18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napinacze i skejt

CrazyEdek • 2021-07-21, 20:20
Wpie**ol po ukraińsku.


sothis

2021-07-22, 01:09
Oglądałem bez dźwięku. Jakiś gość przypie**ala się do smarkaczy, macha łapami i obskakuje za to wpie**ol. Co do tego ma upa, Tusk, inflacja i cała reszta?

Serio czujecie się tak opresyjne uciskani przez Ukrainę? Nie lubię ich (niemal nikogo nie lubię), ale k***a, napływowe bydło jak napływowe bydło, ma zapie**alać a nie dostarczać mi doznań estetycznych. Myślicie, że do UK albo szwabów to śmietanka naszej młodzieży wyjeżdżala zapie**alac na zmywaku?

mit2

2021-07-22, 01:23
Wiewór napisał/a:

Hahaha jak się Polaczki napinają. Znaleźli się k***a z narodu wybranego super sprawiedliwego, empatycznego.
ch*ja tam pogrom alfonsów czy jedwabne czy bandyci przekleci. Gimbananacjonalisci z kraju o najwyższe inflacji w Europie, o bezwartościowej walucie pomiatanego i zgnojonego przez rząd prokremlowskich neobolszewikow.


Już skończyłeś się wysrywać? To teraz ładnie posprzątaj i zobacz czy cię nie ma gdzie indziej, tępa pało.

solight

2021-07-22, 01:31
Amba Fatima, był skejt i skejta nima.

Ko...........ah

2021-07-22, 05:52
A w tle disco polo ZenekMartyniuk-
,, Życie to są chwile chwile
Tak ulotne jak motyle" XD

RR...........Rs

2021-07-22, 07:27
Aż się przypomina...


Swooniak

2021-07-22, 09:04
k***a wielkie kozaki, żeby podejść do leżącego i sprzedać mu kopa na ryj z partyzanta... tfu

Impregnator

2021-07-22, 10:04
Wiewór napisał/a:

Hahaha jak się Polaczki napinają. Znaleźli się k***a z narodu wybranego super sprawiedliwego, empatycznego.
ch*ja tam pogrom alfonsów czy jedwabne czy bandyci przekleci. Gimbananacjonalisci z kraju o najwyższe inflacji w Europie, o bezwartościowej walucie pomiatanego i zgnojonego przez rząd prokremlowskich neobolszewikow.



Ty dzieciaku chyba nie wiesz, co się działo w Jedwabnem. Dla goryla o przeciętnej inteligencji byłoby jasne, że posiadając 30 innych goryli i tylko kije i orczyki nie ma fizycznie możliwości zagonić kilkuset żydów do niedużej stodoły i ją podpalić. Żebyś zrozumiał jak wyglądała sytuacja, idź pod stadion Legii w barwach Cracovii posiadając jedynie kij i zagoń tym kijem 20-30 kibiców do klatki. Powodzenia, jeśli wierzysz, że się uda.

weedsoN71

2021-07-22, 10:53
trytodie napisał/a:

Niby żal gościa bo odważny. Niby skurywysyny bo w grupie. Ale jednak szacunek bo młodzi w maseczkach a foliarz bez.



O k***a nie sądziłem, że żenadometr mi wypie**oli poza skalę.

Patrzcie na tego debila, jest gotowy Was napie**alać w grupie za to, że np. nie macie maseczki.

Bo jak nie macie maseczki to tak jakbyście chcieli zabić człowieka. Rozumiecie?

Ty poj***ny niewolniku i hipochondryku, założę się, że to zdjęcie krążące w sieci rodziny na zakupach z butelkami 5litrowymi na głowach to Ty z rodziną, co?

Przez takich skończonych kretynów jak Ty zrobią z nami co zechcą. Zapewne siedzisz teraz przed monitorem w maseczce i rozmyślasz o tym, że dobrze by było żeby rząd nakazał mieć kamery w domach czy siedzicie w maseczce, bo zagrożenie WIRUUUSS.

Gardzę Tobą z całego serca. Nie siedź tyle w internecie, bo w internecie są świrusy. Maseczki nie pomagają.

Hrabia Drapula

2021-07-22, 11:05
gówna w bazarowych ciuchach z trzema paskami, jak by szedł sam to by głowę w p*zdę sobie schował i poszedł drugą stroną ulicy, a w stadzie silny

jkubson93

2021-07-22, 19:48
j***ne śmiecie

szyszeq

2021-07-24, 17:50
w 5 kozaki a pojedyńczo pierwsi by sp***alali xD