18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najebany golfem

TT4 • 2016-08-15, 20:58
Cytat:

"Lublin 12.08 Trasa ekspresowa s12 pościg za pijanym kierowcą zakończył się delikatnym pouczeniem. Po zatrzymaniu przez policję okazało się, że kierowca miał 2,5 promila alkoholu we krwi lecz nie stracił prawa jazdy, bowiem nigdy takich dokumentów nie posiadał. Kierowcy grozi 5 tysięcy kary oraz 2 lata w zawiasach."

Ale w pysk to powinien zarobić na miejscu... :ukrzyzowany:

Jacierpiedole

2016-08-15, 21:10
seba kapusiu mandat za telefon podczas jazdy

flejtuch

2016-08-15, 21:15
prawa jazdy nie ma to proste że jeździ od lewej do prawej :P żartuję, zaj***ć na miejscu.

Schabovy

2016-08-15, 22:25
A szkoda, że go nie pie**olnął... kilka razy.

Ni...........ny

2016-08-15, 22:39
Oj tam, przypie**alacie się, jedzie zygzakiem bo ma luzy na kierownicy,
i nie jest naj***ny tylko utyrany od tego kręcenia fajerą całą drogę :amused:

Cz...........as

2016-08-15, 22:50
W chinach za zabicie pandy, funkcjonariusz ma prawo zaj***ć typa i wrzucić do rowu. U nas powinno być pałą w łeb za wyczucie alko przy pierwszej rozmowie i dyby na kark automatycznie po wykryciu przez alkomat powyżej promila.

yuzik

2016-08-15, 23:35
Jacierpiedole napisał/a:

seba kapusiu mandat za telefon podczas jazdy



Zeszyty już pokupowane?

Takie bydło trzeba tępić, seba wpie**ol jeszcze spuścić powinien...kapusiu, no k***a idiota.

Nutzz

2016-08-15, 23:49
Kierowcy grozi 5 tysięcy kary oraz 2 lata w zawiasach - ot sens robienia prawa jazdy...

Sebor1995

2016-08-15, 23:55
Piwko dla kamerzysty.

bingo100

2016-08-16, 02:07
"Już cię miałem z lewej strony brać a ty skręcasz k***a"
No chłopie, naj***ny czy nie naj***ny, ale na skrzyżowaniu się nie wyprzedza.

sf...........us

2016-08-16, 02:33
rudy j***ny konfident k***a, takich to trzeba palic na stosie. A jesli nie rudy to ruda krew.

Jeszcze grozi starcowi ze go piedolnie w leb, no k***a te p*zdy za duzo w gta graja i pozniej nie maja na czym wyladowac agresji.

Eramod

2016-08-16, 02:44
@p jakby ci przejechał dzieciaka to bys go udusić chciał, wyzwac, opluć, rozejbać o głaz, przekopac z kolegami albo swoja zezowata żoną!! wiec siad na dupie j***ny lamusie i morda w kubek i pij herbate dalej oj jak ja bym ci chetnie wyj***ł jakbys takie cos przy mnie powiedział

~Velture

2016-08-16, 07:20
Cytat:

rudy j***ny konfident k***a, takich to trzeba palic na stosie. A jesli nie rudy to ruda krew.

Jeszcze grozi starcowi ze go piedolnie w leb, no k***a te p*zdy za duzo w gta graja i pozniej nie maja na czym wyladowac agresji.


Idź wróć i pie**olnij się z całej siły w jaja. Tak abyś nie mógł dalej przekazywać swoich zj***nych genów nigdy więcej.

Jest różnica między byciem konfiturą a normalnym człowiekiem.
Konfidentem byłby jakby tamten przekroczył prędkość albo kierunkowskazu nie użył czy tam inną pierdołę by zrobił a nie k***a typ co nie jest w stanie 1 słowa wypowiedzieć ani pojechać więcej jak 10cm w linii prostej bo jest tak nak***iony.