18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najlepszy zawód na świecie

as...........90 • 2013-04-28, 19:28
Analizując gospodarkę, średnią umiejętności wszystkich ludzi w Polsce myślałem jaki zawód byłby najlepszy na świecie ?
Do głowy przyszedł mi tylko jeden,jaki? Ksiądz
Dlaczego?:
- Zarabia przez 7 dni w tygodniu , w niedziela i święta również
- Zarobione pieniądze nie są poddawane opodatkowaniu
- Wybiera czystość duchową dla kasy a mimo to i tak łamie ten postulat
- Wybór dzieci ogromny w przedziale 5-15 lat
- Możliwość zatrudnienia atrakcyjnej gosposi która będzie myła Ci jajka za kasę .
- Gosposia numer 2 - mniej atrakcyjna, najlepiej stara i z doświadczeniem kulinarnym - która będzie Ci robić żarcie
- Wataha dziewic do rozdziewiczenia , specjalnie przystosowane , ubrane w czarne "habity" aby nie naświetlała się błona
- Stała praca z której nikt Cię nie wyrzuci - ekskomunika - dopóki będziesz krył się ze swoimi grzeszkami
- Możliwość naj***nia się legalnie przy ludziach a potem na odstresowanie śpiewanie gdzie banda debili śpiewa po Tobie
- Znajomość wszystkiego co dzieje się w okolicy oraz jakie ludzie mają odpały - konfesjonał
- Garaż wyglądający jak Twój wymarzony dom a plebania wyglądająca jak domy Rihanny, Eminema i Gates'a razem wzięte


Przemyślenia własne, możecie śmiało mnie tyrać jeśli się nie zgadzacie :dead:

Ba...........co

2013-04-28, 19:37
Trza było iść do seminarium, kto Ci broni? Dałbyś się zaliczyć i miałbyś zaliczone. Amen

RockyWood

2013-04-28, 20:52
e tam. najlepszy zawód to milioner - wsadzasz milion na lokatę - co miesiąc wypłata robi się sama i masz na wszystko wyj***ne.

BrunerOvned

2013-04-28, 20:59
RockyWood napisał/a:

e tam. najlepszy zawód to milioner - wsadzasz milion na lokatę - co miesiąc wypłata robi się sama i masz na wszystko wyj***ne.



No no... wszystko pewnie na komunie dostałeś :ok:

RockyWood

2013-04-28, 21:09
@up

że co?
ja rozumiem że tu polska i wszystkich wręcz wypada z błotem mieszać ale z takim hejtem to możesz co najwyżej do swojego bachora wyjechać.

Nie pisałem o nikim konkretnym tępy kretynie. Wracaj do lasu pod kamień skąd wypełzłeś.


iHadToGo

2013-04-28, 21:34
Ehh k***a, znowu ten modny antyklerykalizm wśród gimbusów.

Mathiuser

2013-04-28, 21:47
iHadToGo napisał/a:

Ehh k***a, znowu ten modny antyklerykalizm wśród gimbusów.



I znowu ten hipsterski klerykalizm wśród dorosłych.

nuker92

2013-04-28, 22:10
@up

po co używasz słów, których znaczenia nie znasz :)

Jerzy_Michał

2013-04-28, 22:13
aspire3690 napisał/a:

Przemyślenia własne, możecie śmiało mnie tyrać jeśli się nie zgadzacie :dead:





"Przemyślenia" to dosyć mocne słowo, które sugeruje, że posiadłeś umiejętność myślenia. Ktoś mógłby się na to nabrać, gdyby nie wcześniejszy tekst.

ProsiaX

2013-04-28, 22:17
Nie jestem jakimś k***a klerykałem, ale co za idiota to pisał?
Są księża różni, tak bogaci pedofile jak i ubożsi, przedział jest ogromny i można mieszać ile wlezie.

as...........90

2013-04-28, 22:23
Gimbus - To nastolatek uczęszczający do klasy gimnazjalnej,lansujący się po internecie (najczęściej na stronach takich jak facebook,ask,youtube i inne portale spolecznosciowe)różnymi postami,wpisami,filmikami i zdjęciamy ze znajomymi. Uważają że są "fajni" używając charakterystycznego słownictwa,często wulgarnego lub obelżywego dla innych osób;są przy tym sztuczni lub sztucznie wyluzowani.

A teraz spójrz na mój wiek przy profilu bezdzietna franco i naucz się stosownie do sytuacji używać tego epitetu bo za ch*ja go 80% z Was nie rozumie a wpie**ala gdzie się tylko da .
"Nie ma butów , więc umarł "
"wypie**alaj gimbusie"
"Ciapata k***o która r*cha kozy" itp itp.
Łykacie te teksty jak schabowy olej a gówno k***a wiecie i nie wiecie jak tego używać.
Nie wk***iam się na hejty o moim temacie, wk***iacie mnie tylko za brak wiedzy debilistyczna bando hejterów :roll:

mazin

2013-04-28, 22:26
Ja uważam, że najlepiej zostać kawiorowym lewicowcem pokroju Palikota. Cynicznie i bezczelnie mieszać głupszej części społeczeństwa we łbach i doić ich równo.

Galin

2013-04-28, 22:32
aspire3690 napisał/a:

Analizując gospodarkę, średnią umiejętności wszystkich ludzi w Polsce myślałem jaki zawód byłby najlepszy na świecie ?
Do głowy przyszedł mi tylko jeden,jaki? Ksiądz
Dlaczego?:
- Zarabia przez 7 dni w tygodniu , w niedziela i święta również
- Zarobione pieniądze nie są poddawane opodatkowaniu
- Wybiera czystość duchową dla kasy a mimo to i tak łamie ten postulat
- Wybór dzieci ogromny w przedziale 5-15 lat
- Możliwość zatrudnienia atrakcyjnej gosposi która będzie myła Ci jajka za kasę .
- Gosposia numer 2 - mniej atrakcyjna, najlepiej stara i z doświadczeniem kulinarnym - która będzie Ci robić żarcie
- Wataha dziewic do rozdziewiczenia , specjalnie przystosowane , ubrane w czarne "habity" aby nie naświetlała się błona
- Stała praca z której nikt Cię nie wyrzuci - ekskomunika - dopóki będziesz krył się ze swoimi grzeszkami
- Możliwość naj***nia się legalnie przy ludziach a potem na odstresowanie śpiewanie gdzie banda debili śpiewa po Tobie
- Znajomość wszystkiego co dzieje się w okolicy oraz jakie ludzie mają odpały - konfesjonał
- Garaż wyglądający jak Twój wymarzony dom a plebania wyglądająca jak domy Rihanny, Eminema i Gates'a razem wzięte


Przemyślenia własne, możecie śmiało mnie tyrać jeśli się nie zgadzacie :dead:



Wiecie jaki jest najbardziej ch*jowy zawód w Polsce? Ksiądz
Dlaczego?
-Pracujesz siedem dni w tygodniu, w niedziele i święta też. W dodatku musisz bardzo wcześnie wstawać, pierwsza msza o 6:00 a są i wcześniejsze.
-Uczciwie zarabiasz, a i tak będą mówić że okradłeś parafian.
-Żyjesz w celibacie, nigdy nie będziesz miał żony/dzieci, NIE r*chaSZ!
-Wystarczy że poklepiesz ministranta po plecach, albo podczas zbierania tacy położysz dziecku rękę na głowie a będą Cię oskarżać o pedofilię.
-Stwarzasz nowe miejsca pracy a i tak będą mówić że r*chasz gosposie.
-Wystarczy że publicznie powiesz swoje zdanie które nie jest zarazem zdaniem twojej firmy i zostajesz zwolniony.
-Kilka razy dziennie musisz próbować wyśmienitego wina, a nie możesz wypić więcej niż mały łyczek za jednym razem.
-Ludzie obciążają Cie swymi grzechami i problemami a ty nie możesz nikomu o tym powiedzieć, co więcej nie możesz nawet zmienić swojego stosunku do tych ludzi bo byłoby to złamanie tajemnicy spowiedzi.
-Twój ziomek z seminarium trafił na parafię na wsi, kościół co niedziela pełny, ludzie życzliwi, szanują swojego kapłana. Nawet jeśli znajdzie się od biedy jakiś ateista to po prostu nie wchodzicie sobie w drogę. Ty nie miałeś tyle szczęścia - miasto, ostoja postępu i walki z ciemnogrodem. Kościół pusty, na kolędzie mało kto otwiera drzwi. A tępaki pokroju aspire3690 zindoktrynowani przez lewacką propagandę rzucają kłody pod nogi na każdym kroku wylewając swój jad w internecie.

danoneek

2013-04-28, 22:32
@aspire3690

Gimbus to stan umysłu.

mi...........ol

2013-04-28, 22:39
j***ne kurewskie pedofile. Wyj***ć wp*zdu. Nie dość że mieszają w głowach ludziom to jeszcze pływają w kasie sk***iele zaj***ne.