18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najdramatyzcniejszy mecz w historii piłki nożnej

Runej • 2013-01-22, 21:19
Siema. Zobaczyłem że na 'główną' dostał się materiał o boksie, więc czemu ma się nie dostać o piłce nożnej? A więc po krótce. Dzień 26.05.1999 , Nou Camp - Barcelona. To tutaj miał odbyć się finał ligi mistrzów pomiędzy Manchesterem United(Anglia) a Bayernem Monachium(Niemcy). Nic nie zapowiadało tego, że ten finał będzie jednym z najlepszych. Faworytem był Manchester United, który po zdobyciu Mistrza Anglii i Pucharu Anglii zmierzał po potrójną korone ( Mistrzostwo,Puchar,Liga Mistrzów). Jednak na drodze stanął im fantastyczny w tym czasie Bayern. To oni otworzyli wynik spotkania - 6 minuta - gol Mario Baslera... Ale to co zdarzyło się potem było bardzo upokarzające dla Niemców :mrgreen:

Dodam tylko tyle, że to moja własna sklejka - kiedyś dodałem ją na YT, ale mi Uefa zablokowała. Bardzo trudny do znalezienia materiał z polskim komentarzem Szpaka w internecie. Dlatego delektujcie się nieszczęściem Niemców :D Polecam obejrzeć do końca - niesamowite miny zawodników i kibiców Bayernu ;)



Mam jeszcze dodatkowy materiał z komenatarzami zawodników Manchesteru i dziennikarzy - jak ten materiał się spodoba to dodam w komentarzu.



Rottensparrow

2013-01-23, 03:05
A.J.K.S napisał/a:



Niemcy to k***y. Ja chcę w ryj dostać napinaczu :kawa:
Btw. Nawet nie potrafisz poprawnie złożyć tak banalnego zdania :facepalm:



k***y to te milion polskich kobiet które przyjeżdzają do pracy do Niemiec. A zdanie ułożyłem prawidłowo, ale skąd możesz o tym wiedzieć jak masz elokwencje na poziomie tostera

Kaprys

2013-01-23, 08:19
A mnie to ch*j obchodzi. Jakieś mecze, ustawki 22 pajaców ganiających za okrągłym workiem, za co dostają w ch*j szmalu od debili spuszczających się przy tym. A ustawki kiboli, bo moja drużyna 'jest najmojsza', to już w ogóle jest zj***nie dekla na maksa. Mecz, och ach k***a. Poj***ni jesteście kibice i kibole, i takie moje zdanie. Ja osobiście wolę podłubać przy samochodzie, zamontować wszelkie rzeczy, które standardowy egzemplarz nie posiada, za cenę kilku piwek. Ewentualnie, za cenę zj***nego biletu na zj***ny mecz, wolę wyłożyć więcej i kupić jakieś dobre wino, i spędzić fajny wieczór ze swoją kobietą. Nie rozumiem tego całego gówna związanego z piłką. Może gdybym nie miał kobiety.... i samochodu... Ale nie, IT moja trzecia pasja. Ale nie piłka, do cholery.

Sayper1

2013-01-23, 10:10
Właśnie sobie zdałem sprawe ze szpakowski nawet wtedy nie potrafił wymawiać nazwisk piłkarzy, j***ny ignorant.. Więc to jednak nie jest kwestia demencji..

zonu

2013-01-23, 11:34
chybeck napisał/a:

Drugi kandydat do tytułu najlepszego meczu w historii (i jednocześnie mój faworyt)

Liverpool - AC Milan, Stambuł 2005:



wybaczcie jakość.



Za Liverpool FC nie dostaniesz piwa...
tylko całą kratę !

slonzok

2013-01-23, 12:27
ch*j tam wiecie, najdramatyczniejszy to byl mecz miedzy Salwadorem a Hondurasem co mecz i rewanz wywolaly wojne miedzy krajami.