18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najważniejsze to dobra reklama

Valsorim • 2017-03-14, 03:26
Ciekawe jaki prezes ma nick na sadolu :samoboj:
:samoboj:

toad

2017-03-14, 17:27
Hemoglobina24 napisał/a:

Toad :

ostatnio w Łodzi szukali ludzi do takiej pracy ale ogłoszenie szybko zniknęło bo pewnie kogoś znalezli



Wiem jedynie, że w Żorach też jest taka firma a do Żor mam bliżej ;)

PhantomMask

2017-03-14, 18:12
A ja powiem tyle, że dobry temat na biznes. Mała konkurencja w branży, dobre pieniądze a praca jak praca...do wszystkiego idzie się przyzwyczaić.

Dżizas_kurde

2017-03-14, 18:13
Cytat:


Ciekawe jaki prezes ma nick na sadolu



:)



To taka sama firma jak ta z filmu John Wick :) (wystarczy zamówić stolik)

eb

2017-03-14, 19:00
ciężka praca i dużo dzwiganianie polecam wszystkie meble typu łużko np bo koleś sie rospuścił. dywany i tp wyszstko do wynoszenia na kontener i robota pod telefonem 24

Drunk_ZoZol

2017-03-15, 01:14
Ale się wkurzyłem. Napisałem taki piękny post i jakimś cudem się skasował.

Ogółem firma ta mnie osobiście wkurzyła tym tekstem "jako jedyni w kraju" - no nie jako jedyni, co już z nimi wyjaśniałem, a jako jedni z trzech firm łącznie które zostały wezwane na miejsce. :/ Do mnie jakoś nikt nie dzwonił - i bardzo dobrze zrobił, bo gdybym przyjechał i stałaby już konkurencja w ilości 3 firm to... sam nawet nie wiem jakbym zareagował. Zmarnowany czas, paliwo... Ale nie istotne.

Co do zdjęć jakie wrzucają - ja jestem przeciwnikiem takiej reklamy, dlatego na mojej stronie nie znajdziecie takich zdjęć. Jedyne co mógłbym udostępnić to PRZED i PO sprzataniu, a nie samo "PRZED" by zrobić szum wokół siebie. Jakoś zdjęć PO nie wrzucają.. czyżby źle sprzątali? :) Jako że jest to Sadistic to wrzucę conieco (same toalety co prawda, ale chyba najestetyczniej mi na zdjęciach wychodzą ;) )



imgur. com/a/OTK4B
imgur. com/a/Yg3Jy

(Usuńcie spację przed com, niestety nie mam jeszcze 20 postów, choć konto mam już parę lat tutaj... Mam nadzieję, iż moderator mi to wybaczy ;) )

Co do samych zleceń, bo ktoś sobie zażartował apropo "czy tylko po samobójcach" - Otóż nie, głównie po osobach starszych, o których rodzina zapomniała. Najgorszy w tym jest fakt, że ktoś leżał np. 3 miesiące i dopiero do sąsiada przeciekł, bądź "długo telefonu nie odbierał" - tak, po 2 miesiącach zleceniodawca sobie o ojcu przypomniał... Rozumiem - tydzień, nawet dwa. Ale 2 miesiace?...

toad

2017-03-15, 11:48
Drunk_ZoZol, napisz jak z pracownikami czy macie stałą ekipę czy cały czas kogoś szukacie bo ludzie np. miękną na widok krwi. Ile płaci się pracownikom sprzątającym ten bałagan? Jak przypuszczam to nie utrzymujecie się pewnie tylko ze sprzątania mieszkań w których leżały zwłoki bo raczej nie było to opłacalne, chyba że się mylę?

Drunk_ZoZol

2017-03-15, 12:37
toad napisał/a:

Drunk_ZoZol, napisz jak z pracownikami czy macie stałą ekipę czy cały czas kogoś szukacie bo ludzie np. miękną na widok krwi. Ile płaci się pracownikom sprzątającym ten bałagan? Jak przypuszczam to nie utrzymujecie się pewnie tylko ze sprzątania mieszkań w których leżały zwłoki bo raczej nie było to opłacalne, chyba że się mylę?




Stała ekipa. Nie ma przy czym mięknąć poza zapachem, ale i to da się wytrzymać ;)

Zależy od tego, co robi. od 40-60zł/h do ręki ;)

Głównie z tego się utrzymujemy.

Kurajmo22

2017-03-27, 19:03
O ch*j. Jeżeli to prawda to mieli konkretnie przej***ne