18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad na samochód

phrontch • 2020-11-12, 18:58
Przewożący gotówkę w Paragwaju.





Końcówka trochę hard, więc napływowa młodzież z kwejka niech się przytuli do taty

Wiewór

2020-11-13, 15:54
DzidaZawodnik napisał/a:

Właśnie do takich zdarzeń doprowadza prawicowa kapitalistyczna chciwość. Gdyby bogaci nie byli zachłanni, to ci biedni ludzi enie byliby zmuszeni do tego i zamordowani z zimną krwią dla kilku Pesos. Trzeba zniszczyć ta j***ną cywilizację.



k***a ja jestem lewicowy i jestem zwolennikiem prawa, praw pracowniczych, równości między ludźmi ale nie mogę pojąć w jaki sposób połączyłes kapitalizm i prawicę z bandytami napadajacymi na ludzi i kradnących cudze mienie?
Skończyli tak jak powinien kończyć każdy bandzior i złodziej.

Presty

2020-11-14, 19:32
DzidaZawodnik napisał/a:

Właśnie do takich zdarzeń doprowadza prawicowa kapitalistyczna chciwość. Gdyby bogaci nie byli zachłanni, to ci biedni ludzi enie byliby zmuszeni do tego i zamordowani z zimną krwią dla kilku Pesos. Trzeba zniszczyć ta j***ną cywilizację.



Głupi pisiorze, biorco "pińcetplus" - do roboty nierobie!
A nie zazdrościc innym, że się dorobili.
Będziesz zapie**alać, będziesz cos miał.
Mam dość takich "socjalistów" jak ty, lumpie, nierobie, leniu.
Zarób kilka pesos sam, a nie żebraj!

octave25

2020-11-14, 19:37
DzidaZawodnik napisał/a:

Właśnie do takich zdarzeń doprowadza prawicowa kapitalistyczna chciwość. Gdyby bogaci nie byli zachłanni, to ci biedni ludzi enie byliby zmuszeni do tego i zamordowani z zimną krwią dla kilku Pesos. Trzeba zniszczyć ta j***ną cywilizację.



Lewackie pie**olo. XD

dominator76

2020-11-14, 20:05
Długo bogaci nie byli...