Za mocne!
trzeci, piąty, dziesiąty
n-ty raz wchodzisz jedząc śniadanie i myślisz 'meh, słabe'.

Ojejku_xD

2014-11-24, 13:20
Myśłałem że na końcu podskoczy ptak, "katscenka" i upadnie Magik :lol:
Troszke się zawiodłem :-/

~DMT

2014-11-24, 13:29
weltmajster, Dlatego właśnie napisałem że to dla ludzi z głową, a nie dla takich co uważają że tak niby jest. A to jest kurewska różnica.

weltmajster napisał/a:

Narkotyki są właśnie dla słabych, którzy nie potrafią docenić tego co mają lub dla tych, których życie jest smutne jak p*zda, bo nie potrafią wziąć się w garść.



Tu się z Tobą po części nie zgodzę, bo są dwie grupy ludzi którzy coś biorą. Ci którym zupełnie nic w życiu nie wyszło czyli właśnie tak jak pisałeś typowe poszczołki ćpuny które wpie**olą sobie w kabel nawet płyn hamulcowy żeby tylko kopnęło i żeby zapomnieć o tym jakim się jest ścierwem, i Ci co już na poziomie "świadomości określonej" osiągnęli już wszystko i po prostu szukają dalej tylko zawsze rozważnie i na określonych zasadach. Chciałem tylko przypomnieć że na dzień dzisiejszy przeciętni dobrze rozwinięci ludzie wykorzystują około 15% możliwości naszego mózgu, no dobra rycerze ortalionu może 5 ale to szczegół A gdzie reszta? Trzeba poszukać ;)

wi4droman

2014-11-24, 13:33
Przestało go kopać bo nie zrobił przerwy :D

DerFels

2014-11-24, 14:05
Ciekawy ten pogląd o wykorzystywaniu 15% procent mózgu. Zawsze mnie smieszy :D Ja tam wolę wykorzystywać go w 100% ;)

~DMT

2014-11-24, 14:10
DerFels napisał/a:

Ciekawy ten pogląd o wykorzystywaniu 15% procent mózgu. Zawsze mnie smieszy :D Ja tam wolę wykorzystywać go w 100% ;)



Twoja wypowiedź jest najlepszym dowodem na to że jeszcze do tych 15 nie dobiłeś ;)

Mortuus

2014-11-24, 14:18
Człowiek używa grubo ponad 15 procent swojego mózgu. Można powiedzieć, że używa go niemal całego.

Nie używa jedynie ZDOLNOŚCI UMYSŁU. Na tym właśnie polega błąd semantyczny tej teorii.