18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Najlepszy punkt widowokowy w mieścieeeeeeeeee........

CoJaTamKurwaWiem • 2018-06-15, 06:28
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...............................


Pantilion

2018-06-15, 06:34
Nie chciało mu się tyle złazić na dół :ciasteczkowy:

utylizator666

2018-06-15, 06:54
No i to rozumiem, przyszedł zdecydowany na base jumpa i poleciał, a nie k***a podpalają się i potem biegają drąc ryja - odrobina godności!

~Velture

2018-06-15, 07:27
Zawsze mnie zastanawiało co taki samobójca myśli w trakcie lotu. W sensie na bank pierwotny instynkt przetrwania mu podpowiada, że chyba sp***olił i może nie powinien.
Jakież to musiałoby być ch*jowe uczucie przez te kilka sekund jak taki by się w trakcie rozmyślił...

MiszkaZubow

2018-06-15, 07:45
Można by rzec, poszedł jak dzik w pokrzywy.

weryfikator4

2018-06-15, 08:21
Erutlev napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało co taki samobójca myśli w trakcie lotu. W sensie na bank pierwotny instynkt przetrwania mu podpowiada, że chyba sp***olił i może nie powinien.
Jakież to musiałoby być ch*jowe uczucie przez te kilka sekund jak taki by się w trakcie rozmyślił...


Właśnie też nie wiem co nimi dyktuje. Różnie w życiu bywało ale jak cię życie jebnie to się k***a podnosisz i idziesz dalej.

nowynick

2018-06-15, 08:50
Erutlev napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało co taki samobójca myśli w trakcie lotu. W sensie na bank pierwotny instynkt przetrwania mu podpowiada, że chyba sp***olił i może nie powinien.
Jakież to musiałoby być ch*jowe uczucie przez te kilka sekund jak taki by się w trakcie rozmyślił...




"O ja pie**oleeeeeeeeeeeee!"

Cz...........as

2018-06-15, 09:07
Erutlev napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało co taki samobójca myśli w trakcie lotu.



"k***a żelazka nie wyłączyłem" albo "Jasny gwint dzisiaj dziesiąty miałem zus zapłacić"

longlong7

2018-06-15, 09:31
Kiedyś selekcja naturalna eliminowała słabych osobników w innych sposób, przyroda dziś wykonuje świetną robotę że te słabe jednostki same się eliminują, dzisiaj już nie trzeba latać za mięsem i ginąć jeśli się coś sp***oliło, dzisiaj trzeba myśleć, mieć silną psychikę, zajebiście silną :)

Tafariel

2018-06-15, 10:27
Erutlev napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało co taki samobójca myśli w trakcie lotu. W sensie na bank pierwotny instynkt przetrwania mu podpowiada, że chyba sp***olił i może nie powinien.
Jakież to musiałoby być ch*jowe uczucie przez te kilka sekund jak taki by się w trakcie rozmyślił...



Jeśli nie wiesz co myśli w trakcie lotu to zwyczajnie podejdź i zapytaj jak już wyląduje :krejzi: :szczerbaty:

pudel82x

2018-06-15, 11:04
Co do konwersacji na temat tego co się myśli w trakcie lotu, to kiedyś gdzieś wyczytałem że jakiś koleś zrobił sekcje zwłok paru takich rozchlapańców i ku zdumieniu okazało się że zeszli z tego świata na skutek zawału. Podobno jak zaczynasz lot i zdajesz sobie sprawę z tego że się rozpaćkasz to dostajesz zawał. Może jak znajdę chwile to po szukam czegoś konkretnego, teraz nie mam czasu.

Hazio

2018-06-15, 11:20
Nie mógł znieść, że w Polsce łamana jest Konstytucja :(

Wiewór

2018-06-15, 11:25
Zrobione profesjonalnie. Nie skoczył z parteru tylko znalazł pewnie miejsce na dobry rozpęd.

jessjess

2018-06-15, 11:41
Ja tam się nie znam, ale chyba do Base Jumpingu to jednak potrzeba spadochronu.

Bartorek

2018-06-15, 11:53
Ciekawe czy któryś z nich myślał o tym, żeby skacząc zaj***ć jakiś tekst w stylu
Kto nie skacze ten z policji
Bazizzzzzinga
Ostatni na dole sprząta
Jak kamień w wodę itd.

Ma swoją drogą ktoś pomysł na taki tekst? :D