18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najlepiej życ na socjalu

pazuzu • 2022-01-20, 15:30
Kiedy większość z nas musi codziennie zapie**alać do roboty niektórzy dostają kasę za bycie pasożytami


voodoo_16

2022-01-20, 17:12
panstwowe nie tuczy, wiec co się będzie chłop w liczenie bawił

jebać_w_dupę_pis

2022-01-20, 17:19
enriqe69 napisał/a:

Pralpunkt jesteś zj***nym debilem



ssij pęto ludzki karaluchu

zipi

2022-01-20, 17:27
Najśmieśniejsze z tego wszystkiego jest to, ze najbardziej piszczą, nie wyborcy korwina, Konfederacji czy Kukiza którzy serio chcieli ukrócić podatki, rozdawnictwo i urzedników, ale CI od LEWICY, PLATFORMY, ZIELONYCH I PARTI POSKOMUNY, którzy jeszcze bardziej chcieli rozdawać kase i wprowadzac wieksze podatki dla normalnych ludzi szaraków, bo oni chcieli rozdac je pomiedzy SIEBIE dla postubeków, dla debili ktorzy przywiązują się do drzew dla euroentuzjastami a najbardziej to by chcieli wypie**alać kase na imigrantów, pamietajcie j***ne luewusy że jak bedzie znowu PIS vs PO to jak tych kurew z Pisu nienawidze to pojde i na nich zagłosuje zebyście znowu piszczeli w internetach, ch*j wam w dupsko, j***ni HIPOKRYCI.

silwerbalk

2022-01-20, 17:42
No i takich powinniśmy się pozbywać to j***ne pasożyty co nic nie dają a tylko tlen złuzywaja :roll: utylizujmy takich albo ich aterylizujmy bo z tych dzieci i tak nic nie będzie

riki88

2022-01-20, 17:55
Mzimu napisał/a:

co to ma być? reklamówka rządów PIS? że niby jesteś bogaczem dzięki polityce socjalnej PIS, ale nie umiesz wydawać kasy i to nie wina rządu, że masz długi?
swoją drogą znam taką rodzinę, co ma podobną kasę z socjalu. nawet opał na zimę dostają z gminy. TV mają większy niż mój



k***a ! A myślałem że tylko u mnie wspiera sie tak Patologie . Jak mam k***a nie wierzyć w te brednie TVNowie czy Polsatowe skoro we wsi w której mam działkę mieszkają ludzie z 4 dzieci ... jedno i drugie nie robi . auto jest nie stare nie nowe ok 5-8 letnie Renualt oczywiscie suv . opał tak jak mówisz na zasiłek i jeszcze ekipa do zrzucenia do piwnicy . dom po rodzicach matki . wymiana agd /rtv co 2 lata bo sprzet sie zużywa tv play komputery to wszystko z darownizn i przysluguje z zasiłku . miecio w sklepie nie jednemu sie chwalił co nie dostają . paczki zywnościowe co miesiąc ... jak jedno pojdzie robic tracą wszystko . jedynie gdzie można spotkać ojca to w sklepiku na wsi z piffkiem sie smieje że on wie że żyje i że robota nie dla niego . matka chodzi po szmatach ( nowych i to markowych dzieci chodzą dobrze ubrane i telefoniki tez z wyższej półki ) bo ją widze nie raz jak do roboty jadę pare razy w tygodniu . znajoma prowadzi sklep z odzieża (nowa) to przychodzi i bierze na faktury na ten gops czy jakos tak . nosz krew mnie zalewa jak ja musze za te j***ne 3800 zapie**alać i fizycznie i umysłowo po 10 godzin dziennie z sobotnimi nadgodzinami :/
Żona nie może wrócić do pracy bo nie mam na niańke a jest na wychowawczym . młody do żłobka państwowego sie nie dostanie bo żona na wychowawczym kółko sie zamyka.

j***ne nierobi .... chcesz robić to sie nie da ! j***ć cały ten pis jeszcze teraz im dali po 12 tyś...... nosz k***a mać i wyjdzie Ci morawiecki .. i bedzie móił ze nam niemcy zazdroszczą zarobków ... chyba socialu ......

Mam taką nerwe że j***ć gramatyke musze sie napic ....

svenio

2022-01-20, 18:02

Mam taką nerwe że j***ć gramatyke musze sie napic ....[/quote]
no to jesteś na dobrej drodze ,pic płodzić podatników innymi słowy Pić.I.Smakować życie ja to muszę zapierdzielać na wolnym powietrzu pod chmurką wiosna lato jesień zima po 12 godzi i 8 tys wykrecić cięzko nie raz a tu proszę broway play station i siedzieć w domu a nie kamienicy chyba sie przestawić trzeba

Kriski

2022-01-20, 18:04
riki88 napisał/a:

k***a ! A myślałem że tylko u mnie wspiera sie tak Patologie . Jak mam k***a nie wierzyć w te brednie TVNowie czy Polsatowe skoro we wsi w której mam działkę mieszkają ludzie z 4 dzieci ... jedno i drugie nie robi . auto jest nie stare nie nowe ok 5-8 letnie Renualt oczywiscie suv . opał tak jak mówisz na zasiłek i jeszcze ekipa do zrzucenia do piwnicy . dom po rodzicach matki . wymiana agd /rtv co 2 lata bo sprzet sie zużywa tv play komputery to wszystko z darownizn i przysluguje z zasiłku . miecio w sklepie nie jednemu sie chwalił co nie dostają . paczki zywnościowe co miesiąc ... jak jedno pojdzie robic tracą wszystko . jedynie gdzie można spotkać ojca to w sklepiku na wsi z piffkiem sie smieje że on wie że żyje i że robota nie dla niego . matka chodzi po szmatach ( nowych i to markowych dzieci chodzą dobrze ubrane i telefoniki tez z wyższej półki ) bo ją widze nie raz jak do roboty jadę pare razy w tygodniu . znajoma prowadzi sklep z odzieża (nowa) to przychodzi i bierze na faktury na ten gops czy jakos tak . nosz krew mnie zalewa jak ja musze za te j***ne 3800 zapie**alać i fizycznie i umysłowo po 10 godzin dziennie z sobotnimi nadgodzinami :/
Żona nie może wrócić do pracy bo nie mam na niańke a jest na wychowawczym . młody do żłobka państwowego sie nie dostanie bo żona na wychowawczym kółko sie zamyka.
j***ne nierobi .... chcesz robić to sie nie da ! j***ć cały ten pis jeszcze teraz im dali po 12 tyś...... nosz k***a mać i wyjdzie Ci morawiecki .. i bedzie móił ze nam niemcy zazdroszczą zarobków ... chyba socialu ......
Mam taką nerwe że j***ć gramatyke musze sie napic ....



No na umysłowego to się nie nadajesz, no chyba że na polityka.

Pralpunkt

2022-01-20, 18:05
enriqe69 napisał/a:

Pralpunkt jesteś zj***nym debilem



Uwierz wolę być debilem niż wyborca pisu

mungo86

2022-01-20, 18:18
Nie mierzcie wszystkich 1 miara. Nie wiem czy byście chcieli mieć te 10k zł i opiekować się dzieckiem niepełnosprawnym jak jest w tym przypadku oraz mieli tyle odwagi by wychować 2 dodatkowych jako rodzina zastępcza. Wyjątkowo nie trafiony przykład. ;-)

mygyry

2022-01-20, 18:27
Muszę się przyznać, że nie wiem ile dokładnie zarabiam :lol:

jawolenerwysol

2022-01-20, 18:53
Zamknij się masz robić na mnie gościu a nie w internetach się wypłakiwać.
W moim sercu tylko PIS,

DoMESTOS

2022-01-20, 18:59
Jeszcze brakuje żeby mieli pato-streama i dzieciaków co wysyłają im pieniądze za to że są żałośni.

_arci

2022-01-20, 19:01
mungo86 napisał/a:

Nie mierzcie wszystkich 1 miara. Nie wiem czy byście chcieli mieć te 10k zł i opiekować się dzieckiem niepełnosprawnym jak jest w tym przypadku oraz mieli tyle odwagi by wychować 2 dodatkowych jako rodzina zastępcza. Wyjątkowo nie trafiony przykład.



odwagi czy głupoty?

Slovik13

2022-01-20, 19:04
Kobitka dostaje pieniądze bo jedno z dzieci musi być niepełnosprawne. Świadczenie pielęgnacyjne to się tak nazywa, gdy jedno z rodziców zrezygnuje z pracy. Mowa jest też o dodatek pielęgnacyjnym który też jest przyznawany rodzicom dziecka niepełnosprawnego.

zbynekmaslanka

2022-01-20, 19:09
mungo86 napisał/a:

Nie mierzcie wszystkich 1 miara. Nie wiem czy byście chcieli mieć te 10k zł i opiekować się dzieckiem niepełnosprawnym jak jest w tym przypadku oraz mieli tyle odwagi by wychować 2 dodatkowych jako rodzina zastępcza. Wyjątkowo nie trafiony przykład.



Tak przy okazji przecież ci ludzie o których mówisz z sadistica opiekują się tymi dziecimi ... płacą podatki, a podatki biorą się z ich pracy. Jednak jest jedna różnica ... nikt nie dał im wyboru czy chcą czy nie chcą sie opiekować.