18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najdłuższy drift na świecie

~Velture • 2018-01-14, 07:37
BMW ustanowiło kilka dni temu nowy rekord Guinnessa w najdłuższym drifcie.

Musieli dotankowywać w trakcie driftowania 5 razy :shock:

W ciągu 8 godzin przejechali non-stop driftem ponad 374 kilometry.
Poprzedni rekord wynosił ponad 144 kilometry.

Szacun dla "cysterny" bo to wymagało w ch*j umiejętności :!:


TT4

2018-01-14, 08:05
Starsza M5 dzielnie pomaga :ok:

Z tego co wiem BMW odzyskało rekord bijąc Toyotę GT86.

Jedna z moich ulubienych reklam i jedno z ostatnich BMW, które BMW jest:



Kuba Przygoński teraz płacze...

tarcer123

2018-01-14, 08:20
Trzeba bylo przygotowac fure i zamiast tylnej kanapy lub w bagazniku zrobic dodatkowy zbiornik paliwa a nie pierdzielic sie z dotankowaniem w czasie jazdy. Ale czego to sie nie zrobi ku uciesze gawedzi. ;)

TT4

2018-01-14, 09:02
tarcer123 napisał/a:

Trzeba bylo przygotowac fure i zamiast tylnej kanapy lub w bagazniku zrobic dodatkowy zbiornik paliwa a nie pierdzielic sie z dotankowaniem w czasie jazdy. Ale czego to sie nie zrobi ku uciesze gawedzi.



Ogól plecy.

jbone

2018-01-14, 09:58
ch*j z tym.Nie stać mnie na takie auto.Witamy w Polsce.

OchroniarzTu

2018-01-14, 11:38
ciekawe po ile taki samochód ?
napisałem list do Niemiec tam do fabryki BMW bo dużo tam produkują takich aut to może by dali mi jedno nic by na tym nie stracili a ja bym był wdzięczny, zawsze to idzie na wakacje dojechać z rodziną

elfis

2018-01-14, 11:40
co to za drift, bez palenia gumy

aaaaaaaaaaaaaa

2018-01-14, 12:51
Jakiś mały bak w tej beemce .
Ja 500km robię na jednym tankowaniu :mrgreen:

Raflik

2018-01-14, 13:32
ciekawe kiedy wymieniali spalone opony ??

KlinikaAborcyjna

2018-01-14, 13:41
Jaranie się niemiecka motoryzacją to pedalstwo.
A wszystkie modele audi i be-em-wu to ciota i ch*j.
:kawa:

~Velture

2018-01-14, 14:17
KlinikaAborcyjna napisał/a:

Jaranie się niemiecka motoryzacją to pedalstwo.
A wszystkie modele audi i be-em-wu to ciota i ch*j.
:kawa:


Całe szczęście, że jeździsz tico :wyj***ne:

Malloy

2018-01-14, 14:54
@up
Może i on jeździ tico, ale ma rację, niemieckie auta nie dorastają do pięt innym. no, są na równi z koreańczykami, ale skośnookie produkują tani szajs, niedługo zaczną to w lidlu sprzedawać za grosze.

Każdemu pasuje co innego, ja wolę jeździć minivanem marki Citroen, jak fotele w domu zostaną, to jakąś trumnę się przewiezie, bo takie pakowne to auto :D

Sonal

2018-01-14, 15:47
Po tym jak się dowiedziałem, że (UWAGA) są zawody (sic!) w paleniu gumy - to już takie debilizmy na mnie nie robią wrażenia, że to komuś* może się podobać.

* tego kogoś wyobrażam sobie nie tylko jako biedę umysłową (bo to oczywistość) - czyli góra szkoła średnia... o ile - to i finansową - czyli mający co najmniej dwadzieścia lat i siedzący nadal na plecach rodziców.... a sami rodzice to na 98% oboje nikotynizujący się, zaś co najmniej jeden z nich także alkoholizujący się.

~Velture

2018-01-14, 16:20
IamSAVAGE napisał/a:

@up
Może i on jeździ tico, ale ma rację, niemieckie auta nie dorastają do pięt innym. no, są na równi z koreańczykami, ale skośnookie produkują tani szajs, niedługo zaczną to w lidlu sprzedawać za grosze.

Każdemu pasuje co innego, ja wolę jeździć minivanem marki Citroen, jak fotele w domu zostaną, to jakąś trumnę się przewiezie, bo takie pakowne to auto :D


Miałem citroena xsarę człowieku. Mógłbym ci wyliczać jej wady pół dnia ale szybciej byłoby wyliczyć zalety - kiedy się nie psuła to jechała. Tyle.

Marty79

2018-01-14, 16:35
Zajebiste tylko czemu to słuźy??? Takie jeźdźenie wkółko i palenie gumy bez palenia gumy??