18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adisko

2018-11-13, 15:36
avic napisał/a:

@up - to tak się da? Serio pytam, bo nawet jak naście lat temu miałem krótko yamahę tzr to i tak hamowałem głównie tyłem, właśnie żeby nie odstawić czegoś takiego. Naprawdę nie wywalisz się kiedy na mokrym zblokujesz przednie koło, ale utrzymasz kierownicę prosto?



Nigdy kierownicy nie dasz rady utrzymac idealnie prosto w wypadku hamowania, a przy takich siłach i mokrej nawierzchni nawet milimetry mogą zadecydować. Nie użyła tylnego halmuca, który bardzo pomaga w takich sytuacjach, nie tylko przyśpieszając bezpieczne hamowanie, ale i stabilizując motocykl. Nic nikomu się nie stało, laska się poobcierała, jakoś bardzo szybko nie jechała. Będzie miała nauczkę na następny raz.
A reszcie znawców profilaktyczny ch*j w dupe.

wlader1986

2018-11-13, 17:57
Szczecin ul Wojska Polskiego ograniczenie do 50km/h....
Pani jak widać o 15km/h zwięcej + brak umiejętności i logicznego myślenia. Ludzie bez wyobraźni kończą w workach tak jak ta matka Polka Motocyklistów co się wyłożyła na ul Jana Pawła II przed pl Lotników....

jawor19961

2018-11-13, 18:28
Dla ciekawskich to jest Szczecin, wysokość przystanku tramwajowego "Lodogryf" w kierunku Głębokiego(kierunek północny zachód).

Driv3rFiat126

2018-11-13, 23:26
ale po co nowe opony jak mają w ch*j bieżnika i tylko z 10 lat i sa twarde jak chleb z przed tygodnia no po co. ujechało przednie koło i tyle.

hardowski

2018-11-14, 00:46
Poprawny tytuł powinien brzmieć:

Nagły szlif moto p*zdy

:kawa:

Xs...........33

2018-11-14, 01:31
Ale p*zda, na prostej drodze się wyj***ła.