18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad na sklep

phrontch • 2019-11-25, 07:21
W Brazylii bez zmian




AlexUnder

2019-11-26, 00:38
Wygląda na morderstwo na zlecenie które ma wyglądać jak napad z przypadkową ofiarą. Kasy prawie nie wziął.

Antyy

2019-11-26, 10:42
Lobo24 napisał/a:

Ludzkie ścierwo. Skąd w ludziach tyle zła? Mam znajomych co bywają w Ameryce Płd. i mi tłumaczą: "tam jak cię okradają to najpierw kula w łeb" albo jak policja robi obławę na kartel to nazajutrz przed komendą na krzesłach siedzą osoby z rodzin policjantów a na kolanach mają własne odcięte głowy. To jest transcendentalne. Jakaś abstrakcja. Dziewczyna dopiero życie zaczynała, a on to brutalnie przerwał dla jakiś drobnych.



Przecież to nie był napad rabunkowy. On zabrał trochę drobnych ale przyszedł tam żeby ją zabić.

neonpmi

2019-11-27, 00:01
Ale on z tej kasy nic nie wziął to bardziej na nią połowa :-|

NabiteBongo

2019-11-27, 12:43
Lobo24 napisał/a:

Ludzkie ścierwo. Skąd w ludziach tyle zła? Mam znajomych co bywają w Ameryce Płd. i mi tłumaczą: "tam jak cię okradają to najpierw kula w łeb" albo jak policja robi obławę na kartel to nazajutrz przed komendą na krzesłach siedzą osoby z rodzin policjantów a na kolanach mają własne odcięte głowy. To jest transcendentalne. Jakaś abstrakcja. Dziewczyna dopiero życie zaczynała, a on to brutalnie przerwał dla jakiś drobnych.



Jak on nawet tych drobnych nie wziął debil

mikolab1891

2019-11-27, 16:39
Staram się unikać stwierdzeń typu "ale bym..." ale bym go kroił z przyjemnością :/ taka młoda i współpracująca dziewuszka. Płakać się chce.

bloodwar

2019-11-28, 12:54
Wygląda to strasznie fejkowo, to w jaki sposób upadła i jak wyglądał płomień wylotowy

Adrian92

2019-11-29, 19:32
Tu nie ma co komentować, ale na usta ciśnie się jedno, proste pytanie, por que?