18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najdłuższy drift na świecie

~Velture • 2018-01-14, 07:37
BMW ustanowiło kilka dni temu nowy rekord Guinnessa w najdłuższym drifcie.

Musieli dotankowywać w trakcie driftowania 5 razy :shock:

W ciągu 8 godzin przejechali non-stop driftem ponad 374 kilometry.
Poprzedni rekord wynosił ponad 144 kilometry.

Szacun dla "cysterny" bo to wymagało w ch*j umiejętności :!:


tarcer123

2018-01-14, 16:41
Niech sobie każdy jeździ czym tam chce. Co nie zmienia faktu że niemieckie marki aut wcale nie są takie superaśne jak wydaje się polskim Januszom. ;)

waloos

2018-01-14, 16:50
Zajebiście się czyta te przekomarzania ludzi która marka samochodów jest lepsza, mniej się psuje itp. W momencie gdy mamy globalizację tak mocno posuniętą, że wiekszość marek samochodowych swoje podzespoły zamawia u tych samych firm.

Wszędzie tnie się koszty tak samo, wszędzie produkuje się podobnie, jedyne różnice to te na poziomie projektowania, ale to też się coraz mocniej zaciera, bo narzędzia optymalizacyjne i w ogóle fizyka ta sama. Nie mówię już o przepływie informacji.

Tak dla waszej uwagi, Koreańczyki a dokladniej Hyundai podkupił głównego inżyniera z BMW odpowiedzialnego w tej marce za zawieszenie. Nie wiem czy on nawet nie był typowo w M-Sport, ale tu już łapy uciąć nie dam. Efekt jest taki, że np nowy i30 jest samochodem super się prowadzącym, łączy względny komfort ze stabilnością w zakrętach, czyli to z czego BMW słynęło.

wzl_1946

2018-01-14, 17:08
Drift- zabawa dla idiotów.

Hesbollah

2018-01-14, 17:22
Drift bez palenia gumy, hałasu i dymu - to mi się podoba!

SirMajkel

2018-01-14, 17:23
przynajmniej nie kryją się kto przeważnie kupuje ich fury, mogli by jeszcze swoją linie dresów wypuścić.

KlinikaAborcyjna

2018-01-14, 17:24
Velture napisał/a:


Całe szczęście, że jeździsz tico :wyj***ne:



Ta ale ja jak zatankuję tico benzyną do pełna to potrajam wartość samochodu, spróbuj tak zrobić ze swoim. :wyj***ne:

DarthMoon

2018-01-14, 17:40
1:59 nie driftuje.... kanciarze!!

~Velture

2018-01-14, 17:46
wzl_1946 napisał/a:

Drift- zabawa dla idiotów.


Weź nie pie**ol farmazonów.
Co roku w zimę sobie jeżdżę bokiem (tak, jestem pedałem bo oszczędzam opony i się bawię tylko w zimę).
Robię to na parkingu przy stacji benzynowej. Nie stwarzam zagrożenia dla nikogo i po prostu się bawię. Ot tak.

Za to potępiam robienie tego na ulicy albo innej publicznej drodze.

wojtessky

2018-01-14, 19:20
przy nastepnym biciu rekordu będą jeszcze opony zmieniać ;)

Pawlogen

2018-01-14, 19:39
ja pie**ole, emocje jak na grzybach

P.S.

Jeżdżę oplem który się psuje i jeżdżę k***a audi który też się psuje, sąsiad ma citroena i nie jeździ i się nie psuje

razak

2018-01-14, 21:58
ale po ch*j ?

PieronJasnySzlag

2018-01-14, 22:01
Uwielbiam takie Januszowanie:
-a po co to?
-bmw to szajs
-jeżdże citroenem i lepiej transportować fotele a nie driftować
-nuudy
-komu to potrzebne?
-mam opla
-zabawa dla idiotów

Typowy Janusz, siedzi cały dzień przed telewizorem i komputerem i narzeka na wszystko co się ciekawego dzieje u innych.

PS. Tak, jeżdżę BMW i tak, podobał mi się ten nudny filmik.

lordindycznik

2018-01-14, 22:51
Ja się zastanawiam czy w momencie lekkiej kolizji nie było oszustwa gdyby nie było kolizji prawdopodobnie betka by się wyprostowała, nie wiem tak obstawiam.

Większe wrażenie zrobiło na mnie moment tankowania bo tu już wchodzi w grę jednak precyzja i co najważniejsze synchronizacja :)

DużyKutas

2018-01-14, 23:05
IamSAVAGE napisał/a:

@up
Może i on jeździ tico, ale ma rację, niemieckie auta nie dorastają do pięt innym. no, są na równi z koreańczykami, ale skośnookie produkują tani szajs, niedługo zaczną to w lidlu sprzedawać za grosze.

Każdemu pasuje co innego, ja wolę jeździć minivanem marki Citroen, jak fotele w domu zostaną, to jakąś trumnę się przewiezie, bo takie pakowne to auto :D



Widzisz, jedni wolą pakowne auto a drudzy poziom luksusu. A prawda jest taka że Niemcy robią jedne z najlepszych samochodów. A żeby przewieźć trumnę to tego co stać na fajną brykę stać go również na wynajem jakiejś taniej cytryny z wypożyczalni na dwa tygodnie za 2000zł. Bo tak naprawdę to są to śmieszne pieniądze. nawet na nowoczesny telefon nie starczy.

stary_piernik

2018-01-15, 06:15
ok, super... ale teraz zróbcie to jakimś elektrycznym ;)