18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nagła śmierć.

stery_srh • 2013-05-22, 23:21
Rosja, filmik z dalekiej przyszłości. :dead:

Srogie pie**olnięcie.

stery_srh

2013-05-23, 21:01
Dżamal napisał/a:

...Też mam doświadczenia z "gośćmi za wschodniej granicy", zwłaszcza w interesach, ale widocznie celujemy w inne grupy społeczne w swoich kontaktach...


Zapewne tak, ja miewam czasami do czynienia z ichniejszą młodzieżą. Na pewno nie są typem ludzi biznesu. ;-)

Dżamal napisał/a:

...PS. Google zrozumie nawet takie coś:

Obrazek

Co nie znaczy że jest to poprawne.


Dobra, nie ma sensu toczyć już dalej o to boju - zapis, którego używam poprawny językowo nie jest. Ale za ch*ja mnie nie przekonasz, że to co wstawiłeś na tym obrazku, jest równie łatwe do skojarzenia jak to, czym posłużyłem się ja...

ZnanyJakoZaganiacz

2013-05-24, 15:57
stery_srh napisał/a:


Zapewne tak, ja miewam czasami do czynienia z ichniejszą młodzieżą. Na pewno nie są typem ludzi biznesu. ;-)


Dobra, nie ma sensu toczyć już dalej o to boju - zapis, którego używam poprawny językowo nie jest. Ale za ch*ja mnie nie przekonasz, że to co wstawiłeś na tym obrazku, jest równie łatwe do skojarzenia jak to, czym posłużyłem się ja...



Współczuję, rosyjska młodzież potrafi być bardzo trudna... Zwłaszcza synalki i córeczki typowegp noworuskiego...

stery_srh

2013-05-24, 19:29
Dżamal napisał/a:

Współczuję, rosyjska młodzież potrafi być bardzo trudna... Zwłaszcza synalki i córeczki typowegp noworuskiego...


Żebyś wiedział - to jest pie**olona dzicz i bydło, rozbrykana swołocz. Na dodatek brudasy jak diabli. Dobrze, że mam z nimi do czynienia bardzo rzadko i na szczęście w żaden sposób zawodowo, bo bym w końcu przegonił tę hołotę w cholerę.