18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najważniejsze to dobra reklama

Valsorim • 2017-03-14, 03:26
Ciekawe jaki prezes ma nick na sadolu :samoboj:
:samoboj:

Akli

2017-03-14, 03:38
A to przypadkiem nie tego kolesia co naćpał się dopalaczy i dzwonił na pogotowie, że wiewiórkę ma w brzuchu? Pogotowie nie chciało w to uwierzyć więc sam postanowił ją wyciągnąć rozpruwając brzuch.

nowynick

2017-03-14, 09:14
ch*j z taką firmą, kasę zgarnęli, a burdel w pokoju jak był tak jest...

_B...........r_

2017-03-14, 09:25
Akli napisał/a:

A to przypadkiem nie tego kolesia co naćpał się dopalaczy i dzwonił na pogotowie, że wiewiórkę ma w brzuchu? Pogotowie nie chciało w to uwierzyć więc sam postanowił ją wyciągnąć rozpruwając brzuch.



Jaką wiewiórką ?
Ktoś brenie napisał a teraz każdy powtarza, nie dość że akcja była w 2014 roku to nie chodziło o żadną zmyśloną przez jakiegoś idiotę wiewiórką

S.T.U_Cummins

2017-03-14, 09:39
Jestem rolnikiem i jestem ekspertem-świniaka rżneli.

Ciekawe czy na staż za 800zł netto z PUP biorą ludzi :)

Noside

2017-03-14, 09:44
To nie krew...

Mateus Rosé, Portugalia, 2017. 15,99/but. (Biedronka)

P.S: W kąciku kanapy jest nawet ślad po wiaderku na lód :-D

~Velture

2017-03-14, 10:28
Bo wiewiórka była zła.

myha

2017-03-14, 12:12
_Bronek_Komar_: masz jakieś info o co chodziło naprawdę z tą wiewiórką i tymi zdjęciami dołączonymi do tej historii? Gdzieś nawet na sadolu to jest.

Bo zrobiła się z tego taka Urban Legend, wydarzenie miało miejsce już chyba w każdym mieście w Polsce, a co druga osoba w Polsce zna kogoś kto znał tego kolesia który wiewiórkę wycinał.

Czy taka akcja miała miejsce? Czy po prostu ktoś sobie wziął z neta zdjęcia kolesia z pociętym brzuchem dorobił historie o wiewiórce i dopalaczach i tak poszło w świat.

Lepsza historia się z tego robi od tej z misją ratunkową na marsa z okna akademika.

eruaknem

2017-03-14, 12:19
Ja parę lat temu robiłem wino owocowe z wiśni. Dymion (30stka) postawiłem w pokoju. Korek i rureczkę dla lepszej szczelności oblałem dookoła woskiem. Bulkało, pyrkało i w końcu cisza. Myślę: jeszcze ze dwa dni poczekam. Przygotowania do pierwszej zlewki - duży pojemnik, wężyk już w pogotowiu. Skubiąc wosk o mało nie straciłem oka, bo najpierw wyk***iło w powietrze rurkę, a zaraz za nią korek i z dymiona trysnął solidny strumień skiśniętych owoców i słodkiego soku. Brat przybiegł do pokoju. Zniszczenia i urazy: sufit ciemno-fioletowy, ja jak na planie KillBilla, a cały pokój jak na wyżej załączonych obrazkach. Drapanie "odłamków" wiśni z sufitu nie pomogło, więc trzeba było gładź robić na nowo :D

toad

2017-03-14, 12:33
Niedawno szukałem ogłoszeń o prace w takiej firmie czy w prosektorium ale ni ch*ja nie ma żadnych propozycji. Ludzie chyba cenią sobie taką pracę bo rotacji w ogóle nie ma. :P Ciekawe ile się zarabia jako pracownik w takiej firmie.

jinn

2017-03-14, 12:57
Ciekawe czy sprzątali mieszkanie po Violettcie Villas?

Kacu63

2017-03-14, 14:38
Hmm. Ciekawe czy oferta obejmuje jedynie sprzątanie po samobójcach. Może mają pod ladą oferty wygodne dla innego rodzaju bójstwa :tasak: :D

Hemoglobina24

2017-03-14, 15:34
Toad :

ostatnio w Łodzi szukali ludzi do takiej pracy ale ogłoszenie szybko zniknęło bo pewnie kogoś znalezli

sir_Alex

2017-03-14, 16:13
j***ni... kontrakt rządowy pewny