18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

topol817

2016-04-13, 00:11
Shay_Cormack napisał/a:


Top Gear był dobry, z powodu prowadzących. Ta trójka miała charyzmę i specyficzne podejście do tematu motoryzacji. Była między nimi "chemia", a nie z powodu siły marki jaką miał ten program.

Z formułą doj***łem. Niech będzie nie formuła tylko efekt końcowy. Zadowolony? Obczaj sobie fragmenty talk show z BBC One w którym jest współprowadzącym(nie pamiętam tytułu). Gość jest czasem zabawny, ale ten program nie polegał tylko na tym że Clarkson, May i Hammond byli zabawni. To tak jakby zamienić Karola Strasburgera na kogoś kto opowiada śmieszne dowc**y. No nie da się i ch*j


Oczywiście, zgodzę się że była między nimi chemia, i tu tkwiła moc programu. Ale po pierwsze primo. Nie tylko to było przyczyną sukcesu. Producenci mieli naprawdę świetne pomysły (do pewnego momentu), i spory budżet na ich zrealizowanie. Same materiały były technicznie zrobione genialnie, świetne ujęcia, dobra muzyka. Patrząc po trailerze, to się nie powinno zmienić, a myślę że będzie wręcz przeciwnie - realizacyjnie powinni zrobić program jeszcze lepszy, żeby jakoś przyciągnąć nowych widzów i przekonać malkontentów.

Po drugie primo, skąd wiesz że między nowymi prowadzącymi nie będzie? Wiadomo, że coś takiego nie pojawia się od razu - myślę że warto dać im trochę czasu. A już przynajmniej wstrzymać hejt do czasu obejrzenia pierwszego odcinka.

Po trzecie primo, ultimo, tak jak mówiłem wcześniej - stare trio będzie miało swój program. A to, że nazwa będzie inna, nie ma żadnego znaczenia. Gdyby nowy Top Gear był po prostu nowym programem motoryzacyjnym pod inną nazwą, to gwarantuję że ludzie byliby pozytywnie nastawieni i nie byłoby całej tej gównoburzy którą obecnie widać. A to moim zdaniem debilne podejście, bo osobiście nie obchodzi mnie jak się nazywa program - ważne żeby był dobry.

gu...........y1

2016-04-13, 07:30
Z tym blond pedałem,to już nie top gear,nawet spojrzeć na niego nie mogę bez obrzydzenia.

Kv...........ft

2016-04-13, 12:24
@topol817, nie ma co gównoburzyć. Wyniki oglądalności pokażą że miałę rację :amused:

sk911

2016-04-13, 18:39
Który to sezon i odcinek ?

barte95

2016-04-13, 18:58
sk911 napisał/a:

Który to sezon i odcinek ?



Sezon 11 Odcinek 03

konował

2016-04-13, 19:01
@Shay_Cormack
Dokładnie tak jak mówisz. I to nie jest kwestia żadnego bycia najmądrzejszym. Tylko chłodna obserwacja. To tak jak z terminatorem. Wyobrażacie go sobie bez Arnolda? Bo ja nie. Nawet jeśli film byłby znośny to bez Schwarzeneggera to już nie to samo.