18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nagrywamy się na dowód w sprawie stłuczki na parkingu ...

Halman • 2020-06-19, 16:45

gdy nagle, nie wiadomo skąd pojawia sie poligon6

Essent

2020-06-19, 17:06
Grubsza sprawa, skoro psa do piachu przyzwyczajają :kawa:

Kopytkarz

2020-06-19, 17:40
Jak to jest, że bardziej jest mi szkoda psa niż garstki ludzi

willoo

2020-06-19, 17:56
jakby to był mój pies to bym zrobił jej to samo 100x bardziej

KaprysLosu

2020-06-19, 18:13
aż się nasuwa stare przysłowie, gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta :)

janlew

2020-06-19, 18:26
Kopytkarz napisał/a:

Jak to jest, że bardziej jest mi szkoda psa niż garstki ludzi


To efekt propagandy, płynącej z każdej strony. Wróg to biały człowiek cywilizacji łacińskiej, można nim pogardzać. Kochać i klękać trzeba nad cierpieniem zwierzątków, murzynków, klimatu, żydów i syryjczyków itd. Jak tak nie myślisz to faszyści i rasiści, nazwą cię faszystą i rasistą
U nas nie piorą aż tak mózgu w związku z murzynami, a odkąd PO odeszło nawet islam i sodomici przestali być świętci. Niestety co do zwierządków popie**oleństwo osiąga apogeum. Jakieś więzienie za zabijanie karpi, albo z trzymanie psa na łańcuchu... Masakra. Jak ktoś byłby w stanie pobić a nawet zabić człowieka, za jakieś durne zwierze, to jest to chory psychicznie. Jak ktoś ma znieczulice na ludzi, a płacze bo piesek, również ma wyprany mózg. Ja tu widzę babę co walnęła szczekającym szczurem o ziemie i tyle. Śmiechłem bo mnie zaskoczyła, i to cała reakcja.

Myxxer

2020-06-19, 18:30
Kopytkarz napisał/a:

Jak to jest, że bardziej jest mi szkoda psa niż garstki ludzi



jesteś niedoj***ny

CzerstWybut

2020-06-19, 18:47
Kopytkarz napisał/a:

Jak to jest, że bardziej jest mi szkoda psa niż garstki ludzi



Bo takie zwierze nie obroni się przed "myślącym" czlowiekiem. To nie zwierzak jest winny otoczenia w jakim żyje. Jest skazany na łaske ludzi. Zwierzęta nie rozumieją poj***nych zachowań ludzi i poprostu im ufaja. A ludzi nie szkoda bo często sami są sobie winni i mają szanse sie wybronić chociażby słownie.

janlew napisał/a:

To efekt propagandy, płynącej z każdej strony. Wróg to biały człowiek cywilizacji łacińskiej, można nim pogardzać. Kochać i klękać trzeba nad cierpieniem zwierzątków, murzynków, klimatu, żydów i syryjczyków itd. Jak tak nie myślisz to faszyści i rasiści, nazwą cię faszystą i rasistą
U nas nie piorą aż tak mózgu w związku z murzynami, a odkąd PO odeszło nawet islam i sodomici przestali być świętci. Niestety co do zwierządków popie**oleństwo osiąga apogeum. Jakieś więzienie za zabijanie karpi, albo z trzymanie psa na łańcuchu... Masakra. Jak ktoś byłby w stanie pobić a nawet zabić człowieka, za jakieś durne zwierze, to jest to chory psychicznie. Jak ktoś ma znieczulice na ludzi, a płacze bo piesek, również ma wyprany mózg. Ja tu widzę babę co walnęła szczekającym szczurem o ziemie i tyle. Śmiechłem bo mnie zaskoczyła, i to cała reakcja.



Już widzę jakie masz podejście i współczucie do ludzi jak na zwierzęta masz wyj***ne kiedy ktoś np. krzywdzi zwierzaka w twojej obecności

:roll:

Chyba że pie**olisz tu tak w poszukiwaniu piw od poligona

janlew

2020-06-19, 19:17
Daster napisał/a:

Już widzę jakie masz podejście i współczucie do ludzi jak na zwierzęta masz wyj***ne kiedy ktoś np. krzywdzi zwierzaka w twojej obecności
Chyba że pie**olisz tu tak w poszukiwaniu piw od poligona


Co to za debilne porównanie. Co mają zwierzęta do ludzi. Nie lubię krzywdy ludzkiej, ale u mnie w głowie panuje porządek. Jak normalny człowiek, najbardziej nie mogę patrzeć na krzywdę:
- rodziny
-- znajomych
--- dzieci
---- kobiet (niewinnych)
----- rodaków
------ przedstawiciele mojej cywilizacji
Odtąd mam już coraz bardziej lub całkowicie wyj***ne:
------- przedstawiciele innych cywilizacji, wyznań i ras
--------zwierzęta
--------- lewacy
----------rośliny
-----------kamienie

Payan

2020-06-19, 19:37
No to odj***ł poligon. Chyba gorszy dzień miał.

b3nti

2020-06-19, 21:08
o sk***isyn, nie spodziewałem sie tego :mrgreen:

Pietruchm

2020-06-19, 21:33
ALe k***a zaj***ł bym ja na miejscu... ja pie**ole, serio jak jakiegos da silwe cwiartuja jakos mnie nie rusza ale to to przesada!!

Angevil

2020-06-19, 22:00
willoo napisał/a:

jakby to był mój pies to bym zrobił jej to samo 100x bardziej



Uspokoję cię - gdyby to był pies to by go nie podniosła z taką łatwością więc nie ma mowy o żalu za pasem bo psa na tym nagraniu nie ma. To była zwykła pomyłka w laboratorium, mieszanina pchły z chomikiem, nic nie warte włochate 4 łapy które w ogóle nie powinno nigdy powstać ale ludzie których nikt nie chce bo są skretyniali potworzyli sobie takie szczekające cosie do towarzystwa no i niestety bardzo często stawiają wyżej nad dobro ludzkie. Cywilizacja 21 wieku i to trzymanie psów po bokach co 2 mieszkanie to jest większy rak niż to co się dzieje w Stanach...

CzerstWybut

2020-06-20, 01:36
janlew napisał/a:

Co to za debilne porównanie. Co mają zwierzęta do ludzi. Nie lubię krzywdy ludzkiej, ale u mnie w głowie panuje porządek. Jak normalny człowiek, najbardziej nie mogę patrzeć na krzywdę:
- rodziny
-- znajomych
--- dzieci
---- kobiet (niewinnych)
----- rodaków
------ przedstawiciele mojej cywilizacji
Odtąd mam już coraz bardziej lub całkowicie wyj***ne:
------- przedstawiciele innych cywilizacji, wyznań i ras
--------zwierzęta
--------- lewacy
----------rośliny
-----------kamienie



Świat się rozwija a ty dalej w średniowieczu. Dalej byś palił wiedźmy i czarodziejki na stosie ? W tamtych czasach nie znali empatii.

nomercyman

2020-06-20, 02:31
pater 3 enter the game

player 3 enter the game