18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najpierw obciągnie nieznajomemu, poźniej refleksja.

shinay • 2022-01-21, 15:33
Zrobiła One Night Stand i teraz bardzo żałuje.


C0C0JUMBO

2022-01-21, 15:43
Kolega pyta gdzie ona wysiadła :lol:

janlew

2022-01-21, 16:19
One wszystkie zawsze bardzo żałują, gdy się okaże że są zwykłymi kurewkami.

Krakus36

2022-01-21, 16:54
janlew napisał/a:

One wszystkie zawsze bardzo żałują, gdy się okaże że są zwykłymi kurewkami.



najgorsze że p*zdy szmacą się a potem nagle chcą się wyżyć i pozywają typa i są niewinne to nie ich wina że pod wpływem chwili, alkoholu, itp... Każda chce być zeszmacona potraktowana jak rzecz... a większość już była ...

Payan

2022-01-21, 17:15
Po czasie dotrze do niej, że zrobiła z siebie zwykłą k***ę.

DoMESTOS

2022-01-21, 17:30
Pajan napisał/a:

Po czasie dotrze do niej, że zrobiła z siebie zwykłą k***ę.



I bardzo się tym przejmie... a potem wpie**oli płatki i zapomni.

Swoją drogą nie widzę dlaczego miałaby sobie młoda kobieta żałować przyjemności, młodość szybko przemija.

k***ą można by nazwać taką co robi w ch*ja swojego faceta choć formalnie musiałaby jeszcze pobierać za to opłatę ale jak jest "singielką" to co tam, chyba że jesteś jednym z tych co się brzydzą albo co są wychowani że kobieta musi się szanować ale to jest głupie pie**olenie, każdy lubi się j***ć - nawet księża, ale oni to tylko między sobą i z dziećmi.

pazuzu

2022-01-21, 17:42
Wszyscy piszą że k***a a pewnie cały czas liczycie że taka poznacie na imprezie i wam obciągnie :-)

magda.tyll

2022-01-21, 18:14
DoMESTOS napisał/a:

nie widzę dlaczego miałaby sobie młoda kobieta żałować przyjemności, młodość szybko przemija.



Chciałbyś potem taka za żone, nie żałowała sobie na kazdej imprezie,
a przed tobą zgrywa swieta i miesiac czekasz chodząc za ręke po parku, bo juz jej czas kogoś se znaleść znaleść bo sie "wyszalała póki co"

okotdi

2022-01-22, 00:17
DoMESTOS napisał/a:

I bardzo się tym przejmie... a potem wpie**oli płatki i zapomni.
Swoją drogą nie widzę dlaczego miałaby sobie młoda kobieta żałować przyjemności, młodość szybko przemija.
k***ą można by nazwać taką co robi w ch*ja swojego faceta choć formalnie musiałaby jeszcze pobierać za to opłatę ale jak jest "singielką" to co tam, chyba że jesteś jednym z tych co się brzydzą albo co są wychowani że kobieta musi się szanować ale to jest głupie pie**olenie, każdy lubi się j***ć - nawet księża, ale oni to tylko między sobą i z dziećmi.



A dlaczego nie znalezc sobie tego "jedynego" i z nim szalec?
Dlaczego , laska musi sie na 20 ku*asow nadziac, zeby stwierdzic, ze ten ostatni, co przygarnie cud w postaci dziecka jest tym wysnionym?
Baby sa popie**olone. Z natury poj***ne.
Jak juz cos upolujesz, to zacznij od szkolenia jej!
Bo inaczej masz, chlopie przej***ne.
Wiem to z autopsji.
Moja teraz jest "doksztalcana" i nie jest to taka prosta sprawa.
A ile sie trzeba nagimnastykowac, zeby byla szkolona
i o tym nie wiedziala.
Po tylu latach bycia ksiezniczka musi nagle, przestac nia byc!

Bo takie jest zycie.

Bo nie zawsze, dostaniesz to co chcesz!
I tego ksiezniczke najtrudniej nauczyc.

Bycia czlowiekiem!

Ps.
Jak chcesz ja miec, to daj jej do zrozumienia, ze nie ona trzyma Cie za ku*asa.
To Ty jej pozwalasz go potrzymac!

Inaczej przepadles.

Cryo

2022-01-22, 00:43
Moja była ma taką psiapsiółkę. Imprezki, nocne igraszki, a później płacz. I tak w kółko. Spróbuj tylko takiej powiedzieć, że jej ukochana przyjaciółka jest zdzirą to zaraz kłótnia i obraza. Omijać obie takie p*zdy szerokim łukiem :D

Igorek95

2022-01-22, 02:24
Nie rozumiem, to laska nie może się r*chać z kim chce bo wtedy jest kurewką? Co wy tu za jakieś ciapackie ideologie wypisujecie :wtf:

zbynekmaslanka

2022-01-22, 03:00
Mam dla was test, jak uważacie że dawanie dupy byle komu to jest OKi, i nie ma się czego wstydzić to zastanówcie się czy powiedzielibyscie o tym matce, ojcu albo oglosili w mediach społecznosciowych.

Mindfuck

2022-01-22, 04:38
Wsiadała na Ligocie przy szkole policji w Katowicach, jakby co to szona wyk***ić za wszarz :D

KamykHC

2022-01-22, 07:14
To wina faceta, pewnie nie zaspokajał jej potrzeb bycia szmatą. I tak mnie się skojarzyło