18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KI...........R3

2016-04-12, 20:42
Mój ulubiony program, wiadomo dużo ustawek ale te trio Clarkson,Hammond,May było zajebiste :) Teraz top gear nie będzie takie same :(

sammael666

2016-04-12, 20:42
U nich mi nawet ten brytyjski akcent nie przeszkadzał. Stary dobry poczciwy Top Gear. Piwko...

Kv...........ft

2016-04-12, 21:40
@KIERR3, Top Gear bez nich to gówno. Nie da się tego oglądać. Ta ruda ciota która go prowadzi, porzygała się w czasie testu jakiegoś superauta :D . Na szczęście Clarkson, Hammond i May kręcą jakiś nowy program. Wrzucają co jakiś czas fotki z planu na fejsbuki.

xpl1337

2016-04-12, 22:11
to juz jest top gear z ta ruda ciota?

MlodyPoliglota

2016-04-12, 22:13
nie najlepszy, tylko nieudolny. No i zajął 3. miejsce.

BigMrBlack

2016-04-12, 22:27
Zaczynamy kolejne okrążenie internetu.

Pół żartem pół serio ostatnio zastanawiałem się nad tym problemem. Coraz to młodsze pokolenia będzie docierać do filmików w internecie, rozpowszechniać je dalej z myślą, że są pierwsi. Historia zatacza kręgi. Ciekawe ile razy zobaczymy jeszcze 2girls 1cup na hardzie.

topol817

2016-04-12, 22:36
Shay_Cormack napisał/a:

@KIERR3, Top Gear bez nich to gówno. Nie da się tego oglądać. Ta ruda ciota która go prowadzi, porzygała się w czasie testu jakiegoś superauta :D . Na szczęście Clarkson, Hammond i May kręcą jakiś nowy program. Wrzucają co jakiś czas fotki z planu na fejsbuki.



Widzę że mamy eksperta. Nie wyszedł jeszcze żaden odcinek, tylko krótki trailer (całkiem niezły swoją drogą), ale ty już wiesz że się nie da oglądać i że to gówno.

Sam jestem fanem Top Geara od dość dawna, i wstrzymam się z oceną do momentu obejrzenia pierwszego odcinka. Zgodzę się z KIERR3, to na pewno nie będzie to samo, ale inny =/= gorszy.

Poza tym, skoro stare trio ma swój program, to po ch*j marudzić na nową ekipę TG? Dostaniemy do oglądania dwa programy zamiast jednego - ja jako widz uważam to za dobrą rzecz. Jak mi się nie spodoba to trudno, nie będę oglądał. Ale nie widzę powodów żeby żalić się w tym momencie na nowego TG.

Co...........nt

2016-04-12, 22:48
@up I to mi sie podoba... Racjonalne otwarte podejscie... A nie k***a tylko j***ni frustraci dookola ktorym sie wydaje ze wszystko wiedza bo maja gowno w glowie zamiast mozgu, nie bedac tego swiadomym i co gorsza nawet jak im sie pokaze palcem ich uposledzenie to nie potrafia sobie zdac z tego sprawy... Podludzie j***ni ;d

corpo_kills_me

2016-04-12, 22:51
Nawet May wyrwał chwasta a Wy Sadole dalej na ręcznym...

fabiothethird

2016-04-12, 22:57
MexicoCojonez napisał/a:

Zwycięski James May ;-)



Tak zwycięski, że zajął trzecie miejsce. Angielska języka, trudna języka.

Tak, tak wiem. Pewnie zajął wszystkie 3 miejsca, ale to i tak z dupy wyszło

Kv...........ft

2016-04-12, 23:03
@topol817, Chris Evans zamiast Clarksona - rzeczywiście formuła programu nie do przewidzenia. :facepalm: To będzie klon Fifth Gear, a i to nieudolny

Top Gear był dobry, z powodu prowadzących. Ta trójka miała charyzmę i specyficzne podejście do tematu motoryzacji. Była między nimi "chemia", a nie z powodu siły marki jaką miał ten program.

topol817

2016-04-12, 23:06
Shay_Cormack napisał/a:

@topol817, Chriss Evans zamiast Clarksona - rzeczywiście formuła programu nie do przewidzenia.

:facepalm:



Rozwiń myśl. Jak zmieni się formuła programu?

Kv...........ft

2016-04-12, 23:15
topol817 napisał/a:



Rozwiń myśl. Jak zmieni się formuła programu?



Z formułą doj***łem. Niech będzie nie formuła tylko efekt końcowy. Zadowolony? Obczaj sobie fragmenty talk show z BBC One w którym jest współprowadzącym(nie pamiętam tytułu). Gość jest czasem zabawny, ale ten program nie polegał tylko na tym że Clarkson, May i Hammond byli zabawni. To tak jakby zamienić Karola Strasburgera na kogoś kto opowiada śmieszne dowc**y. No nie da się i ch*j