18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najlepsze wykonanie rzutu wolnego w historii

rafal88x • 2013-03-30, 21:18
Co panowie mieli na myśli? :homer:


Tekwondo

2013-03-31, 21:33
deliriumpermanent napisał/a:



Sam zamknij p*zdę.
Co, swojego zdania mieć nie można?
A ty ślepy jesteś? To pooglądaj sobie naszą ligę. Nie da się, rzygać mi się chce po 15 minutach jakiegokolwiek meczu. Bez składu, bez ładu, bez głowy, bez pomysłu, bez techniki, bez taktyki.
Bezładna kopanina. Wystarczy, że jest szybki, w miarę silny, ma dobre warunki fizyczne i jako taką koordynację motoryczną.
Do tego piłkarze są jedną z grup sportowców najbardziej podatnych na hazard, używki, do tego mimo horrendalnych zarobków nie chce im się przez te parę lat poświęcić wszystkiego dla zawodu i kariery. Dwa treningi dziennie po dwie godziny to dla nich za dużo. Roztrwaniają swoje pieniądze w błyskawicznym tempie, potem zostają ciułaczami.
Co do sportu, to uprawiałem i uprawiam więcej, niż statystyczne 98 % Polaków, więc i tutaj morda w kubeł. Ja do Ciebie nie piłem, więc wara ode mnie.
P.S. Na w-fie byłem jednym z najlepszych, do dzisiaj gramy w piłę ze znajomymi 2 razy w tygodniu.



Przestań się pogrążać.

cocaine.animals

2013-04-01, 00:12
deliriumpermanent, twój awatar mówi sam za siebie, na twoje wypociny szkoda klawiatury(choć w sumie nieźle się uśmiałem) :lol: nie pozdrawiam.