18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

peolepo

2014-11-13, 21:07
@garota
przez twoj tok myslenia nic sie nie zmieni, a ci ktorzy zasluguja zeby bylo lepiej tez nie bede mieli dobrze

apollo123

2014-11-13, 21:10
ch*j im w dupe !!! :D


GreenBox

2014-11-13, 21:17
Boże, po ch*j te teorie spiskowe... Policji zależało na zadymie, o k***a. A możecie mi powiedzieć w jakim celu chcieli te zadymy wywołać? Z braku rozrywki? Premia za wywoływanie zamieszek? Lecące w ich strony kostki? Możliwość ciężkiego trafienia w głowę taką kostką? Hę?

wojak1206

2014-11-13, 21:30
Żeby jak najbardziej zniszczyć wizerunek uczestników marszu niepodległości. Myślisz, że podoba się rządzącym zbierająca się młodzież w stolicy i to tak licznie?
Policjanci słuchają tylko poleceń... Komendant wydał rozkaz użycia gazu pieprzowego na zgromadzonych(w tym dzieci i starcy) i rozkaz wykonali. Niestety...

GreenBox

2014-11-13, 21:36
Równie dobrze można mówić o tym, że zadymiarze zostali opłaceni przez "władzę". Jestem bardzo sceptyczny co do tego, bo idiotów-dresów/kiboli nie brakuje. I nie zdziwiłbym się jakby przyjechali się tylko ponapie**alać, jakby policji nigdy nie było.

Filipck

2014-11-13, 21:42
Ahhh jak miło czytać posty typu "chamy,bydlaki, hołota", wiadomo mechanizm jest prosty jeśli oni to hołota to my automatycznie stajemy się "nie-hołotą", jest to tylko wyraz kompleksów wyrosłych z PRLu gdzie wielkie masy ludzi dostały się (a bardziej uważały się za elitę), a krótko mówiąc "słoma z butów nadal wystaje nawet jak się ma garnitur Armaniego".
To że sobie krzyczą "***** TVN" to tylko efekt propagandy jaką jest odstawiana w tej niby stacji i głoszona przez ich "wybitnych przedstawicieli" pokroju Jakuba "Kuby" Wojewodzkiego, czy Miecugowa ofiary bestialskiego ataku, na jakże obiektywnego człowieka.

kih0n

2014-11-13, 22:24
@garota
masz w ch*j racji.

Szyszon

2014-11-13, 22:36
garota napisał/a:

ale każdy pracowity i mądry człowiek radzi sobie i żyje jak mu się podoba. \



Toś doj***ł ;-) jak Cię rodzice z domu wypie**olą to inaczej będziesz śpiewał,

jak mu się podoba... no k***a

Evil_Overlord

2014-11-13, 23:06
Niby panorama jest ale jakby coś brakowało. Idź w ch*j z tym kamerzystą.

darkclif

2014-11-13, 23:43
Widze że na sadolu sami zdrowi ludzie wydawałoby się :D Z jednej strony gardzą lewacką hołotą i obecną władzą ale też dostrzegają pewne wady drugiej strony i nie przyjmują wszystkiego co "jest po prawej" za pewniki :P Proponuje abyśmy założyli razem wszyscy własną partie. Trzeba wymyślić jakąś nazwe która w kilku słowach byłaby zarówno: rasistowska, obleśna, głupia, sucha, sadystyczna i idiotycznie-elokwentna.

miszcz123

2014-11-13, 23:53
Czytając większość komentarzy zastanawiam się nad tym, jak piękne musi być życie sprzed telewizora...

endriu5517

2014-11-14, 01:19
garota napisał/a:

...prymitywni, niewykształceni i po prostu niewychowani prości ludzie.


takim stwierdzeniem obrażasz prostych ludzi, powinieneś raczej użyć słowa prostaccy. Lepiej odniosłoby się to do wspomnianej hołoty.

garota

2014-11-14, 08:37
Ja was jeszcze tylko proszę nie porównujcie Danii, Belgii, Szwabii, Francji itd do Polski. Oni mają więcej kasy ale mają też murzynów i arabów. Naprawdę wolicie mieć tak jak ludzie za granicą???? Ja nie.
My walczymy z biedą, bo to chyba jak widzę jest największy problem społeczeństwa, inne kraje walczą o życie. Mój tok rozumowania jest taki bo nie potrzebuję mieć wcale więcej. Znam wartość życia i znam wartość pieniądza. Polak dzięki temu jaki mam trud życia rozumie też jego wartość. Dlatego u nas tak chętnie ludzie się bawią, piją i śpiewają. Więcej socjału i bogactwa, więcej robaków które chcą to mieć za darmo.

Niedziu

2014-11-14, 11:44
~garota jeden z najmądrzejszych komentarzy jaki przeczytałem na tym portalu!!

Promek

2014-11-14, 12:11
I niestety dalej taka cholota i bieda umyslowa bedzie demolowac mienie publiczne, ktore i tak jest m.in. za ich pieniadze dpoty dopoki policja nie dostanie uprawnien do pacyfikacji scierwa jak to ma miejsce w innych krajach.

http://www.cda.pl/video/20054b0/Rosyjska-policja-do-walki-z-pseudokibicami


Nie rozumiem jak mozna pozwolic na rozpie**olenie polowy stolicy kraju i bierne przygladanie sie. Sady i tak gowno zrobia bo powypuszczaja ich a pieniedzy nie sciagna bo i z czego jak wiekszosc tego scierwa mieszka z mamusia i nic nie jest jego...