18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najlepsze wykonanie rzutu wolnego w historii

rafal88x • 2013-03-30, 21:18
Co panowie mieli na myśli? :homer:


ds...........gr

2013-03-30, 22:19
Koszulki jak od Śląska Wrocław

rafal88x

2013-03-30, 22:33
up
poziom gry podobny zapewne również..

de...........nt

2013-03-30, 22:34
rafal88x napisał/a:

Co panowie mieli na myśli? :homer:



Niestety, piłka nożna jest dyscypliną sportu cech*jącą się jednym z najniższych IQ wśród uprawiających ją zawodników (oczywiście na poziomie prof). Tak więc u kopaczy nic nie powinno nas dziwić. Z małymi wyjątkami, to banda debili :amused: .

A my i tak ich oglądamy :homer:

Koperek

2013-03-30, 22:49
deliriumpermanent napisał/a:



Niestety, piłka nożna jest dyscypliną sportu cech*jącą się jednym z najniższych IQ wśród uprawiających ją zawodników (oczywiście na poziomie prof). Tak więc u kopaczy nic nie powinno nas dziwić. Z małymi wyjątkami, to banda debili :amused: .

A my i tak ich oglądamy :homer:



Idzie się tak przyczepić do każdej dyscypliny. Tyle ,że coś w tym jest ,bo ci ludzie naprawdę w cholerę czasu poświęcają sali treningowej.

karpato

2013-03-30, 23:05
Jprdl... Jakbyście przynajmniej raz w życiu zagrali w nogę na dworze a nie w fifie to byście wiedzieli, że bramkarz podczas wolnego piłkę ledwo widzi a jak widzi to właśnie przez szczeliny w murze. Dlatego klęknęli żeby już w 100% uniemożliwić widoczność piłki przed strzałem...

Tak jestem ekspertem.

~Vuko

2013-03-30, 23:18
nie działa :facepalm:

de...........nt

2013-03-30, 23:21
@karpato

Zostań trenerem, niech od tej pory wszyscy klękają przed wykonującym rzut wolny, tylko nie za blisko, żeby nie było skojarzeń, buehehe. Że też nikt nie poznał się na twojej taktyce. Nawet Mou, Guardiola, SAF, Wenger, czy inny Trapatoni, nikt jeszcze klęczeć nie kazał. Buehehehe....

AdekZbójnik

2013-03-30, 23:48
to jest taki trik, tylko nie do końca przemyślany. chcieli wymusić faul.

Carol

2013-03-31, 00:24
To polska extraklasa?

rafal88x

2013-03-31, 00:59
UP
Jakaś niższa liga w Austrii

Marshal

2013-03-31, 01:59
@Carol

Chyba nie, az tak nisko jeszcze nie upadli

chyba...

cocaine.animals

2013-03-31, 12:06
deliriumpermanent napisał/a:



Niestety, piłka nożna jest dyscypliną sportu cech*jącą się jednym z najniższych IQ wśród uprawiających ją zawodników (oczywiście na poziomie prof).



Przeprowadziłeś badania IQ na wszystkich zawodnikach z primera division, ligue 1, premiership, bundesligi, serie A, nie ? To zamknij p*zdę. Ciekawe jakie jest twoje IQ jak wypisujesz brednie w internecie wyssane z palca, co na WF-ie nikt cie nie chciał jak grali w piłkę i teraz dupa boli ?

de...........nt

2013-03-31, 14:10
cocaine.animals napisał/a:



Przeprowadziłeś badania IQ na wszystkich zawodnikach z primera division, ligue 1, premiership, bundesligi, serie A, nie ? To zamknij p*zdę. Ciekawe jakie jest twoje IQ jak wypisujesz brednie w internecie wyssane z palca, co na WF-ie nikt cie nie chciał jak grali w piłkę i teraz dupa boli ?



Sam zamknij p*zdę.
Co, swojego zdania mieć nie można?
A ty ślepy jesteś? To pooglądaj sobie naszą ligę. Nie da się, rzygać mi się chce po 15 minutach jakiegokolwiek meczu. Bez składu, bez ładu, bez głowy, bez pomysłu, bez techniki, bez taktyki.
Bezładna kopanina. Wystarczy, że jest szybki, w miarę silny, ma dobre warunki fizyczne i jako taką koordynację motoryczną.
Do tego piłkarze są jedną z grup sportowców najbardziej podatnych na hazard, używki, do tego mimo horrendalnych zarobków nie chce im się przez te parę lat poświęcić wszystkiego dla zawodu i kariery. Dwa treningi dziennie po dwie godziny to dla nich za dużo. Roztrwaniają swoje pieniądze w błyskawicznym tempie, potem zostają ciułaczami.
Co do sportu, to uprawiałem i uprawiam więcej, niż statystyczne 98 % Polaków, więc i tutaj morda w kubeł. Ja do Ciebie nie piłem, więc wara ode mnie.
P.S. Na w-fie byłem jednym z najlepszych, do dzisiaj gramy w piłę ze znajomymi 2 razy w tygodniu.

rafal88x

2013-03-31, 18:11
deliriumpermanent napisał/a:




Co do sportu, to uprawiałem i uprawiam więcej, niż statystyczne 98 % Polaków, więc i tutaj morda w kubeł. Ja do Ciebie nie piłem, więc wara ode mnie.
P.S. Na w-fie byłem jednym z najlepszych, do dzisiaj gramy w piłę ze znajomymi 2 razy w tygodniu.



tyle wygrać..