18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

ptwardowski2

2016-11-12, 14:36
Ja prdl jak tylko odłożę z mojej socjalnej pensji coś... to pakuję mandżur i jadę !!!

Maxi96

2016-11-12, 14:47
I to jest jedyny podróżnik którego szanuje, jako jedyny nie bał się jeździć tam gdzie by go zaj***li. Mało tego miał sytuacje gdzie musiał sp***alać z kamerą i jeszcze przy tym gadał o co poszło i dlaczego ucieka.


A taki "Autostopem na Kołymę" No ok fajnie jeździ po Rosji którą dobrze zna (język też) jest obeznany, doświadczony i to ma być wyczyn dla niego?
:idzwch*j:

MoviE

2016-11-12, 15:03
Kojarzę tą muzykę z tła ale za cholerę nie moge sobie przypomnieć tytułu. Ktoś pomoże

Nie było pytania, jak coś Prząśniczka - guitar cover.

Diux

2016-11-12, 15:28
MoviE napisał/a:

Kojarzę tą muzykę z tła ale za cholerę nie moge sobie przypomnieć tytułu. Ktoś pomoże



"U mojego wujka jest burdel na kółkach" :amused:

_B...........r_

2016-11-12, 15:32
jaki gruby

spasł się jak świnia za hajs z youtube

pieprzeadmia

2016-11-12, 16:05
Faza , przestań wpie**alać gdy możesz, jakbyś czasem głodował /jaja sobie robię , bo wiem to naturalne /

StalowaWola

2016-11-12, 17:24
Moje życie nie ma sensu... Gość ma reklamówkę która była już na 5 kontynentach, a ja jedyne gdzie byłem to Bieszczady bo mam 100km drogi...Zajebta mnie.

kamil-c

2016-11-12, 17:30
"System nam po prostu kazał wierzyć w fakt.... " Nic dodać, z własnego doświadczenia wiem co mówi. Nauczono nas przez kilkadziesiąt lat że nie możemy nic, że nie możemy zboczyć jak inni ludzie żyją...

zbigniewwodecki

2016-11-12, 17:58
_Bronek_Komar_ napisał/a:

jaki gruby

spasł się jak świnia za hajs z youtube



Aż cię wk*** bierze że mu wyświetlenie nabiłeś, nie?

CarpeDiem93

2016-11-12, 18:07
Maxi96 napisał/a:

I to jest jedyny podróżnik którego szanuje, jako jedyny nie bał się jeździć tam gdzie by go zaj***li. Mało tego miał sytuacje gdzie musiał sp***alać z kamerą i jeszcze przy tym gadał o co poszło i dlaczego ucieka.


A taki "Autostopem na Kołymę" No ok fajnie jeździ po Rosji którą dobrze zna (język też) jest obeznany, doświadczony i to ma być wyczyn dla niego?
:idzwch*j:



A przepraszam powiedz mi gdzie Ty tak podróżujesz, że nie szanujesz Michała? Moim zdaniem każdy z nich ma mnóstwo odwagi i samozaparcia, żeby coś takiego odj***ć. Ale fajnie komentować grzejąc dupą fotel przed kompem.

Wiochmen

2016-11-12, 19:19
Czy tylko ja mam wrażenie ze ten gosc jest malo inteligentny?

_WHATEVER_

2016-11-12, 19:21
Ten czerwony domek to burdel na kółkach,k***y leżą w łóżkach kondomy na półkach,
kręć się kręć wrzeciono k***a jego mać, jeśli chcesz zar*chać dolarami płać.
Przyjechał czarny z dalekiej Afryki, dolarami piździł i j***ł jak dziki,kręć się kręć wrzeciono k***a jego mać, jeśli chcesz por*chać dolarami płać...

pireus

2016-11-12, 20:15
Maxi96 napisał/a:

I to jest jedyny podróżnik którego szanuje, jako jedyny nie bał się jeździć tam gdzie by go zaj***li. Mało tego miał sytuacje gdzie musiał sp***alać z kamerą i jeszcze przy tym gadał o co poszło i dlaczego ucieka.


A taki "Autostopem na Kołymę" No ok fajnie jeździ po Rosji którą dobrze zna (język też) jest obeznany, doświadczony i to ma być wyczyn dla niego?
:idzwch*j:



obejrzyj ostatnią serię jak wyj***ł do ruskich przez Chiny, jakoś se dal rade.

matiosno

2016-11-12, 20:47
Poznałem gościa osobiście na tegorocznym woodstocku. Gość jest straszne mąrdy i mozna z nim porozmawiać na każdy temat ale nie zapomne mu tego że chciał mi ukraść LITR WÓDY ;)