18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najgorszy rodzaj przejścia dla pieszych

Jesse.Pinkman • 2023-10-02, 14:13
Dwupasmówka + brak sygnalizacji świetlnej = takie właśnie akcje.

grzehuu

2023-10-02, 14:25
a czemu najgorszy???
chyba najlepszy!
wtedy mamy najwięcej filmików :D

BambiPMT

2023-10-02, 14:29
Co ma rodzaj przejścia do debila co wbiega pod samochód?

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2023-10-02, 14:32
Najgorszy to jest k***a mongoł, który najpierw nie patrzy czy nic nie jedzie. Ha tfu, bądźmy szczerzy takiego dorosłego kretyna nie może być szkoda, który nie wie jak się przez zebre przechodzi.

Nazhir

2023-10-02, 15:31
Akrobata konkretny. Niemal ustał te akrobacje na bagażniku. Potrenuje trochę i coś z tego będzie.

chceszczynie

2023-10-02, 16:26
po obejrzeniu 50 takich filmów myślisz sobie: po ch*j on stał jak kołek, zamiast biec

po obejrzeniu 500 takich filmów: po ch*j on biegł, jak wystarczyło stać i by go ominął

po obejrzeniu 5000:


Will70

2023-10-02, 16:46
Napiszę jeszcze tutaj:
Zobaczcie film na Moto Prawda na YT, jak rządy ryją łby takim jak my, wmawiając, że na zachodzie kultura drogowa jest lepsza i kierowcy puszczają wszystkich na przejściach. ch*ja prawda. Tam gdzie są przejścia- są światła. A tam gdzie nie ma- pieszy ma stać i czekać jak cielak aż będzie mógł przejść. Przez 40 km jadąc nadmorskim pasem dróg niemieckich nie było ani jednego przejścia dla pieszych bez świateł. A nawet tych było niewiele. Tak, wtedy można jechać 50km/h przez wioski, bo nie musisz jak cymbał zatrzymywać się co 50 metrów. Więc nie szkoda tych idiotów, skoro słuchają błaznów, że mogą wchodzić w każdej chwili.

Lukers1234

2023-10-02, 17:09
Brak świateł to jedno. Ustawienie znaków to drugie :)

Sraj1

2023-10-02, 19:30
Will70 napisał/a:

Napiszę jeszcze tutaj:
Zobaczcie film na Moto Prawda na YT, jak rządy ryją łby takim jak my, wmawiając, że na zachodzie kultura drogowa jest lepsza i kierowcy puszczają wszystkich na przejściach. ch*ja prawda. Tam gdzie są przejścia- są światła. A tam gdzie nie ma- pieszy ma stać i czekać jak cielak aż będzie mógł przejść. Przez 40 km jadąc nadmorskim pasem dróg niemieckich nie było ani jednego przejścia dla pieszych bez świateł. A nawet tych było niewiele. Tak, wtedy można jechać 50km/h przez wioski, bo nie musisz jak cymbał zatrzymywać się co 50 metrów. Więc nie szkoda tych idiotów, skoro słuchają błaznów, że mogą wchodzić w każdej chwili.



Chyba najdalej gdzie byłeś za granicą, to swojego powiatu, w Łomży.

Dudasz666

2023-10-02, 19:32
A ja powiem tylko: pamiętaj słowa matki, nie biegaj przez przejście dla pieszych. :lol:

Perhydrol

2023-10-02, 20:26
Święte krowy = takie sytuacje

PutinToSmiec

2023-10-02, 21:24
Ja tu widze jakiegos debila slepego ! UYFE !

SkoPio1

2023-10-02, 21:30
Bambrych napisał/a:

Co ma rodzaj przejścia do debila co wbiega pod samochód?



To taki mechanizm jak z Supermanem i kryptonitem.
Gdy nie ma świateł, to debile biegają - gdy jest światło (zielone), to to odbiera debilom moc biegania i idą.
Ale czerwone nie działa i gdy debil wejdzie na czerwonym, to też pobiegnie.
No mniej więcej tak. :-)