18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Najpierw Syria, a następnie Iran." - Ron Paul

chemik600 • 2013-07-21, 19:22
Ron Paul przeciwstawia się uchwale w amerykańskim Senacie, która nakłada sankcję na Syrię i Iran co od zawsze oznacza przygotowanie gruntu pod przyszłe wojny z odizolowanymi i odciętymi krajami...
Zobaczcie i oceńcie sami...


PS. Ten film już raz został usunięty z mojego kanału na youtube bez żadnego powiadamiania mnie, dlatego chciałbym na wszelki wypadek go wgrać na tym portalu...

Cytat:

"Iran jest o kilka tygodni od przekroczenia czerwonej linii". Premier Izraela zapowiada atak


Premier Izraela Benjamin Netanjahu ostrzegł, że jego kraj nie zawaha się przed atakiem na Iran, a do jego przeprowadzenia nie potrzebuje aprobaty Stanów Zjednoczonych. W wywiadzie dla telewizji CBS izraelski lider nakreślił także wyraźną "czerwoną linię", której przekroczenie przez Teheran może wiązać się z rozpoczęciem ataku. Do uprzedzającego uderzenia mogłoby dojść nawet w ciągu kilku tygodni.




Premier Netanjahu stwierdził, że ulepszanie wirówek potrzebnych do produkcji wzbogaconego uranu sprawiło, że Iran jest w stanie w niedługim czasie przekroczyć "czerwoną linię".
Granicę bezpieczeństwa Netanjahu ustalił na 250 kilogramów 20-procentowego wzbogaconego uranu, co pozwoliłoby wyprodukować bombę atomową. Jak podkreślił premier, do tej pory Teheran zmagazynował 190 kilogramów, a jeszcze pół roku temu miał tylko 110 kilogramów radioaktywnego surowca.

- Zbliżają się. Muszą zrozumieć, że nie dostaną pozwolenia na przekroczenie (czerwonej linii) - mówił Netanjahu w wywiaadzie dla CBS.

Zapytany o możliwość uprzedzającego ataku, odpowiedział, że Izrael "nie będzie czekał aż będzie za późno". - Nie możemy na to pozwolić - mówił, podkreślając, że amerykański i izraelski "zegar" w tej sprawie "bije w odmiennym tempie".

- Jesteśmy bardziej narażeni, a więc najprawdopodobniej musimy odpowiedzieć na pytanie o to, jak zatrzymać Iran, zanim odpowiedzą na nie Stany Zjednoczone. Jako premier Izraela jestem zdeterminowany, by czynić wszystko, co konieczne, w obronie mojego kraju, jedynego w swoim rodzaju Państwa Żydowskiego, przed reżimem, który grozi nam ponowną eksterminacją - mówił Netanjahu.

Izraelczyk nie pozostawił także złudzeń w związku z nowym prezydentem Iranu Hasanem Rowhani. - Krytykował swojego poprzednika Mahmuda Ahmadineżada za bycie wilkiem w wilczej skórze. A jego strategia, to być wilkiem w owczej skórze. Uśmiechać się i budować bombę - ostrzegał.

Jak podkreśla "Jerusalem Post", ostra retoryka Benjamina Netanjahu jest obliczona na ponowne uznanie atomowego Iranu za sprawę najwyższej wagi. Według izraelskiego dziennika, część kręgów władzy, po wyborach prezydenckich w Iranie, przestała traktować ten temat w sposób priorytetowy.

CBS, jpost.com, WP.PL | dodane 2013-07-15 (13:20)



PS. 2
Chciałbym się bardzo mylić i nie mieć racji w tej kwestii, ale mam wrażenie że to już jest od dawna zaplanowane i bardzo daleko posunięte. Izrael zaatakuje Iran, naturalnie Iran odpowie na atak w bardzo brutalny i brzydki sposób przynajmniej tak to propagandowe media wykreują tzw. "cywilizowanego zachodu" i chcąc nie chcąc USA jako żandarm świata będzie musiał się wstawić za biednym i bezbronnym Izraelem? I wydaje mi się, że znów siły koalicyjne dopomogą w tym Polska gdzie już wspólne ćwiczenia były poczynione:
Cytat:

Polskie "Jastrzębie" wylądowały w Izraelu. F-16 z polskimi pilotami za sterami będą przez dwa tygodnie uczestniczyć w ćwiczeniach z Izraelczykami. - Celem wspólnych manewrów jest zbudowanie podstaw do współpracy naszych sił zbrojnych - stwierdził dowódca ćwiczącego z Polakami izraelskiego 10 dywizjonu, generał Omer. Jak podało izraelskie lotnictwo wojskowe (IAF), polskie F-16 z 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku dotarły do Izraela w tym tygodniu. Myśliwce wylądowały w bazie Ovda na południu kraju, gdzie stacjonuje izraelski dziesiąty dywizjon "Latający Smok".

Jak podaje IAF, polska delegacja pozostanie w bazie Ovda na następne dwa tygodnie, podczas których będą ćwiczyć w powietrzu i na ziemi "koncentrując się na nalotach na cele". Izraelski portal Ynetnews precyzuje, że lotnicy będą się koncentrować na przeprowadzaniu precyzyjnych uderzeń na cele lądowe i przechwytywaniu wrogich samolotów. Polacy i Izraelczycy na zmianę będą pełnić rolę atakujących i broniących.
Maszyny wchodzące w skład "Latającego Smoka" podczas ćwiczeń często odgrywają tak zwaną rolę "agresorów", czyli symulują przeciwnika. W skład dziesiątego dywizjonu wchodzą F-15 i F-16 różnych wersji. Z racji bycia "agresorami", piloci tych maszyn należą do najczęściej ćwiczących w całym izraelskim lotnictwie i często biorą udział we wspólnych lotach z zagranicznymi gośćmi.
- Cieszymy się z obecności gości i dalszego legitymizowania działań IAF. Zarówno my jak i Polacy jesteśmy póki co pod wrażeniem siebie nawzajem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich poziomu i nawiązanych relacji - stwierdził generał Omer.
- Ćwicząc z IAF stykamy się z zupełnie nowymi poligonami i infrastrukturą. Na przykład trenując w Europie nie możemy próbować lotów na niskich wysokościach - powiedział reporterowi izraelskiego wojska gen. Łukasz Fiatek. - Udając się do Izraela wiedzieliśmy, że IAF to jedne z najbardziej doświadczonych sił powietrznych na świecie dzięki różnym operacjom i wojnom, w których brały udział. My jesteśmy przyzwyczajeni do ćwiczenia w pokoju, ale Wy ciągle jesteście zmuszeni do codziennego wypełniania misji mających na celu zwalczanie terroryzmu - dodał Fiatek.
Obie strony zapewniają, że będą dążyć do dalszego zacieśnienia relacji i ich pogłębienia. Jak podaje Ynetnews, spodziewane jest ustalenie ćwiczeń lotników izraelskich w Polsce. Dla Izraelczyków najciekawsza byłaby możliwość wypróbowania się w symulowanej walce z polskimi MiG-29, które są ciągle wykorzystywane w lotnictwie na przykład Syrii, czyli potencjalnego wroga.

Źródło: TVN24, Ynet, IAF



...I mamy gotowy scenariusz na WW III, gdzie amerykański odpowiednik Adolfa H., mianowicie Barack Hussein Obama II będzie mógł uciec od inflacji i od nieziemskich długów i nadchodzącego kryzysu ekonomicznego w USA, podobnie jak w 1939 zrobił to słynny Adolf. Tam też ekipa Adolfa H. podpaliła Reichstag aby mieć ogólne pozwolenie na walkę z "terroryzmem", a w USA z kolei ekipa Busha musiała "podpalić" trochę bardziej skomplikowane budynki. Historia bardzo lubi się powtarzać od wieków, ale miejmy nadzieję że to tylko chore fantazje i "teorie spiskowe", bo co innego nam pozostaje :-) ?
Proszę to traktować jako powieść fantasy, a wszelkie osoby przedstawione w tekście są fikcyjne i teoretycznie nie mają odpowiedników w rzeczywistości... :-)

ostatni

2013-07-22, 13:42
Crem0wy napisał/a:

Fragmenty by się przydały...



Nie mam zamiaru toczyć dyskusji z debilem, który nie przeczytał tak podstawowych książek jak Koran czy Biblia. Przeciętny ciapak jest pod tym względem lepiej wykształcony od ciebie.


Cytat:

Nie podstawiaj mi argumentów powojennych w dyskusji dotyczącej czasów wojny i przed nią.




Crem0wy napisał/a:

Pragnę zauważyć że w innych krajach typu Czechy czy Węgry, nie zanotowano rzekomej pomocy USA dla opozycji, a mimo wszystko nie dość że się transformowali, to jeszcze osądzili komuchów.



hmm to o jakich czasach rozmawiamy? Bo w zależności od potrzeb sam zmieniasz zdanie. No a temat dotyczy spraw całkiem współczesnych.


Cytat:

W takim razie śmiało przedstaw swoje argumentu w postaci licz i źródeł.
A ta kretyńska uwaga co do linków do Wikipedii jest kretyńska, bo idioto to co podałem to podstawowa wiedza z zakresu fizyki. Chcesz mi powiedzieć że to też na wiki fałszują albo co chwilę ktoś zmienia dane na złe dla jaj...?



Kretynów szukaj w swoim rodowodzie, to wiele sobie wyjaśnisz. "Podstawową wiedzę"? - ty żądasz źródeł dla oczywistych faktów, a do kogoś masz pretensje.


Crem0wy napisał/a:

Gościu... Zwiększać podaż...?
Oni muszą sprzedać jedną baryłkę ropy aby kupić 1,3kg uranu...
Sprzedanie 1000 baryłek ropy nie zrobi nikomu roźnicy a pozwoli kupić ponad tonę uranu.




a jeszcze godzinę wcześniej twierdziłeś, że zaoszczędzoną dzięki elektrowni atomowej ropę będą sprzedawać.

Cytat:

Skoro ropy która wytwarza X energii musi być więcej od uranu i na dodatek jest droższa ropa, to chyba każdy nie-debil wie że lepiej sprzedać ropę i kupić uran...



Weź się zdrowo pie**olnij w łeb. Bez odbioru. 8-)

Crem0wy

2013-07-22, 14:26
ostatni napisał/a:

Nie mam zamiaru toczyć dyskusji z debilem, który nie przeczytał tak podstawowych książek jak Koran czy Biblia. Przeciętny ciapak jest pod tym względem lepiej wykształcony od ciebie.


Trudno żebym znał na pamieć Biblię czy Koran skoro nie wierzę.
Rozumiem że moi wykładowcy i byli nauczyciele też zamiast mnie wyprowadzać z błędu to powinni tylko nazwać debilem i wyjść z sali na kawkę...?
Wskaż mi miejsca które mówią o tym że Iran pierwsze co zrobi z uranem to ma zbudować bombę i spuścić ją na nas a zwrócę honory.

Poza tym Iran... Dykaktura w tym kraju nie ma za wiele wspólnego z religią jeśli chodzi o międzynarodowe działania. Wewnątrz kraju i owszem jest wiele dziwnych rzeczy ale jak powiedział Ron Paul Iran od czasów rewolucji nie wojuje z nikim.

ostatni napisał/a:

hmm to o jakich czasach rozmawiamy? Bo w zależności od potrzeb sam zmieniasz zdanie. No a temat dotyczy spraw całkiem współczesnych.


Zajrzyj na pierwszą stronę, okej?
Ty mówiłeś o tym komu zawdzięczamy wolność. A skoro rzekomą wolność odzyskaliśmy to raczej mówisz o końcówce XX wieku. Bo chyba nie uważasz że Stalin i lata powojenne miały coś wspólnego z "wolną" Polską, no nie?
A szer.Lucjan mówił o wspieraniu ZSRR przez USA, to mu powiedziałem co grało ważną rolę w akceptacji ZSRR jako alianta.

Nie moja wina że nie nadążasz i odpowiadasz na ripostę która nie była skierowana do ciebie, a potem chocki-klocki bo nie wiesz o czym masz pisać...



ostatni napisał/a:

Kretynów szukaj w swoim rodowodzie, to wiele sobie wyjaśnisz.


Z łaski swojej ścierwojadzie trzymaj się z dala od rodziny. Ja się nie czepiam twojej bo jest nie winna i ty rób to samo.
Inaczej asie szpiegów jasno pokazujesz że jesteś lewakiem, których tak obrażasz.
No i nie podskakuj do mojej Mamusi. Bo Mamuśka jak się wk***i to ci pie**olnie tak że będziesz trzy dni leciał w tym co najmniej połowę czasu nieprzytomny...
A potem mi się jeszcze oberwie się się zadaje z tymi niemiłymi sk***ielami jak ty... :cry:

ostatni napisał/a:

"Podstawową wiedzę"? - ty żądasz źródeł dla oczywistych faktów, a do kogoś masz pretensje.


Gościu.
Uważasz że moja podstawowa wiedza, co do obliczenia energii ropa vs uran jest fałszywa...
Nawet dałem do niej źródła...
Więc k***a nie pie**ol że czegoś od ciebie wymagam, bo sam ode mnie tego wymagałeś a gdybym ci jeszcze podał cenę rzekomej elektrowni na ropę to byś kazal jeszcze głębiej zejść np. do cen energii i za ile to się zwróci...
To twoja pozycja w tej i poprzedniej dyskusji o czarnych brzmi "pie**ole ciebie, mam rację nie ważne co powiesz i jakie źródła przedstawisz".

ostatni napisał/a:

a jeszcze godzinę wcześniej twierdziłeś, że zaoszczędzoną dzięki elektrowni atomowej ropę będą sprzedawać.


A gdzie teraz zaprzeczyłem że oszczędnością jest wytwarzanie energii z atomu a ropę oddać na sprzedaż...?
Napisałem ci że za 1000 baryłek ropy kupioą tonę uranu. Czyli napisałem że sprzedawać będą.
Napisałem też wcześniej że uran wytwarza więcej energii, co przeliczyłem na rynkowe wartości jakie można kupić za $$$.
Więc teraz. Zacytuj mnie w jednym miejscu a potem zacytuj w drugim gdzie

ostatni napisał/a:

Weź się zdrowo pie**olnij w łeb. Bez odbioru. 8-)


No to proszę. Skoro ta wiedza to fakt oczywisty, a ja się pomyliłem, to w takim razie jesteś pewnie w stanie matematycznie/fizycznie wyprowadzić chociaż teoretyczne wartości uzyskiwanej energii z tych źródeł. Masz też źródła dotyczące cen i ilości materiału który można z niego dostać. Teraz możesz się popisać swoją wiedzą którą tak nade mną dominujesz i przedstawić jak to na prawdę jest...

ostatni

2013-07-22, 14:54
Crem0wy napisał/a:

Trudno żebym znał na pamieć Biblię czy Koran skoro nie wierzę.



Na ch*j czytać książki które stanowią fundament i główne źródło archetypów dla naszej cywilizacji. Lepiej zostac ateistą, bo ksiądz kupił sobie nowy samochód. Jesteś taki oświecony :ok:


Crem0wy napisał/a:

Ty mówiłeś o tym komu zawdzięczamy wolność. A skoro rzekomą wolność odzyskaliśmy to raczej mówisz o końcówce XX wieku. Bo chyba nie uważasz że Stalin i lata powojenne miały coś wspólnego z "wolną" Polską, no nie?
A szer.Lucjan mówił o wspieraniu ZSRR przez USA, to mu powiedziałem co grało ważną rolę w akceptacji ZSRR jako alianta.

Nie moja wina że nie nadążasz i odpowiadasz na ripostę która nie była skierowana do ciebie, a potem chocki-klocki bo nie wiesz o czym masz pisać...



Ja pisałem, że istnienie Polski i tej po 45 roku i tej dzisiejszej to tylko zasługa Amerykanów. Gdyby nie ich interesy, Polska nie miałaby racji bytu. Opanuj swój analfabetyzm funkcjonalny.


Crem0wy napisał/a:

Z łaski swojej ścierwojadzie trzymaj się z dala od rodziny. Ja się nie czepiam twojej bo jest nie winna i ty rób to samo.
Inaczej asie szpiegów jasno pokazujesz że jesteś lewakiem, których tak obrażasz.
No i nie podskakuj do mojej Mamusi. Bo Mamuśka jak się wk***i to ci pie**olnie tak że będziesz trzy dni leciał w tym co najmniej połowę czasu nieprzytomny...
A potem mi się jeszcze oberwie się się zadaje z tymi niemiłymi sk***ielami jak ty...



Leki się skończyły?


Crem0wy napisał/a:

Gościu.
Uważasz że moja podstawowa wiedza, co do obliczenia energii ropa vs uran jest fałszywa...
Nawet dałem do niej źródła...
Więc k***a nie pie**ol że czegoś od ciebie wymagam, bo sam ode mnie tego wymagałeś a gdybym ci jeszcze podał cenę rzekomej elektrowni na ropę to byś kazal jeszcze głębiej zejść np. do cen energii i za ile to się zwróci...
To twoja pozycja w tej i poprzedniej dyskusji o czarnych brzmi "pie**ole ciebie, mam rację nie ważne co powiesz i jakie źródła przedstawisz".



Pewien szejk powiedział kiedyś, że jeżeli wbije 10 rur w ziemię to z 9 tryśnie ropa. Czego ty do k***y nędzy nie rozumiesz? Kto bawiły się w budowanie elektrowni atomowych w kraju gdzie ropa i gaz są powszechne tak jak u nas woda. Jedyne czego nie mogą z nimi zrobić to nadmierne eksport, bo wtedy przy zwiększonej podaży spadnie ich cena i będą mniej zarabiać. Pieprzenie o energetyce jądrowej ze strony reżimu, którego przywódcy nie raz zapowiadali zrównanie z ziemią USA to bajka dla idiotów.


Crem0wy napisał/a:

A gdzie teraz zaprzeczyłem że oszczędnością jest wytwarzanie energii z atomu a ropę oddać na sprzedaż...?



poćwicz formułowanie myśli i składnię

Crem0wy napisał/a:

Zacytuj mnie w jednym miejscu a potem zacytuj w drugim gdzie



zrobiłem to w poprzednim poście? :roll:


Crem0wy napisał/a:


No to proszę. Skoro ta wiedza to fakt oczywisty, a ja się pomyliłem, to w takim razie jesteś pewnie w stanie matematycznie/fizycznie wyprowadzić chociaż teoretyczne wartości uzyskiwanej energii z tych źródeł. Masz też źródła dotyczące cen i ilości materiału który można z niego dostać. Teraz możesz się popisać swoją wiedzą którą tak nade mną dominujesz i przedstawić jak to na prawdę jest...



Nie trzeba liczyć w sytuacji gdy ma się coś całkowicie za darmo i w nadmiarze, czego nie można sprzedać to na ch*j zastępować to czymś innym. Znów posłużę się przykładem polskich chłopów. Jeśli taki rolnik ma dużo krów, ale niskie kwoty mleczne nie pozwalają mu sprzedać całego mleka, to zapewne pozostałą część mleka spożyje z rodziną, rozda znajomym i pozostałe nadwyżki da świniom. Na ch*j w takiej sytuacji ten biedny rolnik ma kupować mleko w sklepie i karmę dla świń. Polski chłop ma więcej rozumu niż ty. Tak samo z Iranem. Na ch*j mu inne źródła energii skora pływa na ropie i gazie. Jak chcą się tak ekologicznie dywersyfikować to niech inwestują w energie odnawialne, typu energia słoneczna, chyba mają ku temu jeszcze lepsze warunki niż ku zabawie z atomem.

Dalej nie chce mi się dyskutować z debilem, bo to jak kopanie z koniem, niby można, ale szkoda zdrowia.

Odpisz coś tam jeszcze i pochwal się tej swojej groźnej mamie.

Realbartu

2013-07-22, 15:34
@szer. Lucjan, ostatni

Wy mnie tu od lewaków nie wyzywajcie. Żadnych gazetek lewackich nie czytuję czy też wikileaks.
Swoje zdanie mam i go nie zmienię na podstawie Waszego światopoglądu. Nie tacy próbowali mnie poprawiać.


Za "ciapakami" nie jestem i nigdy nie byłem.

P.S

Doczytajcie czy aby na pewno w Syrii jest skrajny islam...

Crem0wy

2013-07-22, 17:07
ostatni napisał/a:

Na ch*j czytać książki które stanowią fundament i główne źródło archetypów dla naszej cywilizacji. Lepiej zostac ateistą, bo ksiądz kupił sobie nowy samochód. Jesteś taki oświecony :ok:


Człowieku... Wyzywasz mnie od lewaków. Zaczynasz k***ić na rodzinę. Uważasz czarnych za podludzi. Zaczynasz uważać mnie za chorego bez prawa głosu którego można traktować także jak podczłowieka...
Nie wiem za kogo ty się uważasz ale to co mówisz jest sprzeczne z podstawami biblii o której braku wiedzy mnie posądzasz...

ostatni napisał/a:

Ja pisałem, że istnienie Polski i tej po 45 roku i tej dzisiejszej to tylko zasługa Amerykanów. Gdyby nie ich interesy, Polska nie miałaby racji bytu. Opanuj swój analfabetyzm funkcjonalny.


Serio. Dlaczego tylko Polska i Niemcy? I dlaczego bez Ukrainy Polska? Dlaczego pozostałe kraje bałtyckie już nie...?
O ile wiem dla USA się najlepiej by opłacało aby istniało jak najwięcej państw w których bezpośredni sznurków KC PZPR nie pociąga.
To nie była decyzja USA. To było Stalinowskie: kto "wyzwala" ten narzuca ustrój lub stan bycia.
Stalinowi wystarczyło jedno-Polska i pół-Niemcy państwa strefy buforowej dla swojego wojska które miało zaraz po II WŚ wyruszyć na III WŚ. Tyle że ekonomia im nie pozwoliła.


ostatni napisał/a:

Pewien szejk powiedział kiedyś, że jeżeli wbije 10 rur w ziemię to z 9 tryśnie ropa. Czego ty do k***y nędzy nie rozumiesz? Kto bawiły się w budowanie elektrowni atomowych w kraju gdzie ropa i gaz są powszechne tak jak u nas woda. Jedyne czego nie mogą z nimi zrobić to nadmierne eksport, bo wtedy przy zwiększonej podaży spadnie ich cena i będą mniej zarabiać. Pieprzenie o energetyce jądrowej ze strony reżimu, którego przywódcy nie raz zapowiadali zrównanie z ziemią USA to bajka dla idiotów.


Ponawiam twoje zadanie: Masz przedstawić cenę elektrowni i jej opłacalność dla ropy i uranu. Skoro ja nie mam racji to udowodnij swoją rację.

ostatni napisał/a:

poćwicz formułowanie myśli i składnię


Zadałem pytanie. Odpowiedz albo uciekaj z podkulonym ogonem bez odpowiadania wcale.


ostatni napisał/a:

zrobiłem to w poprzednim poście? :roll:


Na cytat twój:
"a jeszcze godzinę wcześniej twierdziłeś, że zaoszczędzoną dzięki elektrowni atomowej ropę będą sprzedawać."
Napisałem to:
"Napisałem ci że za 1000 baryłek ropy kupioą tonę uranu. Czyli napisałem że sprzedawać będą(w domyśle ropę).
Napisałem też wcześniej że uran wytwarza więcej energii, co przeliczyłem na rynkowe wartości jakie można kupić za $$$
"

Więc proszę ponownie o przedstawienie mi DWÓCH cytatów. Gdzie jeden mówi że:
Będą sprzedawać ropę i że opłaca im się ropę.
A drugi że nie będą ropy sprzedawać a uran im się nie opłaca.

Jeśli tego nie potrafisz wskazać to proszę o przeprosiny za kłamstwo na mój temat.

ostatni napisał/a:

Nie trzeba liczyć w sytuacji gdy ma się coś całkowicie za darmo i w nadmiarze, czego nie można sprzedać to na ch*j zastępować to czymś innym.


To coś co jest za darmo, czylia ropa, można drogo sprzedać w niedużej ilości, bez twojego podażowania, i kupić za to albo:
• tyle uranu aby wytwarzać tyle energii ile sprzedana ropa by wytworzyła, co równa się zachowaniu części forsy, bo nie trzeba całej wydać.
,albo:
• tyle uranu ile się uzyskało gotówki z ropy, co daje o wiele większe wartości energii niż można uzyskać z ropy którą się sprzedało.

ostatni napisał/a:

Znów posłużę się przykładem polskich chłopów. Jeśli taki rolnik ma dużo krów, ale niskie kwoty mleczne nie pozwalają mu sprzedać całego mleka, to zapewne pozostałą część mleka spożyje z rodziną, rozda znajomym i pozostałe nadwyżki da świniom. Na ch*j w takiej sytuacji ten biedny rolnik ma kupować mleko w sklepie i karmę dla świń. Polski chłop ma więcej rozumu niż ty.


Idioto. Nie mówimy tutaj o tym samym produkcie. Mówimy o dwóch rożnych. Gdzie jeden jest droższy w kupnie sprzedaży i mniej energetyczny a drugi jest tańszy w kupnie i sprzedaży ale bardziej energetyczny.


ostatni napisał/a:

Tak samo z Iranem. Na ch*j mu inne źródła energii skora pływa na ropie i gazie. Jak chcą się tak ekologicznie dywersyfikować to niech inwestują w energie odnawialne, typu energia słoneczna, chyba mają ku temu jeszcze lepsze warunki niż ku zabawie z atomem.


Nie tak samo. To czysty zysk. Sprzedawać coś drożej co ma mniejszą wartość z użytecznego punktu widzenia i kupić za to dużo taniego czegoś co ma dużą wartość.

ostatni napisał/a:

Dalej nie chce mi się dyskutować z debilem, bo to jak kopanie z koniem, niby można, ale szkoda zdrowia.


Jak mówiłem przy duskusji z czarnymi.
To nie jest dyskusja. To jest ja podjacy argumenty, źródła i używający logiki i ty, debil, który posługuje się ciągle argumentem "wiedzy pospolitej którą niby wszczyscy znają" na dodatek w ewidentny sposób wybierjaący tylko te cytaty w których nie jesteś proszony o nic do zrobienia...

Ponawiam...
Chcę jakieś wyliczenia dotyczące przewagi ropy nad uranem.
Chcę wyjaśnienia jakim cudem sprzedaż droga ropy, słabego źródła energii w stosunku do uranu, i kupienie za to uranu który wytwarza więcej, jest opłacalna.
Chcę przedstawienie kosztów obu elektrowni i w ogóle przedstawienie mi że elektrownie bezpośrednio na ropę istnieją.

Realbartu

2013-07-22, 23:19
@Crem0wy

Zauważyłem że jak się nie zgodzisz z "ostatnim" to od razu jesteś lewak ;)
Chyba stały tekst na obronę swoich słabiutkich argumentów...

Crem0wy

2013-07-23, 01:11
Argumentów to on żadnych nie podał, więc to raczej tylko ujadanie pospolite.

likidis

2013-07-23, 23:55
@ Crem0wy - nie karm trolla, niech zdechnie z głodu. Mnie osobiście boli taka postawa, że jaki to wielki hejter jestem i do tego oświecony.... Ostatni jest wielkim obrońcą USA, wierzy w ich przeogromną demokrację i ich jakże słuszną nienawiść do każdego kto nie jest z nimi ("kto nie z nami, ten przeciw nam). No cóż...