18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najlepsze Momenty ukochanego Janusza

mateusztenis25 • 2013-08-13, 20:34
Podobno śmieszne :roll:

Kruk07

2013-08-13, 21:57
JKM zawsze na propsie :D

St...........el

2013-08-13, 22:21
k***a, żeby doczekać się swojej kompilacji na YT... :facepalm:

Zarammoth

2013-08-13, 22:45
A mnie denerwuje, że robi się z tego coś na kształt religii. JKM w większości popieram, zagłosuję (już głosowałem w przeszłości), ale wk***ia mnie ten kult w internecie. Większość ludzi ch*ja zna się na polityce, jeszcze mleko ma pod nosem, a ch*ja powie jak się zapytasz o program Nowej Prawicy. Nie wie co to wolny rynek, wygłasza poglądy, które są sprzeczne z prawicą, np. że trzeba zabrać tym złym bogatym ( :plzdie: ), zwiększyć emerytury, opodatkować kościół (zamiast "odpodatkować" wszystko) itp. Jeżeli zdarzy się, że nie zgadzam się z jakąś wypowiedzią zlatuje się grupa gimbusów i wyzywa od lewaków (o ja pie**olę...) i nie ma żadnych argumentów, bo nie wie co powiedzieć. "Bo tak", "sp***alaj", "lewak", no k***a a potem się dziwić, że jest co najwyżej 2%, bo reszta nieuprawniona do głosowania, a inni zrazili się przez obejrzenie sobie popisów elektoratu. Chciałbym, żeby JKM w internecie reprezentowali zrównoważeni ludzie, z doświadczeniem życiowym, rozumiejącymi poglądy, które głoszą, z którymi da się rozmawiać, nie są fanatycznie wpatrzeni w Janusza, bo tylko odstraszają ludzi swoim zachowaniem...

bialyjelen2

2013-08-13, 23:36
nowa prawica ma w programie, ze pieniadze ze składek zus odda ludziom w postaci bonów, oczywiscie to ściema...

Mockba

2013-08-14, 00:07
@bialyjelen2, obstawiam, że ZUS posiada tyle zakamuflowanych pieniedzy, ze calej gotowki w kraju by nie wystarczylo na wyplaty

Hrodgar

2013-08-14, 00:54
Zarammoth popieram Twoją wypowiedź w 100%. Nie mniej jednak nasuwa się też pytanie, jaka część tych "gimbusów" jest rzeczywiście gimbusami, a jaka najętymi hejterami, którzy mają za zadanie pokazać głupotę większości osób popierających Pana JKM?

korinogaro

2013-08-14, 01:17
@Zarammoth wszystko fajnie tyle, że Polacy taki rozpolitykowany naród to tak na prawdę gówno o tym wiedzą, jeszcze mniej pamiętają ale gadać to pierwsi. Ciekawe kto z was pamięta kto zaczął wojnę między PiS a PO (która partia) i dlaczego. No jestem ciekaw kto bez szukania w internecie będzie o tym pamiętał. Albo kto odpowiada za ostatnią reformę służby zdrowia? Nazwisko ministra.

ph...........ks

2013-08-14, 01:56
Janusz to populista. pie**oli to co chcesz usłyszeć. Cuda na kiju lepsze niż u palikota. Koleś inteligentny ale oderwany od rzeczywistości. Głosują na niego ludzie którzy równie dobrze zagłosowali by na taboret. Cieszy mnie to, że od jakiegoś czasu jego oszołomy nie wchodzą do sejmu. To przywraca mi wiarę w polaków, że nie jest to naród złożony z bandy łatwowiernych idiotów...

contowsky

2013-08-14, 02:14
2:16 k***a mistrz :D

korinogaro

2013-08-14, 02:25
Zastanawia mnie jedno, skoro, chyba, celem wyborów jest wybranie partii która będzie najlepsza dla Polski to nie ma specjalnie na kogo poza Nową Prawicą głosować. Bo patrząc przez przekrój partii to: PO dało dupy (nie wiem jakim cudem 2 razy ich wybrano), sporo ludzi uważa że PiS dał dupy, SLD to samo, PSL to sprzedajne sejmowe k***y zainteresowane tylko rolnikami, poza tym kilka odłamowych partii od tych głównych czyli powtórka z rozrywki tylko z mniejszym poparciem, Palikot czyli takie bardziej spedalone PO no i została NP. Już nawet jak bym się z nimi totalnie nie zgadzał to dla czystej logiki bym na nich zagłosował. No ale większość ludzi to głupki bo jak przedstawisz komuś zadanie: wyobraź sobie że masz znaleźć tępy nóż, a ostrość możesz sprawdzić tylko przeciągając ostrzem po swojej ręce. Co robisz? To każdy powie że bierze nóż po nożu aż trafi na tępy. Jak spytasz: a przeciągnąłbyś 2 razy tym samym nożem po ręce? Nie, przecież wiem że jest ostry. Ale zaraz po takim przykładzie spytaj (zwłaszcza hejterów wszystkich partii) dlaczego zagłosuje na PO, PiS, Palikota, PSL ale nie na PN to co odpowie? Bo to nieznana partia jej jeszcze nie było, wariaci itp. I debil nie zauważy, ze to jest bezpośrednia analogia i głosując na jednego z tych matołów z głównej 4rki po raz kolejny przeciąga ostrym nożem po ręce mimo że wie, że się skaleczy, a wybranie PN jest o tyle opłacalne że istnieje jednak szansa że "nóż" będzie tępy, partia będzie rządziła lepiej niż wcześniejsze.

mare30ks

2013-08-14, 08:54
Zarammoth napisał/a:

A mnie denerwuje, że robi się z tego coś na kształt religii. JKM w większości popieram, zagłosuję (już głosowałem w przeszłości), ale wk***ia mnie ten kult w internecie. Większość ludzi ch*ja zna się na polityce, jeszcze mleko ma pod nosem, a ch*ja powie jak się zapytasz o program Nowej Prawicy. Nie wie co to wolny rynek, wygłasza poglądy, które są sprzeczne z prawicą, np. że trzeba zabrać tym złym bogatym ( :plzdie: ), zwiększyć emerytury, opodatkować kościół (zamiast "odpodatkować" wszystko) itp. Jeżeli zdarzy się, że nie zgadzam się z jakąś wypowiedzią zlatuje się grupa gimbusów i wyzywa od lewaków (o ja pie**olę...) i nie ma żadnych argumentów, bo nie wie co powiedzieć. "Bo tak", "sp***alaj", "lewak", no k***a a potem się dziwić, że jest co najwyżej 2%, bo reszta nieuprawniona do głosowania, a inni zrazili się przez obejrzenie sobie popisów elektoratu. Chciałbym, żeby JKM w internecie reprezentowali zrównoważeni ludzie, z doświadczeniem życiowym, rozumiejącymi poglądy, które głoszą, z którymi da się rozmawiać, nie są fanatycznie wpatrzeni w Janusza, bo tylko odstraszają ludzi swoim zachowaniem...



ty komunistyczny lewaku :)

Crem0wy

2013-08-14, 10:31
phoks napisał/a:

Janusz to populista. pie**oli to co chcesz usłyszeć.


Czyli od ponad 20lat to samo? Więc jaki to populizm.