18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nagłówek w gazecie

Dalione • 2013-12-02, 14:28
Nie ogarniam, jak można zjeść lwa? :mikolaj:

Z0mbi3

2013-12-02, 18:13
Ja pieprze... Co wy macie z tym Paulem? Lubiliście go? No to super. Ale każdy nie musi dodawać tego wszędzie gdzie się da. Wchodzę na fejsa a tam same posty "R.I.P Paul [*]" TAK WSTAWIAJCIE TE ZNICZE! NA PEWNO COŚ TO DA! Nie mówię, że go nie lubiłam, szkoda go, bo młody był ale taką sensacje i ból dupy mieć o to czy on prowadził czy nie, to jest denerwujące. Wszystkie besty, kwejki, srety dodają jak to bardzo go uwielbiali, fanpage Paula +20 tys lajków, to dlaczego dopiero po jego śmierci... Głupota ludzka nie zna granic... Większą sławę ma po śmierci niż przed. Przykre...

BryanK

2013-12-02, 18:19
Mnie ciekawi jak ten lew smakował.. Czy zrobili z niego jakiś porządny steak czy spaghetti?

Nehake

2013-12-02, 18:21
A mnie ciekawi czy ma ktoś zdjęcia ciał hmm ?? Może ktoś się podzieli ??

tomii666

2013-12-02, 18:23
zylasty napisał/a:

Przestańcie strzępić p*zdy... Z tego co wiadomo, to gość nawet nie prowadził tego samochodu, lecz był pasażerem.


I h*ja mu to dało, i tak skończył martwy :hitler:

Dalione

2013-12-02, 18:34
Z0mbi3 napisał/a:

Ja pieprze... Co wy macie z tym Paulem? Lubiliście go? No to super. Ale każdy nie musi dodawać tego wszędzie gdzie się da. Wchodzę na fejsa a tam same posty "R.I.P Paul [*]" TAK WSTAWIAJCIE TE ZNICZE! NA PEWNO COŚ TO DA! Nie mówię, że go nie lubiłam, szkoda go, bo młody był ale taką sensacje i ból dupy mieć o to czy on prowadził czy nie, to jest denerwujące. Wszystkie besty, kwejki, srety dodają jak to bardzo go uwielbiali, fanpage Paula +20 tys lajków, to dlaczego dopiero po jego śmierci... Głupota ludzka nie zna granic... Większą sławę ma po śmierci niż przed. Przykre...





Tyle w temacie, a jak sama [chyba] potrafisz czytać, nikt za nim tu nie płacze, poza paroma p*zdusiami :emo:

SerQ145

2013-12-02, 18:52
Ku*wa jaki ten nagłówek jest żałosny...;/

mateyrox

2013-12-02, 18:55
Nie czaje, skoro nikt tu za nim nie płacze i ogólnie większosc nie rozkminia po jest tyle informacji o tej osobie w necie to po kiego ch*ja wrzucacie jeszcze na sadistica tematy z tym paulem?

zginął to zginął, zdarza się, ale skoro pomagał w róznych akcjach charytatywnych to nie widze beki z jego śmierci, serio

ta...........ar

2013-12-02, 20:33
jeśli koleś zapie**alał bądź zgadzał się na taka jazde jako pasażer, to co jest dziwnego że zaj***ł w drzewo przy nadmiernej prędkości...jeśli lubił ryzykować jego wybór...widocznie nie dorósł do szybkich samochodów i zapomniał ze to nie tor w filmie...

pylaochos

2013-12-02, 20:51
Jak to zjedli LWA? Po co? Pewnie były głodni :<

maniek84

2013-12-02, 20:53
ja go lubialem

oc...........an

2013-12-02, 21:37
A mi go bardzo szkoda. Nie tylko zostawił bardzo wesołą serię o samochodach, ale także swoją 15 letnią córkę :/ Mówcie co chcecie, ale spośród wszystkich gwiazd, gwiazdeczek i gówna pokroju Miley Cyrus, on był bardzo w porządku. Brał udział w wielu akcjach charytatywnych (nawet zginął jadąc z takiej akcji), był pasjonatem samochodów i miał własny garaż i zawsze był w porządku w stosunku do innych ludzi...

Meph1k

2013-12-02, 22:12
Był bardzo dobrym aktorem i bardzo lubię serię Szybcy i Wściekli. Facet poza tym udzielał się często charytatywnie. Chyba nie powiecie, k***a, że to tak samo, jakby zginął naj***ny menel na ulicy.

Ciapaty88

2013-12-02, 22:41
Ogólnie cała taka afera z tym Panem mnie nie interesuję, ale nagłówek "Szybki i Martwy" to jest jakaś kpina. Nie uważam go za gwiazdę i też nie rozumiem jak można o nim mówić, że był aktorem dzieciństwa itp(Arni, Stiven, Stalone i wielu innych to byli aktorzy dzieciństwa)chyba, że jest się upeb fanem motoryzacji. Choć lepsze fury i tak Van Diesel prowadził. Powracając do sedna. Zachowujecie się jak baby z Pudelka. O zmarły nie powinno mówić się wcale albo tylko dobrze wspominać, a to nie jest na to k***a miejsce.

gokard89

2013-12-03, 07:29
No ale co z tym lwem?