18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najebany golfem

TT4 • 2016-08-15, 20:58
Cytat:

"Lublin 12.08 Trasa ekspresowa s12 pościg za pijanym kierowcą zakończył się delikatnym pouczeniem. Po zatrzymaniu przez policję okazało się, że kierowca miał 2,5 promila alkoholu we krwi lecz nie stracił prawa jazdy, bowiem nigdy takich dokumentów nie posiadał. Kierowcy grozi 5 tysięcy kary oraz 2 lata w zawiasach."

Ale w pysk to powinien zarobić na miejscu... :ukrzyzowany:

de...........sz

2016-08-16, 07:57
ch*j się czuje poza prawem i bez prawka jeździ, to bagiety powinni go poza prawem wywieźć w las, skopać ,rozebrać i zostawić. Jak nie umie szanować praw ustalonych przez społeczeństwo to niech żyje sobie w lesie ze zwierzętami...

~PowerBoBass

2016-08-16, 09:05
bingo100 napisał/a:

"Już cię miałem z lewej strony brać a ty skręcasz k***a"
No chłopie, naj***ny czy nie naj***ny, ale na skrzyżowaniu się nie wyprzedza.



Jak pod chałupę skręcał na jakimś wyp*zdowiu to ch*j, nie skrzyżowanie.

A teraz najciekawsze: nagranie prywatne nie jest dowodem, policja nie złapała go na gorącym uczynku, mógł pić po jeżdżeniu, Seba z telefonem pewnie nie będzie chciał zeznawać, a nawet jeśli, to nie ma alkomatu w nosie, także tego, pewnie ch*ja mu zrobią.

magicrodek123

2016-08-16, 09:27
yuzik napisał/a:



Zeszyty już pokupowane?

Takie bydło trzeba tępić, seba wpie**ol jeszcze spuścić powinien...kapusiu, no k***a idiota.



to była raczej ironia także luzu zwieracz

powoluku

2016-08-16, 10:43
Nagranie prywatne można użyć w sądzie bez problemu, wiem co mówię.

fantastico

2016-08-16, 15:46
Jacierpiedole napisał/a:

seba kapusiu mandat za telefon podczas jazdy



sfidiszhaus napisał/a:

rudy j***ny konfident k***a, takich to trzeba palic na stosie. A jesli nie rudy to ruda krew.

Jeszcze grozi starcowi ze go piedolnie w leb, no k***a te p*zdy za duzo w gta graja i pozniej nie maja na czym wyladowac agresji.



Wy tak k***a na serio? Bo nawet jak to marny trolling to i tak poniżej akceptowalnego poziomu. Także jebnąć się w łeb,nie robić nigdy prawka i nie wsiadać za kierownicę, bo ch*j wie co nawywijacie.

powoluku napisał/a:

Nagranie prywatne można użyć w sądzie bez problemu, wiem co mówię.



Sąd nie musi brać tego dowodu pod uwagę. Wiem co mówię. Jak będzie miał dobrą papugę to ten dowód odwali w przedbiegu.

CYPRIAN

2016-08-16, 22:19
powinien poj***ć typa prądem z akumulatora po przez kable rozruchowe

zez699

2016-08-17, 03:36
fiattt napisał/a:

I typowy Seba z BMW został przykładnym obywatelem...


Po głosie to bardziej pedał a nie seba.

Jacierpiedole

2016-08-17, 13:18
2 wina i od razu pijany!!! a taki seba po narkotykach i z telefonem w ręce wiele więcej krzywdy ludziom zrobić może a i tak konfidenci
















;)

M.K.

2016-08-18, 00:47
Takie nagranie poparte zeznaniem świadka jak najbardziej się nadaje. Gość widział, że jedzie naj***ny, wzywa policję która bada go alkomatem i chłop ma przej***ne. Gorzej, jeśli świadek by nie zeznawał, to nagranie jest nic nie warte.

szpidi

2016-08-18, 12:13
brawo Seba !

avesave

2016-08-27, 15:34
fiattt napisał/a:

I typowy Seba z BMW został przykładnym obywatelem...



jestes bardziej przyj***ny niz glowny bohater tego filmu