18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najsłabszy punkt

Flodzia • 2021-11-27, 17:51

Toś dowalił! :mrgreen:

tfujdiler

2021-11-27, 19:34
Teraz wiadomo dlaczego nasi "obrońcy" nie mają jaj żeby strzelać do wroga atakującego naszą granicę.

baronturbina

2021-11-27, 20:14
tfujdiler napisał/a:

Teraz wiadomo dlaczego nasi "obrońcy" nie mają jaj żeby strzelać do wroga atakującego naszą granicę.


To j***ny WOT. Trzeba z nich szydzić puki się da. Powołali cyber jednostkę do wyszukiwania w sieci mowy nienawiści wobec ich „jednostki wojskowej”

Ronoaro

2021-11-27, 21:32
baronturbina napisał/a:

To j***ny WOT. Trzeba z nich szydzić puki się da. Powołali cyber jednostkę do wyszukiwania w sieci mowy nienawiści wobec ich „jednostki wojskowej”I co? Zbroja już obsrana?

:-P

Hyena83

2021-11-27, 21:32
baronturbina napisał/a:

To j***ny WOT. Trzeba z nich szydzić puki się da. Powołali cyber jednostkę do wyszukiwania w sieci mowy nienawiści wobec ich „jednostki wojskowej”j***ć, j***ć WOT ^^
Jadą już po mnie?

Driver19cm

2021-11-27, 22:00
@up

Hyena83 - nie nie jadą. Wystarczy, że jezdżą po tobie

koledzy w pracy, Pani Grażynka z warzywniaka i pół osiedla

Nikt więcej Cie już szmacić nie musi

PabllosSantoDaSilva

2021-11-28, 00:37
Dostał w pachwine, nie w kule. Inna kwestia, że nie wiem co zabawnego jest jak chłop dostaje po kroczu? Baby mają zwykle ubaw w takich sytuacjach. Jakby były ułomne. W filmach zawsze jak mężczyzna dostaje po kulach albo liścia na pysk to zasłużenie lub w celu rozrywkowym za to jak kobieta obrywa w mordę to mężczyznę ukazuje się jako bydlaka. Ot, równe traktowanie.

Tuco

2021-11-28, 01:49
baronturbina napisał/a:

To j***ny WOT


Idę o zakład, że przy urodzeniu D ci dali. Nie dość, że mundurów nie rozróżniasz, to jeszcze coś tam dalej bezskładnie seplenisz. Jak chcesz tu trollować, to się bardziej przyłóż, bo do trollowania oprócz głupoty przydaje się jednak minimum rozumu.

Justynka99

2021-11-28, 09:01
Żołnierze inteligentni to być nie mogą, bo inteligentni ludzie raczej nie wykonują bezmyślnie rozkazów, co w wojsku stanowi podstawę. A WOT to w szczególności, bo to taka zabawa w żołnierza dla tych, co nie wyrośli z harcerstwa.

Hyena83

2021-11-28, 09:42
Driver19cm napisał/a:

@up
Hyena83 - nie nie jadą. Wystarczy, że jezdżą po tobie
koledzy w pracy, Pani Grażynka z warzywniaka i pół osiedla
Nikt więcej Cie już szmacić nie musiJebcie jebcie moje dziadki, jam pie**olił Wasze matki

PabllosSantoDaSilva

2021-11-28, 09:42
Justynka99 napisał/a:

Żołnierze inteligentni to być nie mogą, bo inteligentni ludzie raczej nie wykonują bezmyślnie rozkazów, co w wojsku stanowi podstawę. A WOT to w szczególności, bo to taka zabawa w żołnierza dla tych, co nie wyrośli z harcerstwa.Nie mam nic wspólnego z militariami ale Justynka, może lepiej nie pisz o rzeczach o których nie masz pojęcia. Te harcerzyki może Ci kiedyś dupkę uratują przed wschodnią, szczególnie tą opaloną dziczą. Cała cywilizacja polega na tym, że garstka rządzi a reszta robi co do nich należy. Teraz największe odkrycia i wynalazki należą do zespołów ludzi, często kilkudziesiętnych a nawet setek. Za te zespoły też zawsze odpowiada jedna osoba, która zarządza. Ludzkość to współpraca, cywilizacja polega na tym, że większość wie gdzie ich miejsce i robi co do nich należy.

Justynka99

2021-11-28, 10:11
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Nie mam nic wspólnego z militariami ale Justynka, może lepiej nie pisz o rzeczach o których nie masz pojęcia. Te harcerzyki może Ci kiedyś dupkę uratują przed wschodnią, szczególnie tą opaloną dziczą. Cała cywilizacja polega na tym, że garstka rządzi a reszta robi co do nich należy. Teraz największe odkrycia i wynalazki należą do zespołów ludzi, często kilkudziesiętnych a nawet setek. Za te zespoły też zawsze odpowiada jedna osoba, która zarządza. Ludzkość to współpraca, cywilizacja polega na tym, że większość wie gdzie ich miejsce i robi co do nich należy.Jasne, że jakaś hierarchia występuje zawsze. Niemniej jednak są miejsca dla osób bardziej inteligentnych, którym wystarczy powiedzieć co powinno być zrobione (np. napisz artykuł, przeprowadź badanie, poprowadź wykład) i są takie, w których trzeba mówić dokładnie co kto ma w jakim momencie robić (maszeruj w takim tempie, krzyknij to, odpowiedz tamto, wysikaj się, oddychaj w takim rytmie). Oczywiste jest chyba, że im ktoś jest bardziej inteligentny, tym mniej takich wskazówek potrzebuje i tym bardziej woli sikać wtedy, kiedy ma na to ochotę, a nie wtedy, kiedy mu ktoś wyższy stopniem pozwoli.

Rozjebie

2021-11-28, 12:34
Justynka99 napisał/a:

Jasne, że jakaś hierarchia występuje zawsze. Niemniej jednak są miejsca dla osób bardziej inteligentnych, którym wystarczy powiedzieć co powinno być zrobione (np. napisz artykuł, przeprowadź badanie, poprowadź wykład) i są takie, w których trzeba mówić dokładnie co kto ma w jakim momencie robić (maszeruj w takim tempie, krzyknij to, odpowiedz tamto, wysikaj się, oddychaj w takim rytmie). Oczywiste jest chyba, że im ktoś jest bardziej inteligentny, tym mniej takich wskazówek potrzebuje i tym bardziej woli sikać wtedy, kiedy ma na to ochotę, a nie wtedy, kiedy mu ktoś wyższy stopniem pozwoli.Przecież to o czym mówisz, to wśród kaprali i szeregowców. Serio myślisz, ze pułkownik będzie sie pytał generała czy może sie wysikać? Albo ze general musi "krok po kroku" tłumaczyć pułkownikowi, co ma zrobić?

baronturbina

2021-11-28, 13:46
Rozjebie napisał/a:

Przecież to o czym mówisz, to wśród kaprali i szeregowców. Serio myślisz, ze pułkownik będzie sie pytał generała czy może sie wysikać? Albo ze general musi "krok po kroku" tłumaczyć pułkownikowi, co ma zrobić?


Panie prezesie wielkiej korporacji, jeżdżący nową bawarą … zgadzam się! Ale czy byłeś w wojsku choćby nawet na przeszkoleniu studenckim?