18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najsłabszy punkt

Flodzia • 2021-11-27, 17:51

Toś dowalił! :mrgreen:

Zbysław

2021-11-28, 15:00
pie**olenie że to aż tak boli

zwijacie się z niby bólu żeby głupio nie wyszło że niby jaj nie macie

Tuco

2021-11-28, 15:38
Justynka99 napisał/a:

Żołnierze inteligentni to być nie mogą, bo inteligentni ludzie raczej nie wykonują bezmyślnie rozkazów, co w wojsku stanowi podstawę. A WOT to w szczególności, bo to taka zabawa w żołnierza dla tych, co nie wyrośli z harcerstwa.



A ty w ogóle ogarniasz czym jest Związek Strzelecki i jak długą tradycję kultywuje? Ja rozumiem, że ktoś tam gdzieś coś powiedział, poniosło się w eter, że to zapaleńcy ASG, ale wrzucanie wszystkich do jednego wora to takie wygodne jest. ch*j w to, że ZS nie od dziś stanowił podstawową ochotniczą rezerwę WP. Twoja opinia jest jak nazwanie OSP chłopców, którzy bawią się w PSP. Dużo ludzi chciałoby teraz legalnie spuścić wpierdoI ciapatym pod Hajnówką. Być może WOT jest ku temu dobrą okazją :)

Justynka99

2021-11-28, 21:34
Rozjebie napisał/a:

Przecież to o czym mówisz, to wśród kaprali i szeregowców. Serio myślisz, ze pułkownik będzie sie pytał generała czy może sie wysikać? Albo ze general musi "krok po kroku" tłumaczyć pułkownikowi, co ma zrobić?



Tak ekstremalny przypadek - owszem, tylko w przypadku tych najniższych stopni. Po kilku latach służby już wychodzi się z założenia, że taki żołnierz wie, kiedy ma prawo się wysikać, więc już nie musi pytać o zgodę i wraz z każdym stopniem zyskuje coraz więcej uprawnień, co nie zmienia faktu, że wciąż jest posłusznym cielakiem, podlegającym dyscyplinie znacznie większej, niż w każdej innej pracy. Osoba inteligentna długo tak nie wytrzyma nawet na trochę wyższych stanowiskach.

Tuco napisał/a:

A ty w ogóle ogarniasz czym jest Związek Strzelecki i jak długą tradycję kultywuje? Ja rozumiem, że ktoś tam gdzieś coś powiedział, poniosło się w eter, że to zapaleńcy ASG, ale wrzucanie wszystkich do jednego wora to takie wygodne jest. ch*j w to, że ZS nie od dziś stanowił podstawową ochotniczą rezerwę WP. Twoja opinia jest jak nazwanie OSP chłopców, którzy bawią się w PSP. Dużo ludzi chciałoby teraz legalnie spuścić wpierdoI ciapatym pod Hajnówką. Być może WOT jest ku temu dobrą okazją



Jedno z drugim ma tyle wspólnego, że i WOT i ZS mają (mieli) mundury. Przede wszystkim WOT to socjalistyczna, partyjna bojówka, a nie żadne wojsko. Prawdę mówiąc argument o ASG usłyszałam dopiero od Ciebie i mam nawet bardzo mętne pojęcie co to jest to ASG poza tym, że do siebie strzelają zabawkowymi karabinami w lasach i ruinach.

Tuco

2021-11-29, 00:54
Dlatego sugeruję nie wrzucać wszystkich do jednego wora.