18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najlepszy punkt widowokowy w mieścieeeeeeeeee........

CoJaTamKurwaWiem • 2018-06-15, 06:28
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...............................


BelzeCruel2100

2018-06-15, 12:34
Młody skoczek spadachroniarski tylko czegoś zapomniał

fi...........in

2018-06-15, 14:46
Nie chcę być ch*jkiem, ale ta ciemna plama na jego plecach rozmiarami dokładnie przypomina spadochron edytowany jakimś programem graficznym. Jak pacjent siedzi na początku, to nawet widać takiego nienaturalnego garba zamazanego nisko na plecach. Tak od 8 do 10 sekundy widać, jak gość taśmy biodrowe poprawia. A w ostatniej sekundzie widać, jak się do tracka składa i pięknie wygina, ustawiając ręce do tyłu, żeby opływające go powietrze powodowało, że będzie się poruszał także do przodu, a nie tylko w dół i sp***oli od ściany. Raczej fake

Foto123

2018-06-15, 16:45
figgin napisał/a:

Nie chcę być ch*jkiem, ale ta ciemna plama na jego plecach rozmiarami dokładnie przypomina spadochron edytowany jakimś programem graficznym. Jak pacjent siedzi na początku, to nawet widać takiego nienaturalnego garba zamazanego nisko na plecach. Tak od 8 do 10 sekundy widać, jak gość taśmy biodrowe poprawia. A w ostatniej sekundzie widać, jak się do tracka składa i pięknie wygina, ustawiając ręce do tyłu, żeby opływające go powietrze powodowało, że będzie się poruszał także do przodu, a nie tylko w dół i sp***oli od ściany. Raczej fake



Zwyczajnie takie kolory koszulki. Podczas lotu mu faluje od powietrza.

zakmen

2018-06-15, 17:19
@~Erutlev

Gdzieś zasłyszałem że bardzo często podczas lotu dochodzi do zatrzymania akcji serca i pacjent jest martwy zanim jeszcze uderzy o ziemię.

karisonz

2018-06-15, 18:02
Przecież to Superman :/

mit2

2018-06-15, 18:20
I więcej samobójców, tym mniej samobójców :lol:

DoubleBorger

2018-06-16, 10:37
@zakmen jaka jest granica, tzn ile musi przelecieć, żeby serce zdechło, bo taki z 2-3 pietra tez myśli, że się zabije.
Swoją droga ktoś wie, czy przeżył?

doopa

2018-06-17, 05:29
hardcore, jak jest nurkowanie bez tlenowe, to i skoki bez spadochronu tez mogą być

zakmen

2018-06-17, 21:29
@DoubleBorger

Z drugiego piętra to nawet nie zdążysz się rozmyślić :-)

JaayDeeSadol

2018-06-17, 22:21
Erutlev napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało co taki samobójca myśli w trakcie lotu. W sensie na bank pierwotny instynkt przetrwania mu podpowiada, że chyba sp***olił i może nie powinien.
Jakież to musiałoby być ch*jowe uczucie przez te kilka sekund jak taki by się w trakcie rozmyślił...



Był taki typ co skoczył z mostu Golden Gate i przeżył. W wywiadzie powiedział '...w połowie drogi stwierdziłem, że nie był to dobry pomysł...'

htfl

2018-06-19, 21:22
Co do tego co taki samobójca myśli, też słyszałem o zatrzymaniu akcji serca, ale chyba nawet tu na sadolu był kiedyś, przed dinozaurami, taki materiał o typach co przeżyli samobójczy skok z Golden Gate. Kilku z tych co przeżyli, mówili o tym, że mieli depresję i nie widzieli sensu życia, zaś w trakcie lotu uświadomili sobie, że nic w życiu nie jest tak nie do naprawienia i tak nieodwracalne jak właśnie decyzja o skoku i paradoksalnie momentalnie wyleczyli się z depresji bez citalopramu itp. mam taką teorię, że jeśli lot jest wystarczająco długi to właśnie po tym uzdrowieniu z depresji może nastąpić taki stres, że pompka nie wytrzymuje ciśnienia.