18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najlepsze Momenty ukochanego Janusza

mateusztenis25 • 2013-08-13, 20:34
Podobno śmieszne :roll:

d-wade

2013-08-14, 13:18
korinogaro napisał/a:

Ciekawe kto z was pamięta kto zaczął wojnę między PiS a PO (która partia) i dlaczego. No jestem ciekaw kto bez szukania w internecie będzie o tym pamiętał. Albo kto odpowiada za ostatnią reformę służby zdrowia? Nazwisko ministra.



Zgaduję:
1. PiS, bo Kaczyński nie potrafił się dogadać co do miejsc w rządzie dla posłów PO po zwycięskich wyborach w 2005.
2. Łapiński z SLD (rząd Millera).

korinogaro

2013-08-14, 14:15
1. PO. Mało kto pamięta, że to PO prowadziło w sondażach i wtedy PiS powiedział, że ok, pomoże PO wyprowadzić Polskę na prostą. Jednak gdy ku ogólnemu zaskoczeniu wygrał PiS to PO jak by tego nie zauważyło i zażądało od PiSu swoich ministrów dla wszystkich resortów siłowych (czyli tych które de facto rządzą Polską) a PiS miało zadowolić się ministrami od niczego, w przeciwnym razie PO nie wesprze PiSu. Jak to się skończyło wszyscy wiemy, PiS musiał ratować się Samoobroną i LPRem.
2. Zgadza się.

kroplowa

2013-08-14, 20:07
zarramonth, a słuchałeś Ty młodego elektoratu pisu? Albo palikota? Problemem jest w młody elektorat. Żadna partia nie ma na to wpływu.

m4tekt

2013-08-15, 13:22
JKM to Kozak :evil:

JackCola

2013-08-18, 16:34
m4tekt napisał/a:

JKM to Kozak :evil:

JKM to Kozak raczej pejs

PanMarian

2013-08-18, 22:59
Cytat:

nowa prawica ma w programie, ze pieniadze ze składek zus odda ludziom w postaci bonów, oczywiscie to ściema...

Nic takiego nie maja w programie, nie wiem gdzies ty to uslyszal.