18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najlepsze gry o zombie

Dz...........ak • 2013-04-19, 19:17
Trzeci i zarazem ostatni temat o zombiakach jaki przygotowałem. Tym razem przyjrzymy się grom video. :-)

Dwa wcześniejsze:
http://www.sadistic.pl/rodzinka-zywych-trupow-vt191604.htm
http://www.sadistic.pl/kompilacja-filmow-o-zombie-vt191479.htm



The Walking Dead (2012)



The House of the Dead


Resident Evil


Zombie Shooter 2


Dead Rising 2




Reszta w komentarzach. ;-)


Radysh

2013-04-19, 19:34
Panie drogi a gdzie chociażby Dead Island?

Toż to należy suty upierdzielić dziobakowi za brak patriotyzmu! ;)

Dz...........ak

2013-04-19, 19:36
Gry nakierowane na multi:


Left 4 Dead


Left 4 Dead 2


Killing Floor


War Z






Gry casualowe.


Plants vs Zombies


Burn Zombie Burn


All Zombies Must Die






Gry z mocnym zacięciem survivalowym.


Day Z


Fort Zombie


Project Zomboid






Gry polskie


Dead Island


Zombie Driver


NecroVision







Gry strategiczne / taktyczne.


Trapped Dead (strategia)


Zafehouse: Diaries (tekstowa)


Dead Block






Gry darmowe (freeware)


Dead Meets Lead


No More Room in Hell


Burning Thirst






Konsolowe exclusive'y


Dead Nation


Lollipop Chainsaw


ZombiU






A na zakończenie gra w której to my sami sterujemy zombiakiem. :-)

Stubbs the Zombie In Rebel WIthout a Pulse

CrazyEdek

2013-04-19, 19:40
suty ależ żeś zaj***ł ;)

kolborano

2013-04-19, 19:41
a własnie Ci pisałem na innym temacie, żeby taką listę zrobić :D widzę, że mnie wyprzedziłeś. Ja polecam Dead Island ze znajomymi, gierka przednia i wyżyć się można. TWD jako seria też 5+ wg. mnie a niedługo ma się pojawić "sezon 2". Day Z to dodatek do Arma 2 ale z tego co przeczytałem działa z Arma 2 free więc nic tylko zasysać (właśnie zasysam do testów). Zombies killed: 2,147,483,647 oficjalne staty na stronie głównej dodatku więc dzieje się :D

Bimbeer91

2013-04-19, 20:12
parę pozycji sobie przypomnę :-P z przyjemnością

PilotOdTelewizora

2013-04-19, 21:14
@ kolborano, nic z tego... do DayZ, jak i do wielu innych wspaniałych modów wymagany jest oficjalny dodatek Operation Arrowhead, kosztujący bodajże 54 złote w empiku w moim mieśćie. Dla samego DayZ nie warto, jednak do tej gry jest obecnie taka masa modów, że napewno coś dla siebie można znaleźć.

HAL-9000

2013-04-19, 21:56
Z drivingu jakąś flashową ch*jowizne wrzuciłeś, a gdzie Carmageddon 2 z wersji EU?!

MusztardaPL

2013-04-20, 00:59
Mogłeś dodać Zombie Panic! Source , za darmo i na Source wiec duzych wymagań nie ma 8)

RevolutionGFX

2013-04-20, 03:33
Przez twoją wstawke Residenta zachciało mi się grać..
Czuje że znowu mnie czeka długa przygoda z czwóreczką :D

Radysh

2013-04-20, 03:41
Przepraszam bardzo!
Paczałem, nie było.

Czeczeńczyk

2013-04-20, 06:32
własnie wczoraj kupiłem Zafehouse Diaries i moge powiedzieć, że gra ciekawa, ale taka dość skomplikowana i trudna.Nie każdy ogarnie, nie każdy się w niej odnajdzie, nie każdemu się spodoba.Gra raczej nei dla mnie, lecz jak kiedyś będę miał więcej czasu, to na pewno przy niej usiąde na dłużej.

dth

2013-04-20, 11:32
@Czeczeńczyk
Irytująca gra. Ludzie nie zabijają się wzajemnie po 3 dniach zamknięcia w 11-pokojowym budynku z dużą ilością jedzenia, amunicji i żywych trupów na zewnątrz. Ta gra to jakaś kpina z ludzkich relacji, bo nie wiem dlaczego 5 obcych sobie ludzi, którzy mogą polegać jedynie na sobie jako grupie, miałaby łamać sobie wzajemnie ręce, nogi, rzucać w siebie meblami itp. i to zaledwie po godzinie kontaktu. W ogóle, w tej grze wszyscy są rasistami, a jest to dosyć trudne do ogarnięcia, bo podział na rasy nie jest prosty "czarny/biały" tylko są wszystkie odmiany. Przy drużynie 5 osób może się trafić, że wszyscy będą innego koloru, przez co każdy będzie każdego nienawidził na zasadzie "nie jest rasistą, ani nic, ale nie ma ochoty przebywać w jego pobliżu". Jest to denerwujące, bo wiesz, że jeśli wyślesz na patrol swoich 2 najlepszych zwiadowców, którzy za sobą nie przepadają, to na 99% będą się bić i któryś wróci ranny, lub w ogóle nie wróci. No k***a, w świecie tej gry ostatnimi żywymi ludźmi jest banda psychopatów, którzy tylko czekają na to by się pomordować. Bez sensu.

mirage87

2013-04-20, 12:10
Project Zomboid to bedzie giera ;) plus nizej cos dla poprawienia humoru :)