18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najlepiej życ na socjalu

pazuzu • 2022-01-20, 15:30
Kiedy większość z nas musi codziennie zapie**alać do roboty niektórzy dostają kasę za bycie pasożytami


ElektrycznyMordulec

2022-01-20, 19:13
k***a toż to życie prawie jak w Niemczech z tym Polskim socjalem... w dupach się przewraca.

skywalker75

2022-01-20, 19:24
10 tysi dla rodziców z 6 dzieci z czego jedno niepelnosprawne to żaden szał. Znam bezdzietne pary którym tyle nie wystarczy .

serenity

2022-01-20, 19:30
Siedźmy grzecznie na dupach dalej! Niech rozdają nasze pieniądze! Zapie**alajmy na to gówno! Cichutko licząc na zmianę która nie nastąpi! Piszmy posty na Sadisticu, róbmy memy! Na pewno nam się poprawi!
A takie qrwy będą wkrótce pluły na nas na chodnikach!
j***ne szmaty!
JEBAĆ PIS i KONFEDERACJE i KUKIZA!
I pozostałych j***nych posłów!

Leesniczy

2022-01-20, 20:13
skywalker75 napisał/a:

10 tysi dla rodziców z 6 dzieci z czego jedno niepelnosprawne to żaden szał. Znam bezdzietne pary którym tyle nie wystarczy .



Nikt im nie kazał robić sobie 6 dzieciaków, a za twierdzenie, że 10k to nie jest dużo, to powinieneś dostać w tej swój socjalistyczno-komunistyczny pysk. 8.5k za nic i to z naszych podatków to jest dużo.

support3

2022-01-20, 20:16
Socjalistyczno-komunistyczna partia PIS - jak przystało na każde populistyczne ścierwo , zabiera ciężko pracującym żeby dać nierobom. j***ć PIS

Nattttsjel

2022-01-20, 20:26
mungo86 napisał/a:

Nie mierzcie wszystkich 1 miara. Nie wiem czy byście chcieli mieć te 10k zł i opiekować się dzieckiem niepełnosprawnym jak jest w tym przypadku oraz mieli tyle odwagi by wychować 2 dodatkowych jako rodzina zastępcza. Wyjątkowo nie trafiony przykład.



Bo oni juz planowali co będą robić. Ja jeszcze nie spotkalam na swojej drodze takich, którzy jadą na zasiłkach sami nie pracują i są NORMALNI. Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu...

MementoMori321

2022-01-20, 21:43
serenity napisał/a:

Siedźmy grzecznie na dupach dalej! Niech rozdają nasze pieniądze! Zapie**alajmy na to gówno! Cichutko licząc na zmianę która nie nastąpi! Piszmy posty na Sadisticu, róbmy memy! Na pewno nam się poprawi!
A takie qrwy będą wkrótce pluły na nas na chodnikach!
j***ne szmaty!
JEBAĆ PIS i KONFEDERACJE i KUKIZA!
I pozostałych j***nych posłów!



Akurat Konfederacja chce ukrócić rozdawnictwo. Ale ty zapewne spod znaku pioruna i tęczy, wiec boli cię c*pka.

More_results

2022-01-20, 21:53
j***ne pasożyty społeczne wykastrować typa i odebrać prawa społeczne obojgu.

Halo

2022-01-20, 22:24
Jasiu gada z Babcią przez telefon.
Babciu weź wejdź na interneta, wysyłam Ci linka i wyślij mi pisiont groszy. Babcia na to hmm ale ja nie mam wnuków...Na to Jasiu- Nie szkodzi :D

essek

2022-01-20, 22:32
..."W osiem osób mieszkają w 40-metrowym, jednopokojowym mieszkaniu w Warszawie. Czekają na przydział lokalu socjalnego. Dopóki mają długi, nie będą mogli przeprowadzić się do nowego mieszkania, które wymaga remontu." ...


Także oni te długi generalnie pie**olą, tylko muszą je spłacić, żeby mieszkanie większe dostać k***a wasza pisowska mać!

daniel1040

2022-01-20, 23:14
a ja za połowę tego zapie**alam jak kuna w agreście - i jak tu nie dostać k***icy.

support3

2022-01-21, 00:27
MementoMori321 napisał/a:

Akurat Konfederacja chce ukrócić rozdawnictwo. Ale ty zapewne spod znaku pioruna i tęczy, wiec boli cię c*pka.



Konfederacja to zbiór dzbanów pokroju godek, różne rzeczy można było mówić o Januszu ale chłop pomimo niewyparzonej gęby bardzo inteligentny a teraz otoczył się idiotami i dzbanami tak głupimi, jak wyborcy PISu

Leesniczy

2022-01-21, 08:13
support3 napisał/a:

Konfederacja to zbiór dzbanów pokroju godek, różne rzeczy można było mówić o Januszu ale chłop pomimo niewyparzonej gęby bardzo inteligentny a teraz otoczył się idiotami i dzbanami tak głupimi, jak wyborcy PISu



Ciężko nie przyznać Ci racji... Korwin to chyba celowo nie chciał przekroczyć 5%, jak było blisko to wychodził, powiedział coś głupiego i miał dalej spokój. Konfederacja jest względnie najlepsza jeśli chodzi o ekonomie, jeśli chodzi o światopogląd, to szkoda strzępić ryja. Przydałaby się centrowa partia, liberalno-kapitalistyczna. Z obu stron zamordyzm, prawica zakazuje Ci aborcji, lewica zakazuje Ci wolności słowa.... poj***na akcja

buszujacy

2022-01-21, 12:15
Pralpunkt napisał/a:

Do utylizacji się tylko nadają nieroby pie**olone
Wyborcy PIS ...ścierwa...noz k***a nie mogę



Ty to spokojnie możesz usiąść razem z tymi gamoniami na kanapie, bystrzaku idealnie tam pasujesz.

Nagar1

2022-01-21, 14:53
nosz k***aaaa 10 tysn zarabiaja i zadlurzajas ie k***aaaaaa tepe ch*je