18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najpierw obciągnie nieznajomemu, poźniej refleksja.

shinay • 2022-01-21, 15:33
Zrobiła One Night Stand i teraz bardzo żałuje.


DoMESTOS

2022-01-22, 08:40
okotdi napisał/a:

A dlaczego nie znalezc sobie tego "jedynego" i z nim szalec?
Dlaczego , laska musi sie na 20 ku*asow ...



Z tego samego powodu dla którego facet lubi por*chać sobie 20 innych lasek zanim ograniczy się do tej jednej.

UkrytaPodNickiem

2022-01-22, 12:17
okotdi napisał/a:

A dlaczego nie znalezc sobie tego "jedynego" i z nim szalec?
Dlaczego , laska musi sie na 20 ku*asow nadziac, zeby stwierdzic, ze ten ostatni, co przygarnie cud w postaci dziecka jest tym wysnionym?
Baby sa popie**olone. Z natury poj***ne.
Jak juz cos upolujesz, to zacznij od szkolenia jej!
Bo inaczej masz, chlopie przej***ne.
Wiem to z autopsji.
Moja teraz jest "doksztalcana" i nie jest to taka prosta sprawa.
A ile sie trzeba nagimnastykowac, zeby byla szkolona
i o tym nie wiedziala.
Po tylu latach bycia ksiezniczka musi nagle, przestac nia byc!



wstawaj Janusz zesrałeś się

trytodie

2022-01-22, 14:12
Igorek95 napisał/a:

Nie rozumiem, to laska nie może się r*chać z kim chce bo wtedy jest kurewką? Co wy tu za jakieś ciapackie ideologie wypisujecie


I tyle w temacie.

Dzonson88c

2022-01-22, 20:59
C0C0JUMBO napisał/a:

Kolega pyta gdzie ona wysiadła



Żadna Ligotaa, Sosnowiec tuż obok tak zwwanej Żylety. Ten kwadratowy budynek to taki klub/jadłodaalniaa dla studentów. Pozdro.

sas_anka

2022-01-22, 21:09
Igorek95 napisał/a:

Nie rozumiem, to laska nie może się r*chać z kim chce bo wtedy jest kurewką? Co wy tu za jakieś ciapackie ideologie wypisujecie



Amen

zbynekmaslanka napisał/a:

Mam dla was test, jak uważacie że dawanie dupy byle komu to jest OKi, i nie ma się czego wstydzić to zastanówcie się czy powiedzielibyscie o tym matce, ojcu albo oglosili w mediach społecznosciowych.



O swojej kupię też nie piszę na forach, a jest raczej normalna

:lol:

janlew

2022-01-22, 22:17
pazuzu napisał/a:

Wszyscy piszą że k***a a pewnie cały czas liczycie że taka poznacie na imprezie i wam obciągnie


No bo k***a. Ale nikt przecież nie twierdzi że k***y nie są potrzebne. Przy dajmy na to przejściu z jednego związku w drugi, przerwa jest bardzo zalecana, a kurewki wtedy niezastąpiony. Tylko wypadałoby je jakoś znakować, żeby k***y nie wyłaziły potem za mąż udając świętoszki, po paru latach obciąganiu ku*asów na imprezach.

svenio

2022-01-23, 12:14
Taaaaa a Wy to niby królowie nocy i sami święci , większość co się tu wypowiada to Geje którzy korzystają z okazji do hate , a pozstali w 9 na 10 przypadków sami by strzelili gola przy najbliższej okazji

7wporzondku

2022-01-24, 13:22
Miło jak szon pale opie**oli nie ma co się wstydzić

PieronJasnySzlag

2022-01-24, 22:00
Panowie simpy i białorycerze, mylicie pojęcia. k***y się r*cha ale związki buduje się z tymi w miare porządnymi.

Poczytajcie jakieś redpilowe tematy żeby nie zostać podnózkiem jakiejś k***y.