18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad na sklep

phrontch • 2019-11-25, 07:21
W Brazylii bez zmian




benio111

2019-11-25, 13:31
Ja pie**ole, jak można być taka k***ą j***ną.

kamilja

2019-11-25, 13:34
Lobo24 napisał/a:

Ludzkie ścierwo. Skąd w ludziach tyle zła? Mam znajomych co bywają w Ameryce Płd. i mi tłumaczą: "tam jak cię okradają to najpierw kula w łeb" albo jak policja robi obławę na kartel to nazajutrz przed komendą na krzesłach siedzą osoby z rodzin policjantów a na kolanach mają własne odcięte głowy. To jest transcendentalne. Jakaś abstrakcja. Dziewczyna dopiero życie zaczynała, a on to brutalnie przerwał dla jakiś drobnych.



Tak właśnie działa wolność. Kto jej broni siedzieć w domu i nie wyściubiać nosa? - nikt. Kto jej broni pracować? - nikt. Kto jej broni chodzić do pracy z gnatem i strzelać do każdego podejrzanego a do przestępcy już na pewno? - (nie wiem czy państwo zabrania czy nie - noszenia broni) . Jeśli państwo nie potrafi zlikwidować przestępczości to niech zaopatrzy obywateli w broń albo niech się samo zlikwiduje.

bl...........se

2019-11-25, 13:45
Zepsutego r*chadełka zawsze trochę szkoda, no ale trochę się ociągała, więc sprowokowała.

mazga50

2019-11-25, 13:53
Morderstw na białych dokonują metysi i indianie, czyli podłoże rasistowskie. Teraz największymi rasistami są murzyny i indiańce w Brazylii i Meksyku. Uważają to za "sprawiedliwość dziejową", bo mordują potomków najeźdźców.

AlaksanderLukaszenka

2019-11-25, 13:58
Po ch*j strzelał? Oddała mu kasę, to było wziąć i sp***alać.

Policeman

2019-11-25, 14:37
blackrose napisał/a:

Zepsutego r*chadełka zawsze trochę szkoda, no ale trochę się ociągała, więc sprowokowała.

O k***a, ale jesteś sadystyczny, szybko rzuciłem okiem na twoje posty i wszystkie to jakieś seksualne frustracje frajera, który ledwo kilka razy zamoczył i to w jakiejś pijanej grubiej loszce [by uciąć ripostę w moją stronę - w twojej mamie].


fumoffu0_0

2019-11-25, 14:53
24h akcja policji i wojska, wszystkich znanych przestępców i ich najbliższą rodzinę wyłapać i natychmiast wystrzelać. Oszczędzić tylko dzieci poniżej 5 roku życia.

j***ć opinie publiczną i co sobie świat pomyśli.

MindBodyLightSound

2019-11-25, 16:42
Lobo24 napisał/a:

dla jakiś drobnych.



JakiCHś*

Ale masz rację, ładnie to opisałeś.

koolowsky

2019-11-25, 17:17
A mi to jednak nie wygląda na przypadkowe odstrzelenie. Napad rabunkowy to przy okazji niejako.

engoldub

2019-11-25, 18:24
Putikonto napisał/a:

Wg mnie tylko ją oszołomił



na zawsze ja oszolomil

fikuswdoniczce

2019-11-25, 19:07
Lobo24 napisał/a:

Ludzkie ścierwo. Skąd w ludziach tyle zła? Mam znajomych co bywają w Ameryce Płd. i mi tłumaczą: "tam jak cię okradają to najpierw kula w łeb" albo jak policja robi obławę na kartel to nazajutrz przed komendą na krzesłach siedzą osoby z rodzin policjantów a na kolanach mają własne odcięte głowy. To jest transcendentalne. Jakaś abstrakcja. Dziewczyna dopiero życie zaczynała, a on to brutalnie przerwał dla jakiś drobnych.



Jeśli już to "jakichś".

Tassadar

2019-11-25, 21:04
Lobo24 napisał/a:

Ludzkie ścierwo. Skąd w ludziach tyle zła? Mam znajomych co bywają w Ameryce Płd. i mi tłumaczą: "tam jak cię okradają to najpierw kula w łeb" albo jak policja robi obławę na kartel to nazajutrz przed komendą na krzesłach siedzą osoby z rodzin policjantów a na kolanach mają własne odcięte głowy. To jest transcendentalne. Jakaś abstrakcja. Dziewczyna dopiero życie zaczynała, a on to brutalnie przerwał dla jakiś drobnych.



Ludzie w większości to zło tego świata, cywilizacja śmierci. Opieramy swój dobrobyt na masowym cierpieniu i eksterminacji. Kwintesencja zła

DużyKutas

2019-11-25, 21:46
Nie dziwię się że USA się odgrodziło od Ameryki południowej.

polakwrocek

2019-11-25, 22:17
Takie jednostki to tylko zmielić żywcem , i na nawóz przerobić.

qwerq221

2019-11-25, 23:13
W tym pok***inym kraju opuszczonym przez Boga nawet do kibla bym bez broni nie poszedł. j***na dzicz.