18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napinacze i skejt

CrazyEdek • 2021-07-21, 20:20
Wpie**ol po ukraińsku.


Ja...........wa

2021-07-21, 20:34
A mogli go potraktować widłami lub siekierą i później przybić do stodoły, a jednak tego nie uczynili...

donkapusta

2021-07-21, 20:44
Jak to ukraińcy w grupie silni. Z reguły względem kobiet i dzieci. Zwykłe banderwoskie ścierwa.

Jak_za_darmo_to_biere_dwa napisał/a:

A mogli go potraktować widłami lub siekierą i później przybić do stodoły, a jednak tego nie uczynili...



Można powiedzieć, że wspaniałomyślni i litościwi.


silwerbalk

2021-07-21, 20:46
Ja pie**ole no w ch*j kozacko w 20 Na jednego ...... :roll:
Jaremi wiedział jak z nimi rozmawiać ..... Bo inny język to oni nie rozumieją .


01Fx10

2021-07-21, 20:55
Bydło, kilku na jednego p*zdY!!!

Wiewór

2021-07-21, 21:08
Hahaha jak się Polaczki napinają. Znaleźli się k***a z narodu wybranego super sprawiedliwego, empatycznego.
ch*ja tam pogrom alfonsów czy jedwabne czy bandyci przekleci. Gimbananacjonalisci z kraju o najwyższe inflacji w Europie, o bezwartościowej walucie pomiatanego i zgnojonego przez rząd prokremlowskich neobolszewikow. :lol:

dogip

2021-07-21, 21:14
Napisze krótko i dosadnie - j***ni banderowcy!

Heliar

2021-07-21, 21:16
Wiewór napisał/a:

Hahaha jak się Polaczki napinają. Znaleźli się k***a z narodu wybranego super sprawiedliwego, empatycznego.
ch*ja tam pogrom alfonsów czy jedwabne czy bandyci przekleci. Gimbananacjonalisci z kraju o najwyższe inflacji w Europie, o bezwartościowej walucie pomiatanego i zgnojonego przez rząd prokremlowskich neobolszewikow.



Mądrości z San Escobar ;-)

pitteroo

2021-07-21, 21:18
Bystre chłopaczki 6 czy tam 8 na jednego, no jestem pełen podziwu dla ich odwagi :lol: prawie jak ich tfu dziadkowie

silwerbalk

2021-07-21, 21:21
pitteroo napisał/a:

Bystre chłopaczki 6 czy tam 8 na jednego, no jestem pełen podziwu dla ich odwagi prawie jak ich tfu dziadkowie



Nie to ale ten skate prawie im tam naj***ł ....
:lol:

dżonyłojlker

2021-07-21, 21:50
Wiewór napisał/a:

Gimbananacjonalisci



Przypomniały się czasy gdy robiłeś za podnóżek Loaloa. Chciałbyś być jak twój mistrz, ale rozum dżdżownicy nie pozwala.

ph5i5

2021-07-21, 23:25
Wiewór napisał/a:

Hahaha jak się Polaczki napinają. Znaleźli się k***a z narodu wybranego super sprawiedliwego, empatycznego.
ch*ja tam pogrom alfonsów czy jedwabne czy bandyci przekleci. Gimbananacjonalisci z kraju o najwyższe inflacji w Europie, o bezwartościowej walucie pomiatanego i zgnojonego przez rząd prokremlowskich neobolszewikow.




Twoje sp***olenie kwalifikuje Cię na stałego bywalca działu "Choroby i anomalie rozwojowe",, ze wskazaniem na to drugie. Śmierdzi od Ciebie czosnkiem, i niemytą pałąąoraz dupą

AN...........or

2021-07-22, 00:00
jak im się oczka świecą , to są diabły w człowieka skórze, antychrysty

trytodie

2021-07-22, 00:22
Niby żal gościa bo odważny. Niby skurywysyny bo w grupie. Ale jednak szacunek bo młodzi w maseczkach a foliarz bez.