18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nagrywamy się na dowód w sprawie stłuczki na parkingu ...

Halman • 2020-06-19, 16:45

gdy nagle, nie wiadomo skąd pojawia sie poligon6

St...........on

2020-06-20, 02:53
janlew napisał/a:

To efekt propagandy, płynącej z każdej strony. Wróg to biały człowiek cywilizacji łacińskiej, można nim pogardzać. Kochać i klękać trzeba nad cierpieniem zwierzątków, murzynków, klimatu, żydów i syryjczyków itd. Jak tak nie myślisz to faszyści i rasiści, nazwą cię faszystą i rasistą
U nas nie piorą aż tak mózgu w związku z murzynami, a odkąd PO odeszło nawet islam i sodomici przestali być świętci. Niestety co do zwierządków popie**oleństwo osiąga apogeum. Jakieś więzienie za zabijanie karpi, albo z trzymanie psa na łańcuchu... Masakra. Jak ktoś byłby w stanie pobić a nawet zabić człowieka, za jakieś durne zwierze, to jest to chory psychicznie. Jak ktoś ma znieczulice na ludzi, a płacze bo piesek, również ma wyprany mózg. Ja tu widzę babę co walnęła szczekającym szczurem o ziemie i tyle. Śmiechłem bo mnie zaskoczyła, i to cała reakcja.



Jak mnie wk***iają takie lewackie wpociny lewackich k***ii to zaj***łbym łopatą. Ty się za normalnego uważasz? Właśnie podpiołeś politykę pod post z rozpie**alanym psem. Ty k***a poj***ny fanatyk jesteś, to takich jak was powinno się leczyć lub utylizować.

Za tępy jesteś ,żeby to ogarnąć tu nie chodzi o psa tylko o istote słabszą, tak samo jak bys dziecku publicznie przypie**olił przy mnie to byś je osierocił tępa pało.

Angevil napisał/a:

Uspokoję cię - gdyby to był pies to by go nie podniosła z taką łatwością więc nie ma mowy o żalu za pasem bo psa na tym nagraniu nie ma. To była zwykła pomyłka w laboratorium, mieszanina pchły z chomikiem, nic nie warte włochate 4 łapy które w ogóle nie powinno nigdy powstać ale ludzie których nikt nie chce bo są skretyniali potworzyli sobie takie szczekające cosie do towarzystwa no i niestety bardzo często stawiają wyżej nad dobro ludzkie. Cywilizacja 21 wieku i to trzymanie psów po bokach co 2 mieszkanie to jest większy rak niż to co się dzieje w Stanach...



To jedz w Bieszczady, zbuduj chatę z gówna i patyków i mieszkaj sobie sam z dala od wszystkiego :amused:

killua

2020-06-20, 11:52
janlew napisał/a:

Co to za debilne porównanie. Co mają zwierzęta do ludzi. Nie lubię krzywdy ludzkiej, ale u mnie w głowie panuje porządek. Jak normalny człowiek, najbardziej nie mogę patrzeć na krzywdę:
- rodziny
-- znajomych
--- dzieci
---- kobiet (niewinnych)
----- rodaków
------ przedstawiciele mojej cywilizacji
Odtąd mam już coraz bardziej lub całkowicie wyj***ne:
------- przedstawiciele innych cywilizacji, wyznań i ras
--------zwierzęta
--------- lewacy
----------rośliny
-----------kamienie



A jak w rodzinie masz lewaka (załóżmy że jesteś bratem jednego z posłów PiS na potrzeby tej symulacji) i on napie**ala swoją żonę. to komu kibicujesz ? :)

Erqti

2020-06-20, 12:04
Trzeba tu odróżnić krzywdę na zwierzęciu a krzywdę na własności. co się często myli i określa niektórych jako poj***nych miłośników zwierząt. Są ludzie, którzy w obronie swojej własności są gotowi zaj***ć za byle co, przykładem może być z dupą którą sebix pomiata jak szmatą, ale spróbuj zamoczyć to kosę ożeni bez namysłu :-)

edmund

2020-06-20, 12:22
szczerze, to śmiesznie tym kundlem napie**alał