18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

garota

2014-11-13, 12:05
To nie jest mecz tylko marsz niepodległości. 3/4 z was nie potrafi pokazać kultury nawet na rodzinnym marszu. To jest podobne zachowanie jak tych starych k***a pisowców którzy gwizdali i wyklinali Komorowskiego na cmentarzu powązkowskim. Dlatego k***a w Polsce jest źle. Z jednej strony poj***ne garniaki od TVN z drugiej strony prymitywni, niewykształceni i po prostu niewychowani prości ludzie. A ci normalni, są pośrodku i zamiast pie**olić robią co w ich mocy żeby ich dzieciom i rodzinom żyło się lepiej. Żyjemy tu gdzie żyjemy, jest ciężko i niesprawiedliwie ale każdy pracowity i mądry człowiek radzi sobie i żyje jak mu się podoba. Chcielibyście żeby każdy miał dobrze? Nie ma takiej możliwości bo nie każdy zasługuje na to żeby mieć dobrze. Pozdrawiam.

~Sunday

2014-11-13, 12:18
Toż to zwykłe chamstwo i nędza umysłowa.
Jestem bardzo ciekawy jak ci ludzie na co dzień wcielają w życie idee "j***ć tvn" i co to dla nich tak naprawdę znaczy. :wtf:

casimus

2014-11-13, 13:09
~Sunday jest z Wyborczej! :P

~Vuko

2014-11-13, 16:38
Niby święto narodowe a wyszło jak zwykły normalny pochód biedy umysłowej. Jak nie pedałki, które domagały się żeby ich wysłuchano to margines społeczny, który akurat 11.11 musi głosić swoje poglądy, które są nie na miejscu.

j***ć TVN możecie zawsze i wszędzie, nie robicie tego tylko dalej ich oglądacie. Jeden z niewielu dni w roku kiedy trzeba się powstrzymać na te kilka godzin od pie**olenia, to Wam odpie**ala.

Badderdandem

2014-11-13, 17:00
"W gore serca
jebac TVN..."

To chyba z jakiegos kacika mlodego poety. Ciekawi mnie ile zajelo komus wymyslenie owego dziela kulturowego.

Nie ma Mickiewicza i nie ma Milosza...

lokalnywatażka

2014-11-13, 19:09
jakie bydło. Kmioty,które w święto narodowe tylko szukają dymu i bluzgają na co popadnie, powinny swój przemarsz zakończyć w piecu.

El Matador

2014-11-13, 20:18
ruska k***a o wiele lepsza.

VabankO

2014-11-13, 20:30
Dziwić się jak TVN nie robi nic innego tylko kłamie i robi z patriotów bydło.

M1n1s7eR

2014-11-13, 20:33
@up

Pewnie latającą kostkę dorabiali w photoshopie :D

sz...........r9

2014-11-13, 20:43
W krajach typu Dania, Belgia, Szwecja każdy może mieć dobrze wystarczy chcieć. W polsce samo chcieć to za mało.

Tak dla porównania. Sprzątaczka w danii zarabia więcej niż wieloletni doświadczony inżynier w Polsce.
Wy się dziwicie, że ludzie na PO gwizdają. Wiem że dzień niepodległości itd. Ale zrozumcie też innych.

enio22

2014-11-13, 20:47
Ja pie**ole, 2(3,4) osoby śpiewają "Jebąc TVN", a wy już się wypowiadacie, że 3/4 z nich to banda chamów i prostaków.. ch*j wam w dupy

Vaa

2014-11-13, 20:47
szwagier9 napisał/a:

W krajach typu Dania, Belgia, Szwecja każdy może mieć dobrze wystarczy chcieć. W polsce samo chcieć to za mało.

Tak dla porównania. Sprzątaczka w danii zarabia więcej niż wieloletni doświadczony inżynier w Polsce.
Wy się dziwicie, że ludzie na PO gwizdają. Wiem że dzień niepodległości itd. Ale zrozumcie też innych.



Czekaj, czekaj, nie chcę nadinterpretować Twojej wypowiedzi, ale czy Ty chcesz mi powiedzieć, że przed rządami PO wykwalifikowani inżynierzy zarabiali więcej niż sprzątaczka w "danii", a teraz zarabiają mniej? :lol:

PS. Kostki nie dorobiono w photoshopie to NA PEWNO podstawieni dziennikarze TVNu i agenci rządowi nią rzucali :lol: ... Patrioci k***a od siedmiu boleści, którzy własnej stolicy uszanować nie potrafią...

ja88

2014-11-13, 20:56
Ich matki muszą być dumne.

wojak1206

2014-11-13, 21:01
Wrzucę swoje 3 grosze.... byłem na marszu. Nie po to, żeby się napieprzać z policją, ale po to aby uczcić to święto. Staram się być na takich uroczystościach, żeby okazać szacunek bohaterom, którzy oddawali życie za naszą ojczyznę. Kwestia, że kilka % obecnych tam ludzi zjawia się tylko na zadymy z policją to nie jest wina organizatorów i uczestników marszu. Policja powinna ich wyłapać i zamknąć. Marsz by wyglądał wtedy jak należy... albo i nie.

Koniec trasy marszu był obok stadionu narodowego. Była tam scena gdzie przemawiali organizatorzy, członkowi RN itd. Kilkaset metrów przed sceną policja ustawiła blokadę na drodze(w tym armatki wodne). W jakim celu? Żeby zabezpieczyć marsz? Wątpię. Zabezpiecza się obstawiając boki, a nie torując drogę. W stronę uczestników marszu(nie kiboli nawalających się z policją) poleciał gaz pieprzowy. Sam się go nawdychałem, a niedaleko mnie widziałem MATKĘ I KASZLĄCE DZIECKO. Stanowili oni zagrożenie? Tak jak mnóstwo innych kobiet? Policji zależało na zadymie stąd ich ustawienie... dostali polecenie i je wiernie wykonali. Gdyby nie zamieszki i ta "hołota", która skupiła uwagę policji na sobie to mogło by ucierpieć wielu niewinnych ludzi. Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że autokary stały na parkingu narodowym, za sceną. Więc policja blokowała również dostęp do naszych środków transportu, którymi mieliśmy wrócić do domów. Kwestia, że ludzie przebiegli przez krzaki(to chyba były róże lub coś w tym stylu-miałem podrapane nogi) i obeszli policję z drugiej strony to świadczy tylko o nieudolności naszych stróżów prawa...

Na koniec chciałbym zaznaczyć, że nie rzuciłem nawet 1 kamieniem, anie nie dotknąłem żadnego znaku czy innej własności publicznej. Gazu mimo to i tak się nawdychałem...