18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

thcthc

2016-11-12, 20:57
j***ny ae przytyl

Cyrk

2016-11-12, 22:16
Maxi96 napisał/a:

A taki "Autostopem na Kołymę" No ok fajnie jeździ po Rosji którą dobrze zna (język też) jest obeznany, doświadczony i to ma być wyczyn dla niego?
:idzwch*j:

Zapomniałeś dodać, że jeszcze pie**oli te swoje moralizatorskie opowieści udając filozofa...

disturbed666

2016-11-13, 00:13
tez wole tego typa bo ten pater taki p*zdowaty jest

PLN

2016-11-13, 00:26
Trzymaj siÄ™ braszka!

De...........³w

2016-11-13, 00:29
Na ch*j się tak pałować? Pokażcie mu Google Street View. Iksde

Tommy68

2016-11-13, 10:53
Jest cienka granica między odwagą a głupotą. Jak go w jakimś kraju zajebią to tylko przez jego głupotę. Życzę mu jak najlepiej, aby pokazał jak to tak na serio jest w tych krajach.

rakoczy

2016-11-13, 17:24
śledziłem oba kanały, mam na myśli autostopem na kołymę również i nie wiem czemu sracie się o to kto lepszy...ale moim zdaniem oba kanały posiadają własne walory...pater wydaje się tylko trochę bardziej inteligentny, może dla tego większość identyfikuje się z fazą.

subject1

2016-11-13, 21:31
Maxi96 napisał/a:

I to jest jedyny podróżnik którego szanuje, jako jedyny nie bał się jeździć tam gdzie by go zaj***li. Mało tego miał sytuacje gdzie musiał sp***alać z kamerą i jeszcze przy tym gadał o co poszło i dlaczego ucieka.


A taki "Autostopem na Kołymę" No ok fajnie jeździ po Rosji którą dobrze zna (język też) jest obeznany, doświadczony i to ma być wyczyn dla niego?
:idzwch*j:



hmm przybliż mi Twój tok rozumowania. Na prawdę twierdzisz, że podróżników się szanuje za to, że się narażają na niebezpieczeństwo a nie za to, że ciekawe miejsca odwiedzają, ciekawie opisują i przetrwają w trudnych warunkach?

misiu1123

2016-11-14, 00:20
Za to, co odj***ł Faza w Wietnamie z flagą, powinien dostać w papę. Ileż to mówił o szanowaniu innych narodów. Niech się cieszy, że nikt z żółtych się kapnął, bo by dupił w ch*j czasu w pierdlu. Ogólnie bardzo mi się podobały jego relacje, ale z tym przegiął.

incu

2016-11-14, 01:21
mega szacunek, wlasnie sie zastanawiałem co się z nim stało, ostatnio żadnych filmów, prawie o nim zapomniałem :C