18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Najlepszy zawód na świecie

as...........90 • 2013-04-28, 19:28
Analizując gospodarkę, średnią umiejętności wszystkich ludzi w Polsce myślałem jaki zawód byłby najlepszy na świecie ?
Do głowy przyszedł mi tylko jeden,jaki? Ksiądz
Dlaczego?:
- Zarabia przez 7 dni w tygodniu , w niedziela i święta również
- Zarobione pieniądze nie są poddawane opodatkowaniu
- Wybiera czystość duchową dla kasy a mimo to i tak łamie ten postulat
- Wybór dzieci ogromny w przedziale 5-15 lat
- Możliwość zatrudnienia atrakcyjnej gosposi która będzie myła Ci jajka za kasę .
- Gosposia numer 2 - mniej atrakcyjna, najlepiej stara i z doświadczeniem kulinarnym - która będzie Ci robić żarcie
- Wataha dziewic do rozdziewiczenia , specjalnie przystosowane , ubrane w czarne "habity" aby nie naświetlała się błona
- Stała praca z której nikt Cię nie wyrzuci - ekskomunika - dopóki będziesz krył się ze swoimi grzeszkami
- Możliwość naj***nia się legalnie przy ludziach a potem na odstresowanie śpiewanie gdzie banda debili śpiewa po Tobie
- Znajomość wszystkiego co dzieje się w okolicy oraz jakie ludzie mają odpały - konfesjonał
- Garaż wyglądający jak Twój wymarzony dom a plebania wyglądająca jak domy Rihanny, Eminema i Gates'a razem wzięte


Przemyślenia własne, możecie śmiało mnie tyrać jeśli się nie zgadzacie :dead:

stopro123456

2013-04-28, 22:41
aspire3690 napisał/a:


- Wybór dzieci ogromny w przedziale 5-15 lat
:dead:



za to powinieneś gnić w piekle gnido

plackie

2013-04-28, 23:02


ostatni chlaliśmy z kumplami, i k***a mieliśmy całe wino na 10. asienaj***łę.

mayday1707

2013-04-28, 23:22
Twoje przemyślenia są ch*jowe. Siedzisz na sadolu a pie**olisz takie głupoty. Co najmniej70% materiału zamieszczonego tutaj jest wbrew postanowieniom PŚ i całego kościoła (coś tam pamiętam z grzechów głównych i samego pisma choć do kościoła chodzę tylko na wesela) O Tym co sam piszesz to piszesz raczej o biznesmenach w sutannach niż o powołaniu (w sumie ja tego nie ogarniam jak można z własnej woli zakazać sobie bzykania, fapowania etc..) a to się chyba jednak mija z ideologią zacofanego chrześcijaństwa ;)

PS: aspire3690 czemu Twój nick to model najch*jowszego komputera na świecie (chodzi mi tylko o ten model do reszty nie mam pretensji)? Używasz takiego padła czy nie byłeś na tyle kreatywny żeby wymyślić czegoś lepszego. Ewentualnie napie**alałeś ostro w csa i tak Ci zostało ;)

Jerzy_Michał

2013-04-28, 23:30
aspire3690 napisał/a:

Gimbus - To nastolatek uczęszczający do klasy gimnazjalnej,lansujący się po internecie (najczęściej na stronach takich jak facebook,ask,youtube i inne portale spolecznosciowe)różnymi postami,wpisami,filmikami i zdjęciamy ze znajomymi. Uważają że są "fajni" używając charakterystycznego słownictwa,często wulgarnego lub obelżywego dla innych osób;są przy tym sztuczni lub sztucznie wyluzowani.

A teraz spójrz na mój wiek przy profilu bezdzietna franco i naucz się stosownie do sytuacji używać tego epitetu bo za ch*ja go 80% z Was nie rozumie a wpie**ala gdzie się tylko da .
"Nie ma butów , więc umarł "
"wypie**alaj gimbusie"
"Ciapata k***o która r*cha kozy" itp itp.
Łykacie te teksty jak schabowy olej a gówno k***a wiecie i nie wiecie jak tego używać.
Nie wk***iam się na hejty o moim temacie, wk***iacie mnie tylko za brak wiedzy debilistyczna bando hejterów :roll:



Mylisz pojęcia. Nastolatek uczęszczający do gimnazjum, to gimnazjalista. Gimnazja niestety często są wylęgarniami kretynów, którzy panoszą się później w internecie, więc dla takich osób powstało pojęcie "gimbus".
Potem jednak okazało się, że ktoś się na tym etapie zatrzymał i jest takich ludzi niemało, mimo posuniętego wieku. Wtedy trzeba było przyjąć, że gimbus nie powinien mieć wiele wspólnego z wiekiem, bo ktoś mógł nie wyrosnąć z tego stanu zidiocenia. Dlatego czasem nawet o ludziach w średnim wieku mówi się per "gimbus".
Dlatego tak cię nazwałem, bo jesteś skończonym ignorantem i piszesz brednie nie dlatego, żeby kogoś rozbawić, bo poziom to zaiste niesłychanie niski, tylko po to, żeby się podjarać wirtualnymi piwami. Żałosne.
Nie dysponujesz żadną wiedzą. Na starcie mogę ci powiedzieć, że duchowni płacą podatki, płacą ryczałt, opłacają VAT i akcyzę, więc o kant dupy rozbić twoje "przemyślenia".
Najgorsze jest to, że tacy ignoranci, którzy nie zechcieli poznać informacji na dany temat, mimo iż wyszukanie ich zajmuje pół minuty w google, potem idą głosować i prawdopodobnie, na to, by poznać mechanizmy działania rynku, zaznajomić się z kwestiami prawnymi i ekonomicznymi też pewnie nie poświęcili czasu. No bo skoro żal im było dwóch minut na sprawdzenie, czy księża płacą podatki, to pewnie żal im będzie 15 minut, by liznąć absolutne minimum, lub kilkunastu do kilkudziesięciu godzin, by mieć wiedzę większą niż 95% społeczeństwa, które wybiera nam złodziei.

Dlatego zawsze ignorantów, starających się być śmiesznym na siłę, bazujących na własnej głupocie, będę nazywał gimbusami a jak ci się to nie podoba, to już jest to twój problem.
Inteligentny człowiek, nie posiadający wiedzy na dany temat albo milczy, albo stara się czegoś dowiedzieć, dopytać.

szoszana

2013-04-29, 20:29
Dodaj jeszcze seks analny. Ile wlezie. Dosłownie...

Jerzy_Michał

2013-04-30, 00:23
szoszana napisał/a:

Dodaj jeszcze seks analny. Ile wlezie. Dosłownie...



Mówisz, że masz doświadczenie?