18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nagranie zgłoszenia sabobójstwa

Kacu63 • 2021-01-09, 23:12
Nagranie zgłoszenia około dziesięcioletniej, zapłakanej dziewczynki, która odkryła swojego brata z dziurą w głowie.

Słychać że to nie ściema. Mocne!!
Kto nie ma problemów z empatią to na bank poczuje to co ja.


Człowiek daje rade oglądać okrucieństwo i cierpienie, ale tragedia bliskich, zwłaszcza dzieci czy matek i to w takim wykonaniu jak na tym nagraniu.. k***a


________________________

Nagranie troche lat ma, jednak szukałem po tagach i nie znalazłem. Może kiedyś tu było, ale warto powtórzyć.
Nie sądzę, żeby nadawało się na harda

MrNeko

2021-01-10, 12:53
PsikutaBezS napisał/a:

Gdzie są debile od powszechnego dostępu do broni ???



No nie wiem moze złożyło się na too jeszcze parę innych czynników? Może depresja itp

Tetrix

2021-01-10, 15:32
Kacu63 napisał/a:

A- lepiej ją zabezpieczają w domu
B- ciekawe czy ludzie sprzedający broń, sznury, leki, żyletki, mosty czy wysokie budynki mogą na siebie patrzeć w lustrze, bydlaki. To przez nich te wszystkie śmierci!



A wyobraź sobie takiego szatana, który by zaczął stawiać mosty z leków powiązanych sznurkami.o.0 I gdzie są teraz Twoi bogowie xD
Aokigahara odchodzi do lamusa.

petru23

2021-01-10, 17:01
Kacu63 napisał/a:


Kto nie ma problemów z empatią to na bank poczuje to co ja.



ja mam ale chyba poczułem to co Ty. Zj***łeś się tak straszliwie, że aż oczy szczypią. Co Ty k***a jadłeś?

anewmorning

2021-01-10, 17:12
poważnie? dlaczego jest możliwość udostępniania ateriałów z YT? Przeciez tam nie ma nic, co zasługuje na sadistica

Geigi

2021-01-10, 17:13
Kacu63 napisał/a:

A- lepiej ją zabezpieczają w domu
B- ciekawe czy ludzie sprzedający broń, sznury, leki, żyletki, mosty czy wysokie budynki mogą na siebie patrzeć w lustrze, bydlaki. To przez nich te wszystkie śmierci!



i krzesła, nie zapominaj o krzesłach!

ritu4l

2021-01-10, 17:20
Faktycznie strasznie się tego słucha, trzeszczy jak sk***ysyn i same jakieś równoważniki zdań

aaaaaaaaaaaaaa

2021-01-10, 17:28
PsikutaBezS napisał/a:

Gdzie są debile od powszechnego dostępu do broni ???



No ale o h*j ci chodzi?
Jakby nie broń, to połknąłby kapsułkę proszku i umierał w męczarniach. A tak szybko i bez bólu.
Tylko trochę nafajdał w mieszkaniu.

Geigi napisał/a:

i krzesła, nie zapominaj o krzesłach!



Szczególnie elektryczne

35i

2021-01-10, 17:28
Kacu63 napisał/a:

Mocne!!



Chyba takie.



:-D

nehru

2021-01-10, 17:55
PsikutaBezS napisał/a:

Gdzie są debile od powszechnego dostępu do broni ???



Debilem to jesteś Ty. Broń sama z siebie nie zabija. Broń nie jest jedynym sposobem na samobójstwo ani na zabójstwo. Szkoda się rozpisywać i tracić czas tłumacząc przeciętnemu tępemu polakowi jakim Ty jesteś, że broń nie jest zła póki używa jej ktoś z głową. Kiedyś ta broń może Ci się przydać.

PsikutaBezS

2021-01-10, 18:30
nehru napisał/a:

Debilem to jesteś Ty. Broń sama z siebie nie zabija. Broń nie jest jedynym sposobem na samobójstwo ani na zabójstwo. Szkoda się rozpisywać i tracić czas tłumacząc przeciętnemu tępemu polakowi jakim Ty jesteś, że broń nie jest zła póki używa jej ktoś z głową. Kiedyś ta broń może Ci się przydać.



Ty jesteś debilem. Zabił się bo miał dostęp do broni i uznał że to łatwe i szybkie. (impuls) Od leków czy innego gówna to mógły sraczki dostać.

"Co tydzień ginie dziecko, bo w domu jest broń." - tak wygląda USA ale debil tego nie zrozumie.

plastic

2021-01-10, 19:23
PsikutaBezS napisał/a:

Gdzie są debile od powszechnego dostępu do broni ???



ja jestem za wprowadzeniem testów IQ w ramach pozwolenia na KAŻDE istniejące narzędzie, aby być pewnym, że tacy jak ty nic już nie napiszą :D
hi hi, zdychaj :)

pudel82x

2021-01-10, 21:15
PsikutaBezS napisał/a:

Gdzie są debile od powszechnego dostępu do broni ???

Gdyby nie miał spluwy to by się wyhuśtał na żyrandolu albo nażarł się tabletek. Co za bezsensowny komentarz.

Pedofilek

2021-01-10, 22:33
„ Słychać że to nie ściema. Mocne!!”

Jak dla ciebie to mocne to szkoda gadac
Mnie to nawet nie ruszyło
Jak dla
Mnie ściema i nie będę wierzył jakiemuś typowi z sadistiku

juno_

2021-01-10, 23:04
Kacu63 napisał/a:

Człowiek daje rade oglądać okrucieństwo i cierpienie, ale tragedia bliskich, zwłaszcza dzieci czy matek i to w takim wykonaniu jak na tym nagraniu.. k***a



Nadal nie zrozumiem jak ktoś może oglądać spokojnie jak kogoś okrutnie zabijają, jakieś samobójstwa czy śmiertelne wypadki, ale jak już dziecko ktoś uderzy, zabije zwierzę, czy to co wstawiłeś, to nagle tragedia! nie dają rady oglądać xDDDD

Wy się powinniście leczyć bo to jest choroba. Kompletnie nic tragicznego nie ma w tym nagraniu, ot nagranie rozmowy, a w gorszych jakiś brutalnych filmikach nic złego nie widzicie, no ale dla was, dla takich ,,twardych'' np. obcięcie komuś łba to jest super, a jak jakaś dziewczyna płącze do telefonu to tragedia, czy matka uderzy dzieciaka to szok i tragedia!....
Brak słów



InsanityMotion

2021-01-11, 09:26
PsikutaBezS napisał/a:

Ty jesteś debilem. Zabił się bo miał dostęp do broni i uznał że to łatwe i szybkie. (impuls) Od leków czy innego gówna to mógły sraczki dostać.
"Co tydzień ginie dziecko, bo w domu jest broń." - tak wygląda USA ale debil tego nie zrozumie.



Kolezki ojciec sie powiesił jak uczyliśmy się razem, to na pewno przez dostęp do broni co?
Ludzie umierają i popełniają samobójstwo nieważne czy mają dostęp do broni czy nie. Wiesz, że w Europie bez k***a niebezpiecznej broni jest wiekszyy odsetek samobojstw niż w agresywnej niebezpiecznej Ameryce.
Jak ktoś chce popełnić samobójstwo to je popelni i nie potrzebuje dostępu do broni. Jakby nie mial broni mógłby być na tyle zdesperowany by skoczyć z x piętra, rozj***ć się autem na drzewie, w ch*j możliwości jest rownie skutecznych i szybkich co bron.
Posiasajac bron tez zauwaz, ze jakby źle trafił, moglby sparaliżowanym warzywem być na xx lat. Na pewno zachecajacy efekt dla chcącego sie zabić.
Wiec skoncz pie**olic te wymyślone bzdury o broni na temat której masz zerowe pojęcie.