18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nagranie zgłoszenia sabobójstwa

Kacu63 • 2021-01-09, 23:12
Nagranie zgłoszenia około dziesięcioletniej, zapłakanej dziewczynki, która odkryła swojego brata z dziurą w głowie.

Słychać że to nie ściema. Mocne!!
Kto nie ma problemów z empatią to na bank poczuje to co ja.


Człowiek daje rade oglądać okrucieństwo i cierpienie, ale tragedia bliskich, zwłaszcza dzieci czy matek i to w takim wykonaniu jak na tym nagraniu.. k***a


________________________

Nagranie troche lat ma, jednak szukałem po tagach i nie znalazłem. Może kiedyś tu było, ale warto powtórzyć.
Nie sądzę, żeby nadawało się na harda

Ce...........00

2021-01-11, 12:20
InsanityMotion napisał/a:

Kolezki ojciec sie powiesił jak uczyliśmy się razem, to na pewno przez dostęp do broni co?
Ludzie umierają i popełniają samobójstwo nieważne czy mają dostęp do broni czy nie. Wiesz, że w Europie bez k***a niebezpiecznej broni jest wiekszyy odsetek samobojstw niż w agresywnej niebezpiecznej Ameryce.
Jak ktoś chce popełnić samobójstwo to je popelni i nie potrzebuje dostępu do broni. Jakby nie mial broni mógłby być na tyle zdesperowany by skoczyć z x piętra, rozj***ć się autem na drzewie, w ch*j możliwości jest rownie skutecznych i szybkich co bron.
Posiasajac bron tez zauwaz, ze jakby źle trafił, moglby sparaliżowanym warzywem być na xx lat. Na pewno zachecajacy efekt dla chcącego sie zabić.
Wiec skoncz pie**olic te wymyślone bzdury o broni na temat której masz zerowe pojęcie.



to lewak, oni o niczym nie mają pojęcia.

haber6666

2021-01-11, 13:41
Od 10 lat jeżdżę w karetce pogotowia ratunkowego, byłem świadkiem tyłu różnych tragedii, że masakra. Ważne, zeby nauczyć się patrzeć na wszystko jak na zły film. Ta tzw. empatia to coś co pomiesza tylko w głowie. Ludzie nie rozumieją tego, ale my nie możemy sobie pozwolić na współodczuwanie tragedii innych, jest tego po prostu za dużo. Łeb by pękł. Niestety pomimo starań i tak część zła i niesprawiedliwości tego świata w pamięci zostaje. Pozdro

Lyttald

2021-01-11, 14:00
PsikutaBezS napisał/a:

Gdzie są debile od powszechnego dostępu do broni ???



Brak powszechnego dostępu do broni powoduje jedynie to, że broń mają przede wszystkim Ci niedobrzy :P

nehru

2021-01-11, 18:26
PsikutaBezS napisał/a:

Ty jesteś debilem. Zabił się bo miał dostęp do broni i uznał że to łatwe i szybkie. (impuls) Od leków czy innego gówna to mógły sraczki dostać.
"Co tydzień ginie dziecko, bo w domu jest broń." - tak wygląda USA ale debil tego nie zrozumie.



Jakieś potwierdzenie policyjnymi statystykami tego cytatu rozumiem, że posiadasz?
Druga sprawa, tam jest wg google 328,2 miliona osób (rok 2019). Nawet jeśliby Twój chory cytat był prawdziwy, to i tak coś mało. Poza tym co ten cytat przekazuje, że dzieci się zabiją same czy giną z broni z czyjejś ręki?

Bardzo mądrze odpisali Ci @InsanityMotion i @Lyttald

Idąc Twoim zj***nym tokiem myślenia powinniśmy zaprzestać korzystać z samochodów, samolotów i wszelakich środków transportu, bo one przyczyniają się do statystyk zgonów.
W ciemno nigdy nie powinno się oceniać ludzi, ale moje wyobrażenie o Tobie, to stary pierdziel który swoją najpiękniejszą cześć życia przeżył za komuny i tak mu zostało w zakutym łbie, że to władza ma broń, a obywatel to poddany.

AN...........or

2021-01-11, 21:41
Kacu63 napisał/a:

Człowiek daje rade oglądać okrucieństwo i cierpienie, ale tragedia bliskich, zwłaszcza dzieci czy matek i to w takim wykonaniu jak na tym nagraniu.. k***aa



Mi ku*as mocno staje zawsze od takich nagrać , lubie sobie trzepać słuchając tego , szybko dochodzę wtedy

Kfolu18

2021-01-12, 01:05
To nie broń zabija. Moja jeszcze nikogo sama nie zabiła. To ludzie i tylko ludzie.