18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nareszcie! runda finałowa pedały vs kler

McQurwa • 2019-05-16, 13:01
j***ć was wszystkich



SQRW3L_ponury

2019-05-20, 12:01
poligon6 napisał/a:

Konkretne cytaty nie co ci się tam we łbie uroiło pospolity łachudro.
I jeszcze cytacik ze jestem przeciwny szczepionkom. Szybciutko łachudro...czekam!



Co miałem napiać napisałem - jezeli nie staje ci kory mózgowej to sie zdekapituj i wszczep se kartofla zamaist łba - moze skumasz
ps . łchudra to cie zmajstrowała a czekać to ty se mozesz co najwyżej na katabasowego człona w odbycie obronco zwyroli :lol:

poligon6

2019-05-21, 10:53
SQRW3L_ponury napisał/a:

Co miałem napiać napisałem - jezeli nie staje ci kory mózgowej to sie zdekapituj i wszczep se kartofla zamaist łba - moze skumasz
ps . łchudra to cie zmajstrowała a czekać to ty se mozesz co najwyżej na katabasowego człona w odbycie obronco zwyroli



No właśnie czyli nie masz nic na potwierdzenie swoicvh wybroczyn pospolitty łachurdeo, żegnam gnoja co przypisuje komus fikcyjne wypowiedzi.

SQRW3L_ponury

2019-05-21, 14:53
poligon6 napisał/a:

No właśnie czyli nie masz nic na potwierdzenie swoicvh wybroczyn pospolitty łachurdeo, żegnam gnoja co przypisuje komus fikcyjne wypowiedzi.



wszytsko jest powyżej - twoj jazgot tylko to potwierdza obronco zwyroli

a jakby było mało to

poligon6 napisał/a:

Zwyrola przenoszono bo mogłoby dojść do linczu, no ale mozna sobie dopisac swoja filozofie.



niepowiadomienie prokuratury o przestepstwie jest przestepstwem - ale zawsze znajdzie sie jakaś qurva która to zrelatywizuje i napisze ze ochrona pedofilii poprzez przenoszenie i niepowiadamianie policji to normalne zachowanie i służy dobru 'bo mogłobyb dojsc do linczu'