topic

Nareszcie! runda finałowa pedały vs kler

McQurwa • 2019-05-16, 13:01
j***ć was wszystkichSQRW3L_ponury

2019-05-16, 23:39
poligon6 napisał/a:

Mafia pedofilska i tak bedzie r*chac dzieci, czy to pod czarna flaga czy pod tęczową. A cała ta nagonka jest potrzebna dla lemingów i baranów by zagonic ich do wyborów. Myslicie ze po co sie wprowadza do szkół LBGT jak kiedyś religie? By zboczeńcy miały ułatwiony dostep do dzieci.Jak na razie to jedyna udokumentowana mafia pedofilska w tym kraju nosi koloratki i pie**olenie sekciarskich kocopałów o tęczy tego nie przykryje... a edukacje seksualną wprowadza sie własnie po to żeby gówiniaki wiedziały co plebanek moze dotykać a za co pójdzie do pierdla - na dokładnie analogicznej zasadzie jak ma to miejsce z astronomią którą po to przymusowo wciska sie do łbów nieletnim jako usankcjonowaną naukowo wiedzę żeby żaden gamoń nie uwierzył płaskoziemcom.

Wiewór

2019-05-17, 06:43
TB303 napisał/a:

Eh, janlew to po prostu janlew... Coś więcej dodawać trzeba? Ten nick tłumaczy się sam przez się.Ja go uwielbiam. On jest ikoną marki Sadistica. Bez niego nie ma tego portalu. :mrgreen:

poligon6

2019-05-17, 08:05
SQRW3L_ponury napisał/a:

Jak na razie to jedyna udokumentowana mafia pedofilska w tym kraju nosi koloratki i pie**olenie sekciarskich kocopałów o tęczy tego nie przykryje... a edukacje seksualną wprowadza sie własnie po to żeby gówiniaki wiedziały co plebanek moze dotykać a za co pójdzie do pierdla - na dokładnie analogicznej zasadzie jak ma to miejsce z astronomią którą po to przymusowo wciska sie do łbów nieletnim jako usankcjonowaną naukowo wiedzę żeby żaden gamoń nie uwierzył płaskoziemcom.Znowu sie nakreciłeś, zluzuj gumke w bereciku, bo słuchanie po raz setny tego samego pie**olenia jest nudne.

SQRW3L_ponury

2019-05-17, 10:19
poligon6 napisał/a:

Znowu sie nakreciłeś, zluzuj gumke w bereciku, bo słuchanie po raz setny tego samego pie**olenia jest nudne.Nudne to jest tłumaczenie oczywistosci wioskowym mędrkom - dużo zabawniejsze jest wdeptywanie w glebe intelektualnego gówna które wysrywają :lol:

poligon6

2019-05-17, 10:29
SQRW3L_ponury napisał/a:

Nudne to jest tłumaczenie oczywistosci wioskowym mędrkom - dużo zabawniejsze jest wdeptywanie w glebe intelektualnego gówna które wysrywająTo taka sama projekcja jak 342 płcie. No ale kazdy nawet płaskoziemcy maja prawo sobie sadzić co chcą.

SQRW3L_ponury

2019-05-17, 12:59
poligon6 napisał/a:

To taka sama projekcja jak 342 płcie. No ale kazdy nawet płaskoziemcy maja prawo sobie sadzić co chcą.z fuchy forumowego błazna na etat obroncy zakoloratkowanych pedofili - niezła ewolucja 8-)

Ve...........ek

2019-05-17, 13:12
htp napisał/a:

Nie każdy kto gwałci chłopca jest pederastą. Dla niektórych to dość trudne do zrozumienia.


Nie no. Faktycznie wkładanie ch*ja w dupę chłopcu albo zmuszanie go do ssania swojej pały nie jest pedalskie.
Wręcz jest to szczyt heteroseksualizmu :roll:

Bo jak wiemy seks z babą jest pedalski bo baby lubią fiuty a lubienie fiutów to pedalstwo.

poligon6

2019-05-17, 13:52
SQRW3L_ponury napisał/a:

z fuchy forumowego błazna na etat obroncy zakoloratkowanych pedofili - niezła ewolucjaGdzie wyczytaleś że bronie koloratkowych pedofili, podaj cytat. Nie licze że odszczekasz swoje kłamstwo wiec napisze od razu ze jesteś zwykłym łachudrą.

SQRW3L_ponury

2019-05-17, 23:38
poligon6 napisał/a:

Gdzie wyczytaleś że bronie koloratkowych pedofili, podaj cytat. Nie licze że odszczekasz swoje kłamstwo wiec napisze od razu ze jesteś zwykłym łachudrą.powinno być oczywistym nawet dla wioskowego przygłupa o mentalnosci garnizonowej mendy że rozmywanie odpowiedzialnosci konkretnej instytucj chroniącej pedofili w koloratkach jakimiś mitycznymi elgiebetowymi mafiami pedofilskimi (na których działanie nie ma u nas cienia dowodów) należy nazwać po imieniu - czyli 'obroną pedofili w koloratkach' - niezależnie od faktu czy jest to obrona świadoma czy po prostu 'obronca' jest na tyle tępy że nie zdaje sobie z tego sprawy

ps. znamienne ze zarzut kłamstwa (który własnie wbiłem w glebe) stawia mi łajza która od miesiecy nie potrafi odszczekać własnego (rzeczywistego i bezspornego) łgarstwa w temacie 'cyborgów-transwestytów'

poligon6

2019-05-18, 08:34
SQRW3L_ponury napisał/a:

powinno być oczywistym nawet dla wioskowego przygłupa o mentalnosci garnizonowej mendy że rozmywanie odpowiedzialnosci konkretnej instytucj chroniącej pedofili w koloratkach jakimiś mitycznymi elgiebetowymi mafiami pedofilskimi (na których działanie nie ma u nas cienia dowodów) należy nazwać po imieniu - czyli 'obroną pedofili w koloratkach' - niezależnie od faktu czy jest to obrona świadoma czy po prostu 'obronca' jest na tyle tępy że nie zdaje sobie z tego sprawy

ps. znamienne ze zarzut kłamstwa (który własnie wbiłem w glebe) stawia mi łajza która od miesiecy nie potrafi odszczekać własnego (rzeczywistego i bezspornego) łgarstwa w temacie 'cyborgów-transwestytów'Czyli jak zwykle twoje urojenia pospolity łachudro. Pedofilia to pedofilia. Tylko jakieś zjeby ja skalują.

Cytatu jak zwylke nie wkleiłes zakłamany dzbanie.

SQRW3L_ponury

2019-05-18, 12:17
@up
Jezeli nadal nie odrózniasz zorganizowanej ochrony pedofili w koloratkach którzy nigdy za nic nie bekneli od pedofili którzy zostali skazani i nie byli kryci przez nikogo to oznacza że z ciebie wiekszy debil (albo córa koryntu) niż przypuszczałem.

twierdziłeś że cyborgi to transwestyci - okazało sie po sprawdzeniu twoich fantazji ze to zwykłe kobity w typie nawratilowej czy szewinskiej - nie odszczekałeś tego (jak przystało na zakłamaną cebule bez honoru) i tyle w temacie (jesli było inaczej - jebnij cytacik)

a pospolita łachudra to cie ewidnetnie wychowywała bo takiego splotu prostactwa głupoty i mentalnego qrestwa nie da sie nie wynieśc z domu

poligon6

2019-05-19, 10:10
SQRW3L_ponury napisał/a:

a pospolita łachudra to cie ewidnetnie wychowywała bo takiego splotu prostactwa głupoty i mentalnego qrestwa nie da sie nie wynieśc z domuNie sądz innych po sobie pospolity łachudro tylko dawaj te cytaty gdzie popieram pedofilie. Jeżeli nie to miej na tyle przyzwoitości SQurwielu i zamilknij.

SQRW3L_ponury

2019-05-19, 14:20
poligon6 napisał/a:

Nie sądz innych po sobie pospolity łachudro tylko dawaj te cytaty gdzie popieram pedofilie. Jeżeli nie to miej na tyle przyzwoitości SQurwielu i zamilknij.rozmywanie winy katabasów kryjących swoich kumpli zwyroli mówi samo za siebie - powinno to być jasne nawet dla intelektualnej kaleki w chlewie chowanej

~sanctusdiavolos

2019-05-19, 19:25
Abraxus napisał/a:

Ja go uwielbiam. On jest ikoną marki Sadistica. Bez niego nie ma tego portalu.Zagorzały antysemita, broniący swą piersią sk***iałej, semickiej religii. :D

poligon6

2019-05-20, 08:11
SQRW3L_ponury napisał/a:


rozmywanie winy katabasów kryjących swoich kumpli zwyroli mówi samo za siebie - powinno to być jasne nawet dla intelektualnej kaleki w chlewie chowanejKonkretne cytaty nie co ci się tam we łbie uroiło pospolity łachudro.

I jeszcze cytacik ze jestem przeciwny szczepionkom. Szybciutko łachudro...czekam!