18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad na samochód

phrontch • 2020-11-12, 18:58
Przewożący gotówkę w Paragwaju.





Końcówka trochę hard, więc napływowa młodzież z kwejka niech się przytuli do taty

ProVVe

2020-11-12, 20:19
DzidaZawodnik napisał/a:

Właśnie do takich zdarzeń doprowadza prawicowa kapitalistyczna chciwość. Gdyby bogaci nie byli zachłanni, to ci biedni ludzi enie byliby zmuszeni do tego i zamordowani z zimną krwią dla kilku Pesos. Trzeba zniszczyć ta j***ną cywilizację.



Co ty pie**olisz? Kradniesz jestes robakiem musisz umrzeć... Byli gotowi dla papieru zabić... DO piachu i weź marksistowskie nauki wsadź sobie w dupę... Poczytaj lepiej jakąś książkę

Kamil3l

2020-11-12, 20:26
DzidaZawodnik napisał/a:

Właśnie do takich zdarzeń doprowadza prawicowa kapitalistyczna chciwość. Gdyby bogaci nie byli zachłanni, to ci biedni ludzi enie byliby zmuszeni do tego i zamordowani z zimną krwią dla kilku Pesos. Trzeba zniszczyć ta j***ną cywilizację.



Biedni ludzie. No k***a na pewno. Jak by włożyli kasę wydaną na broń i siły w stworzenie swojej firmy, albo na pójście do pracy, to by żyli. Ale dla nich lepiej być gangsta, bo łatwiej, ćpasz/pijesz i wstajesz jak chcesz. No biedne chłopaki tak zamordowane. W południowej to wielu takich biednych, co tylko czasami zabiją z bezsilności niewinną osobę podczas napadu. Dziwne, że jak się im nie uda, to tłum ich linczuje. Pewno to te kapitalsty, tylko takie co pracują na siebie i rodzinę. W USA też mamy pełno biednych uciśnionych, królów socjalu i uczulonych na pracę. Teraz nawet jest moda u nich na zakupy bezgotówkowe. Podaj mi ustrój, w którym, władza nie żyje kosztem ludzi. Kapitalizm zły, bo jak ktoś ogarnięty, albo ciężko pracuje, to będzie żyć na poziomie, co powoduje ból komuchów. Bo oni mają, a ja nie. ch*j, że dupy nie ruszę. Mi się należy, bo każdy ma mieć równo.

AdamBrown

2020-11-12, 20:33
Dr0mg napisał/a:

z czego on strzelał że takie sito zrobił, w sumie mniejsza o to -zajebista robota, latać śmigłowcem i strzelać do złodziei



to mi wygląda na parę magazynków z M16, strzelone gdzieś z boku a nie z góry, nie jestem expertem, ale w śmigłowcu też mieli M16.

phrontch

2020-11-12, 20:44
Orientuje się ktoś, jakie w Paragwaju są podatki? Kwota wolna od podatku to ok. 100 tysięcy złotych, kto tam płaci podatki w takim razie?

Prof._Kot_Budd

2020-11-12, 20:54
DzidaZawodnik napisał/a:

Właśnie do takich zdarzeń doprowadza prawicowa kapitalistyczna chciwość. Gdyby bogaci nie byli zachłanni, to ci biedni ludzi enie byliby zmuszeni do tego i zamordowani z zimną krwią dla kilku Pesos. Trzeba zniszczyć ta j***ną cywilizację.



A Ty wczoraj nie byłeś prawakiem przypadkiem ? Jakiś bipolar disorder masz ?

NataliaW

2020-11-12, 20:55
DzidaZawodnik napisał/a:

Właśnie do takich zdarzeń doprowadza prawicowa kapitalistyczna chciwość. Gdyby bogaci nie byli zachłanni, to ci biedni ludzi enie byliby zmuszeni do tego i zamordowani z zimną krwią dla kilku Pesos. Trzeba zniszczyć ta j***ną cywilizację.



Ale ty jesteś umysłowo ograniczony. Wypieprzaj do Afryki oskarku i tam buduj sobie komunizm. Porównaj sobie rozwój USA w latach 30-60 a rozwój ZSRR w tym czasie jak twoje słoneczko Stalin rządziło. Byś gówno ze smakiem żarł i zdychał na kolymie.

htp

2020-11-12, 20:56
Prof._Kot_Budd napisał/a:

A Ty wczoraj nie byłeś prawakiem przypadkiem ? Jakiś bipolar disorder masz ?



Pewnie przeczytał dzieła Lenina i mu się w głowie poprzestawiało.

Badluck13

2020-11-12, 21:17
Powiedzieli im, że mogą zostać kim chcą, więc zostali durszlakiem




DużyKutas

2020-11-12, 21:33
DzidaZawodnik napisał/a:

Właśnie do takich zdarzeń doprowadza prawicowa kapitalistyczna chciwość. Gdyby bogaci nie byli zachłanni, to ci biedni ludzi enie byliby zmuszeni do tego i zamordowani z zimną krwią dla kilku Pesos. Trzeba zniszczyć ta j***ną cywilizację.



No tak, lepiej jak wszyscy sa biedni u zdychają z głodu w komuniźmie.
Po co ktoś ma być bogaty skoro ustrój może być sprawiedliwy i wszyscy moga być j***nymi dziadami.

plastic

2020-11-12, 22:48
Ktos powie, ze sie nie oplacalo, ale nie macie nawet pojecia ile tam bylo kasy ;)

Tr...........ty

2020-11-13, 00:54
Spajdi napisał/a:

dawno nie czytałem tak głupiego pie**olenia ....



Głupie jak cała skrajna nazi-prawica

RoBoTRoN

2020-11-13, 09:40
AdamBrown napisał/a:

to mi wygląda na parę magazynków z M16, strzelone gdzieś z boku a nie z góry, nie jestem expertem, ale w śmigłowcu też mieli M16.



Tyś widział M16... To raczej coś w stylu H&K G3 albo FN FAL.
Po drugie, auto z trupami jest wyraźnie ostrzelane śrutem i breneką, pewnie już na ziemi im wytłumaczyli, że mają nie wysiadać.

mav

2020-11-13, 12:46
Ale pomidory z nich wyj***ło.

galowy123

2020-11-13, 13:57
DzidaZawodnik napisał/a:

Właśnie do takich zdarzeń doprowadza prawicowa kapitalistyczna chciwość. Gdyby bogaci nie byli zachłanni, to ci biedni ludzi enie byliby zmuszeni do tego i zamordowani z zimną krwią dla kilku Pesos. Trzeba zniszczyć ta j***ną cywilizację.



dzięki bogatym ludziom masz gdzie pracować lewaku, gdyby nie oni to bys tynk ze ściany wpie**alał nieudasie