18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad na żabkę

bins24 • 2012-09-26, 21:34
Napad na żabkę w Zabrzu.

Green ninja

2012-09-26, 21:37
o ch*j, zajebisty czas mieli 27 sekund :D
btw czemu na kasetce leżała tacka do krojenia i nóż?

Sitwa8

2012-09-26, 21:39
Mogło ich być więcej na jedną ekspedientkę, a nuż zna telekinezę albo sambo :/ Pewnie rumuni.

Kaszysz

2012-09-26, 22:52
Za takie sk***ysyństwo powinno się ucinać ręce, a policja powinna mieć prawo strzelać do takiego motłochu który nie szanuje pracy innym.

tds1974

2012-09-26, 23:10
Ja, lat temu pińset, będąc studenciakiem pracowałem na ursynowskim Natolinie, w małym sklepiku na parterze bloku. Takich sklepików było i jest tam setki. No i tuż przed zamknięciem dzwoni do mnie właściciel i pyta czy wszystko ok. Ja mówię że ok, a on na to, że dziś napadnięto na wszystkie sklepiki w tej okolicy. Jeden po drugim, łącznie ze 20 pod rząd! Wpadali, dawali w mordę, zabierali utarg czy co tam było n a wierzchu i w nogi. Na mój, nie wiadomo dlaczego, nie napadli.
Mieli autentycznego pecha. tego dnia gdyby wpadli zabraliby utarg wszystkich handlowców, którzy go akurat tego dnia podrzucili, jakoś tak wyszło, że wszyscy razem. Wk***iałem się na to, bo sporo tego było, w sumie żadnych zabezpieczeń (to się zdarzało bardzo rzadko) ale cóż. Miałem z tym czekać na powrót szefa.

Tego dnia była na zapleczu paczka ze starym miliardem złotych.

Po tej akcji handlowcy już nie zostawiali u mnie kasy tylko trzymali w chacie i dawali bezpośrednio szefowi.

gregor40

2012-09-26, 23:42
@up chcesz nam wmówić, że "w małym sklepiku na parterze w bloku" handlowcy zostawili u zatrudnionego studenta 1 milion nowych złotych?

A świstak siedzi i zawija...

RaScad

2012-09-26, 23:49
100tys. gwoli ścisłości... 10tys starych to nowy złoty.

okar19

2012-09-26, 23:51
Kaszysz napisał/a:

Za takie sk***ysyństwo powinno się ucinać ręce, a policja powinna mieć prawo strzelać do takiego motłochu który nie szanuje pracy innym.


i po co piszesz takie same posty jak każdy inny w tego typu filmikach ?
Prawo jest takie a nie inne i nic nie zrobisz , chyba że zostaniesz prezydentem to wtedy zrobisz co zechcesz

Nihil

2012-09-27, 00:02
Przypomina mi to fabułę jakiejś gry internetowej w przeglądarce... Gang wars? Crimescene? W każdym razie ta gra gdzie się napadało na żabki i kantory, kupowało miniguny, dz**ki, produkowało dragi i wygrywało 100 dolców za największą sumę respektu na serwie :D

Zajebisty czas, ilość osób w porządku (pewnie było ich z 5, jeden szpieg, 3 napastników i czujka na wejściu). Ciekawe jak się pozbyli kabla z terminala tak szybko...
Mogą poprawić czasówkę, nie bawić się w ceregiele (i to wykorzystała dzielna sprzedawczyni, alarm musiała załączyć) i po prostu podpie**olić (jeden unieszkodliwia, drugi łapie kasę) towar, ale to raczej 5 sekund?
Poza tym dobrze to zorganizowali, full zestaw, napad przy przeliczaniu, mało pracowników...

No i tak wpadło im pewnie 2 tyś. bo więcej pewnie nie wolno im trzymać (może maks 5), a że w full zestawie pokrywającym (wystarczą podróby z bazarów, rękawiczki i kominiara) to jeżeli umieli umiejętnie sp***olić to mają niezły "utarg", chyba że coś zj***li (zdarza się chwalić, czy za wcześnie wyjść na jaw), to może jakoś złapie, jak nie to b. mała szansa że złapią (musieliby dobrzy [w fachu] policjanci pracować, a i tak wtedy jakie szanse...).

Jako samozwańczy ekspert od napadów. 9/10, czysto, nie skrzywdzili pracownika, zabezpieczeni, tylko te ceregiele przy których pracownica coś chyba wduszała pod ladą, wygląda jak moment zawahania.

Muzz

2012-09-27, 00:04
okar19 napisał/a:


chyba że zostaniesz prezydentem to wtedy zrobisz co zechcesz


muehehehehehe, żyj dalej w świecie baśni

gregor40

2012-09-27, 00:06
RaScad napisał/a:

100tys. gwoli ścisłości... 10tys starych to nowy złoty.



Moja kulpa. Zwracam honor :lodowka:

DinAlt

2012-09-27, 00:09
O!, mają Pepsi...już wiem, gdzie idę po zakupy.

hrabia9933

2012-09-27, 00:15
i nawet dres orydzinalny z adasia