18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najlepsze gry o zombie

Dz...........ak • 2013-04-19, 19:17
Trzeci i zarazem ostatni temat o zombiakach jaki przygotowałem. Tym razem przyjrzymy się grom video. :-)

Dwa wcześniejsze:
http://www.sadistic.pl/rodzinka-zywych-trupow-vt191604.htm
http://www.sadistic.pl/kompilacja-filmow-o-zombie-vt191479.htm



The Walking Dead (2012)



The House of the Dead


Resident Evil


Zombie Shooter 2


Dead Rising 2




Reszta w komentarzach. ;-)


mare30ks

2013-04-20, 20:40
a gdzie Land of the Dead Road to Fiddlers Green i jeszcze jedna czesc?
to jest zajebista gierka o zombiakach, kujrwa jak mozna o niej nie wspomniec

Putis

2013-04-20, 20:43
Z tych pozycji to jedynie L4D2 i L4D czy też Dead Island są wartę zagrania.. Ale naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić kupno L4D2 na steam (kampanie z L4D są przeniesione do 2 części) mody przetrwania, możliwość gry zespołowej ze znajomymi czy też mnóstwo dodatkowych kampanii pozwala mocno rozszerzyć grę. Nie opłaca się kupować 1 części bo mało kto w nią gra, to tak jakby ktoś chciał kupić :)

PanPodporucznik

2013-04-20, 21:17
a o dead space to żeś nie wspomniał...

Smokerider

2013-04-20, 21:30
Piwo za Walking Dead od TTG

Jack Jack

2013-04-21, 01:40
No, chciałem już wykręcić suty i łeb urwać, bo DayZ nie zauważyłem na czas, gdyż było za WarZ. A flame niech leci na mnie, ale ciul! Powiem prawdę i tyle! WarZ jak dla mnie bardziej zasługuje na miano modyfikacji niż DayZ! Oczywiście, oficjalnie jest na odwrót, ponieważ DayZ to mod, DayZ to to, to tamto etc. Ale ludzie! WarZ wyssało wszystko z DayZ (System) i z tego FPS'a (nazwy nie kojarze) calutką grafike i nawet postaci nie oszczędzili! No przepraszam, ale jak dla mnie to tu jest coś nie halo! Grałem w obie gry i dalej DayZ przekonuje mnie stokroć bardziej. Jest różnica miedzy modyfikacją, stworzoną praktycznie przez jedną osobę, a grą która jest kopią. Jak wyjdzie DayZ Standalone - Oj będzie się działo jak nigdy! Czuje, że zarobią dużo mamony w krótkim czasie! A więc fani rozgrywki survival z mocnym dreszczykiem emocji i całymi dawkami adrenaliny - Szykować kase, kupować dobry sprzęt, zabijać okna dechami, lodówki do pokoju i szykować się na godizny świetnej rozgrywki - O ile nikt nie spartoli swojej roboty. Prawie kazdy liczy od DayZ Standalone naprawdę wysokiego poziomu - jak go nie otrzymają, WarZ od którego nikt nie liczył czegokolwiek dużego wygra wyścig o graczy. A teraz tak swoją drogą - fajnie by było, gdyby stworzyli strategię o Zombie, w klimacie budowania bazy (namioty, barykady, magazyny, jakieś ambony) i zdobywania surowców (Posyłanie ludzi na misje, misje mogłyby być automatycznie wykonywane, albo można byłoby kontrolować grupe "zwiadowczą" która szukałaby nowych ludzi, jedzenia etc.). Ale na co ja liczę >__>

Mindfuck

2013-04-21, 01:45





Na androida też są zajebiste, i można grać wyciskając klocka. :megalol:

Dz...........ak

2013-04-21, 10:51
Lumpy1 napisał/a:

Następny filmik to będzie:
Najlepsze gówna ząbi! idź w ch*j



To sobie popisałeś. Teraz wyjdź. :roll:





Wookki napisał/a:

"Tym razem przyjrzymy się GROM video"



No i? Uważasz, że poprawna forma to grą? Ja pie**ole.




PanPodporucznik napisał/a:

a o dead space to żeś nie wspomniał...



Nie były to "klasyczne" zombiaki, tylko necromorphy.

MusztardaPL

2013-04-24, 17:15
Jack Jack napisał/a:

A teraz tak swoją drogą - fajnie by było, gdyby stworzyli strategię o Zombie, w klimacie budowania bazy (namioty, barykady, magazyny, jakieś ambony) i zdobywania surowców (Posyłanie ludzi na misje, misje mogłyby być automatycznie wykonywane, albo można byłoby kontrolować grupe "zwiadowczą" która szukałaby nowych ludzi, jedzenia etc.). Ale na co ja liczę >__>



Sprawdz Zombie Master na Steamie moda do Half-Life 2 .
Nie wiem czy sie tam zdobywa surowce itp.,, ale wiem ze jest rzut izometriczny i zaznacza sie jednostki. Warto sprawdzić.